Reklama

Reklama

Largo Winch II: Spiknutí v Barmě

  • Česko Spiknutí v Barmě (více)

Obsahy(1)

Jakožto hlava společnosti W po smrti svého adoptivního otce se Largo Winch rozhodne, k překvapení všech, že ji prodá a výtěžek dá na vytvoření ambiciózní humanitární nadace. Avšak v ten samý den je obviněn ze zločinů proti lidskosti neznámým svědkem. Aby dokázal svou nevinu, musí Largo po stopách svého dosavadního života, a to až do samého srdce barmské džungle. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (53)

verbal 

všechny recenze uživatele

Ta paní ze Základního instinktu by si měla dovolit přirozeně zestárnout! Zajisté asi má zdatného balzamovače, nicméně její botoxem nasáklý obličej už nemilosrdně prozrazuje notně přetočený tachometr a bývalý sexuální symbol začíná pomalu plašit ptáky. Její další kariérní kroky by se proto měly začít ubírat spíše směrem k dalším pokračováním Mumií, Nocí oživlých mrtvol či Nočních můr z Jilmové ulice, pokud jí třeba Angela Lansbury nehodí laso do svého Klubu vitálních penzistů. Ani pro ty kozy těsně nad pupkem patrně nenalezne v silikonovém století moc pochopení. Ale možná ji křivdím a jen se jí pupík posunul směrem nahoru. Jinak film působí dojmem exkluzivní prostitutky s diagnostikovanou akutní frigiditou, která nedokáže ani pořádně předstírat. Za svoje prachy sice dostanete dokonalé tělo, na které se dobře dívá, nicméně moc zábavy si s ním neužijete, protože v první minutě sebou flákne na záda, ani se nehne a téměř dvě hodiny jen unyle funí. ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Náhodou je to paráda!! Sice mnohem jednodužší děj než v jedničce, ale lepší akce, hlavně osobní souboje. To jsem nechápal, jak tam Largo všechny vždycky seřeže od běžnejch týpků přes Barmský vojáky až po speciální jednotky. Parádní akční záležisot, vypnout mozek a bavit se. Navíc Largo je pořád neuvěřitelnej sympaťák a super taky bylo, že dostal víc prostoru jeho francouzskej sluha, naprostej perfekcionista, kterej si jde za svým úkolem líp, než kdokoliv jinej ... ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet €20miliónovTržby Celosvetovo $14,400,000▐ Klasický akčný film, ktorý je technicky dobre zvládnutý, akcia v norme, dobrý vizuál, zaujímavé prostredia, dejovo miestami taká obohraná schéma ale ako taký priemer si to vystačí. Troška to malo nádych Ramba. /55%/ ()

Fr 

všechny recenze uživatele

MUŽ BEZ NEPŘÁTEL JE MUŽ BEZ CTI..... /// ...a tak to vypadá, že Largo je jeden z nejčestnějších. Co vypadá, von si na to dokonce hraje! Snad proto, že má teď obrovskou moc a nikdo kolem neví, jak ji využije. A tak se všichni snaží – Barmánci jsou drsní, Sharon je drsná, žoldák Lazarevič je drsnej, hotelovej sluha je drsnej, rodinnej sluha se snaží bejt vtipnej, akce se snaží bejt akční (výbuchy, střelba, honička) .... a Largo je nad věcí, páč ví, jak tohle všechno skončí. Tak nač se vzrušovat! Jsem zvyklej, že Fr(ancouzský) filmy – byť béčka – zábavně fungujou. Třeba jako jednička. Tohle se tváří jako děsně dobrej biják, ale chybí tomu nadhled, vtip a aspoň trochu propracovanější scénář. Výsledek nenudí, ale zábava se rozdává jinde! 2a½! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chci se nechat vzrušit (přes)padesátnicí. (Vzrušit, ne zrušit....na to nemáš...). 2.) Fotřík mi odkázal účet s krycím názvem PANDORA. 3.) Chci pocestovat po Barmě. 4.) Ve svém okolí jsem obdivován pro svoji moudrost a chytrost, takže si pustím jen závěrečnej seskok z letadla. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ * ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Kdybych náhodou jednou vlastnil nějakou tu miliardu, tak bych asi měl počítat s tím, že se najde nějakej dobrák, kterej mi bude chtít pomoci s jejich utrácením a snad mi ve svý nekonečný laskavosti vybere i nějaký solidní datum mýho úmrtí. Largo však nehodlá odevzdat jmění ani život prvnímu zájemci a vyráží na cestu, která sice neskýtá žádná zvláštní překvapení, ale ve svý přímočarosti mne pobavila stejně dobře, jako první díl. ()

Galerie (32)

Zajímavosti (6)

  • Film začína tri týždne po udalostiach v Largo Winch (2008). (ČSFD)
  • Tomer Sisley opäť zvládol všetky svoje kaskadérske kúsky sám. Trénoval kvôli tomu 4 až 5-krát do týždňa, 3 hodiny denne. (m.a.t.o.)

Reklama

Reklama