Noviny TV JOJ (TV pořad)

Veľké noviny TV JOJ

Publicistický

Slovensko, 2002

• Echelon1

Spáľte všetky médiá. Markíza, TA3, JOJ, všetko špina, robiacia špinavú propagandu Západu. Najlepšie to teraz vidieť v praxi s inváziou moslimov do Európy. Všetky tieto podplatené a prašivé televízie fantasticky ukazujú debility akí sú chudáci ale ich obrovská kriminalita nikde, len snaha manipulovať národ, aby bol zaslepený voči príchodziemu zlu a zničenia našej kultúry.(29.8.2015)

• MM_Ramone

Slovenská, komerčná, televízna stanica JOJ ešte nikdy počas svojej existencie nedokázala podať objektívne, profesionálne spracované, spravodajstvo. Vždy je to len zmes sprostostí, nepodstatných kuriozít, dopravných nehôd, katastrof, násilia, bulváru a na záver nejaká tá roztomilá minireportáž. Ich každodenná, hlavná, večerná spravodajská relácia "Noviny TV JOJ" je publicistický odpad!(6.3.2011)

• ac1976

Samček modlivky to prežil a boli sme pri tom! Bulvár, dopravná nehoda, bulvár. Jediné čo je pozerateľné je karoséria Lenky Hriadeľovej, ale tá je myslím v športe. Ostatných je škoda komentovať, nesympatický vševed Mečiar a bonus Lemra či ako sa vlastne volá, ktorého divná čeština musí týrať uši aj Čechom.(29.11.2015)

• dehlie

strach, strach, strach. nehoda, vražda, nehoda, lúpež, zlodejina, pár sekúnd z parlamentu, vražda, bomba, nehoda. bulvár na milión spôsobov, zjednodušovanie všetkého, aby to pochopil aj ten posledný idiot v krčme v hornej- dolnej. neznášam takýto štýl spravodajstva, je mi vyslovene proti srsti. keď to náhodou v nejakom bare majú zapnuté mám pocit, že príde o polnoci koniec sveta.(31.1.2011)

• raskovnik

Neskutočne nudné správy o tom ako auto dostalo šmyk, vyliahli sa 4 kuriatka a narodilo sa osem šteniatok. Samozrejme, sem tam odvysielajú reportáž založenú na najnovšom reťazovom emaily. Moderátori poriadne nevedia po slovensky, ale tvária sa ako profesionáli. Taký hnoj dokáže odvysielať iba Tv Joj...(31.12.2011)

• - Každoročne je na Nový rok odvysielaná humorná verzia novín, v ktorej nechýbajú chyby z natáčania a iné vtipné scénky za uplynulý rok. (PATWIST)