Jakožto hlava společnosti W po smrti svého adoptivního otce se Largo Winch rozhodne, k překvapení všech, že ji prodá a výtěžek dá na vytvoření ambiciózní humanitární nadace. Avšak v ten samý den je obviněn ze zločinů proti lidskosti neznámým svědkem. Aby dokázal svou nevinu, musí Largo po stopách svého dosavadního života, a to až do samého srdce barmské džungle. (oficiální text distributora)

Terva

CITÁT - Myslím, že jste měl pravdu. Je trochu naštvaný..................... Largo zpočátku neprůhledný a nejasný postupem času odhaluje střípky událostí, které se staly v minulosti. To vše pak směřuje k úžasnému vyvrcholení. CITÁT - Nechci tě už nikdy vidět..................... Vynikající je scéna z letadlem okolo 90 minuty. Ta mě rozesmála. CITÁT - Ještě pár lekcí a už to půjde........... Largo Winch 2 mě mile překvapil, svou hloubkou, poselstvím a zajímavým příběhem. CITÁT - Kde je Largo Winch?................... ()

Morholt

Largo má moc peněz a proto ho chce zase někdo zabít. Tentokrát za pomoci "rafinovaného" obvinění z podílu na masakru kdesi v Barmě. Ale Largo všechny zbije, přežije povinný zvrat a prokáže nevinu. Nastavovaná a nenápaditá kaše, která za docela zábavnou jedničkou těžce zaostává. A jestli si tvůrci mysleli, že Sharon Stone je z těch sraček vytáhne, tak to se kapánek přepočítali. 15% ()

eraserhead666

Jako jo, slušné pokračování. Není už to tak originální, ani překvapivé, základní karty už jsou prostě rozdány od minula a seznamování s hlavním hrdinou už je pryč. Ale zase si pocestujeme po světě, příjemně dlouhou část strávíme někde v barmském pralese, je tady Sharon Stone, z níž to pižmo stříká stejně prudce jako před lety v Instinktu, i když je tedy fakt, že tohle je zrovna ženská, která ty chirurgické zákroky nepotřebuje a nikdy nepotřebovala, je škoda, že si to neuvědomuje, protože za chvíli bude šik (tedy shit) jako náš národní poklad Helenka. A je tu i má oblíbená Napakpapha Nakprasitte (ta by zase mohla trošku přibrat). Já jsem vlastně spokojen a klidně bych ještě jeden dva zářezy do série dal. ()

honelnik

Sharon Stone v priesvitnom neglize...Sharon Stone v sukenke a jej zily na nohach.....Sharon Stone je proste autonehoda, nieco co mi nevadi vidavat na obalke Blesku alebo Noveho Casu, ktore mozem v trafike elegantne minut pri rannom sprinte na autobus... Ale davat ju dnes do filmu (dvojhodinoveho!) je vpodstate akt sucitu a skor poklona jej kariere, ktora pomaly zdochina rovnako ako jej biele krvinky. No ale odhliadnuc od Tragedie Menom Sharon, tu mame celkom fajny mozgu-vzdorny-dobrodruzny-akcny-film. Zopar fakt vydarenych zaberov (v momente ked zbadate lietadlo vyhulte repraky) sa miesa s celkom prijemne nenudiacov pribehovou vatou, Tomer je sympos jak svina, mlati vsetkych okolo jak svina, pribeh vam je ukradnuty, pretoze aj tak viete ze bude trojka a celkovo to slape jak svina. Dokopy o tej pol * horsie ako prvy diel....vypnut mozog a hor sa do toho! ()

maddy

Prvú časť mám rád, bola to príjemná kombinácia dobrodružstva, akcie, vtipu a romantiky navyše so šmrcom francúzskeho filmového "feelingu" pre ktorý mám v posledných rokoch čoraz viac slabosť. Bohužiaľ v pokračovaní nefunguje ani len jedna vec z predošle menovaného. Tomer Sisley má stále tú správnu dávku charizma, ale takto nudný film jednoducho nedokáže sám utiahnuť dlhšie ako pol hodinu. Zaujímavé prostredie Thajska a Burmy po chvíli taktiež omrzí, nepomáha tomu ani už až priveľmi zostarnutá Sharon Stone, ani nezaujímavý zbytočne dopletený príbeh .. ostane len pocit premárnenej šance a príliš časté pozeranie na hodinky s očakávaním vytúženého konca. Až sa mi nechce veriť, že to točil ten istý režisér. 2* za pár dobrých scén (ako úvodná naháňačka v autách, záverečný zoskok z lietadla) a peknú kameru, resp. celkový audio-vizuálny štýl, ktorý ako jediný drží krok s prvým dielom. ()

• Bitka počas voľného pádu sa skutočne natáčala vo voľnom páde. (m.a.t.o.)
  • Natáčalo sa od 18. januára do 12. júna 2010 v Belgicku, Nemecku, Veľkej Británii, Hong Kongu a Thajsku. (m.a.t.o.)