Režie:
Jérôme SalleKamera:
Denis RoudenHudba:
Alexandre DesplatHrají:
Tomer Sisley, Sharon Stone, Ulrich Tukur, Napakpapha Nakprasitte, Olivier Barthelemy, Laurent Terzieff, Clemens Schick, Anatole Taubman (více)VOD (1)
Obsahy(1)
Jakožto hlava společnosti W po smrti svého adoptivního otce se Largo Winch rozhodne, k překvapení všech, že ji prodá a výtěžek dá na vytvoření ambiciózní humanitární nadace. Avšak v ten samý den je obviněn ze zločinů proti lidskosti neznámým svědkem. Aby dokázal svou nevinu, musí Largo po stopách svého dosavadního života, a to až do samého srdce barmské džungle. (oficiální text distributora)
(více)Hrají
Tomer Sisley
Nejlepší filmy:
Millerovi na tripu (2013)
K zemi hleď! (2021)
Nejdelší noc (2011)
Sharon Stone
USA
Nejlepší filmy:
Casino (1995)
Základní instinkt (1992)
Total Recall (1990)
Ulrich Tukur
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Životy těch druhých (2006)
Vražedná stěna (2008)
Bílá stuha (2009)
Napakpapha Nakprasitte
Nejlepší filmy:
Largo Winch II: Spiknutí v Barmě (2011)
Long khong 2 (2008)
Voodoo: Umění ďábla 2 (2005)
Olivier Barthelemy
Francie
Nejlepší filmy:
Veřejný nepřítel č. 1: Epilog (2008)
Co den dluží noci (2012)
Náš den přijde (2010)
Laurent Terzieff
Francie
Nejlepší filmy:
Kápo (1959)
Otec a dcera (1966)
Germinal (1993)
Clemens Schick
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Casino Royale (2006)
Nepřítel před branami (2001)
Prolomit zeď (2008) (TV film)
Anatole Taubman
Švýcarsko
Nejlepší filmy:
96 hodin (2008)
Frau Ella (2013)
Foylova válka (2002) (seriál)
Predrag 'Miki' Manojlovič
Jugoslávie
Nejlepší filmy:
Černá kočka, bílý kocour (1998)
Underground (1995)
Besa (2009)
Weronika Rosati
Polsko
Nejlepší filmy:
Usínání (2008)
V temnotě (2011)
Cizí těleso (2014)
Nirut Sirijanya
Thajsko
Nejlepší filmy:
Men tu (2007)
Pařba v Bangkoku (2011)
Ong bak 2: Pomsta (2008)
Conan Stevens
Austrálie
Nejlepší filmy:
Hobit: Neočekávaná cesta (2012)
Hobit: Bitva pěti armád (2014)
Brothers (2015)
Dmitrij Nazarov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Kuchňa v Pariže (2014)
Kňaz Vladimir (2006)
Koncert (2009)
Vithaya Pansringarm
Thajsko
Nejlepší filmy:
Třináct životů (2022)
Daman akeseo guhasoseo (2020)
Operace: Bílá bouře (2013)
Sonia Couling
Thajsko
Nejlepší filmy:
Largo Winch II: Spiknutí v Barmě (2011)
Paradise Beach (2019)
Nelegální obchod (2019)
Marc Ruchmann
Nejlepší filmy:
Le Skylab (2011)
Faux-semblants (2020) (TV film)
Popel a krev (2009)
Ron Smoorenburg
Nizozemsko
Nejlepší filmy:
Sultan (2016)
Bang Bang! (2014)
Brothers (2015)
Charlie Dupont
Belgie
Nejlepší filmy:
Vzdálená čtvrť (2010)
Nechte moje lidi jít! (2011)
Le Voyageur (2019) (seriál)
Jan Hammenecker
Belgie
Nejlepší filmy:
Umění jíst a milovat (2023)
Pečovatel (2014)
Pan Nikdo (2009)
Chantal Banlier
Francie
Nejlepší filmy:
Ukradené polibky (1968)
Ježek (2009)
La Classe de neige (1998)