Ned si žil spokojeným životem na bio farmě po boku své hippie přítelkyně, dokud jej však jeden nerozvážný incident s marihuanou na farmářském trhu nedostal za mříže. Po návratu z vězení se nastěhuje ke svým sestrám... V žádné rodině nesmí chybět – černá ovce, která je vždy o pár kroků pozadu. Zvláště pak, má-li si dát do pořádku život. Pro sestry Liz, Mirandu a Natalii je to jejich věčně pozitivní bratr Ned, bývalý majitel organické farmy, jehož neskonalá ochota spoléhat se na poctivost lidstva způsobuje jeho osobě nemalé problémy. Normálně by byl naprosto nepoužitelný, ale jednou je to jejich bratr, takže když ho opustí přítelkyně a vyhodí ho z farmy, jsou to opět sestry, kdo zavelí k záchraně. Každá ho u sebe nechá nějakou dobu bydlet, ovšem bratrova neotřesitelná víra v naprostou upřímnost jim obrátí životy vzhůru nohama. Avšak i díky tomu si všichni v rodině nakonec uvědomí, že jeho víra v lidi kolem sebe není zas až tak hloupá. (HBO Europe)

Timothy

Tohle jsem přesně hledal! Paul Rudd sednul tak parádně do filmu jako já sedávám na míse, kdokoliv jiný by ztvárnil jeho postavu, a že by jich mohlo být fůra, byl by snímek zbytečný. Ačkoliv je dnešní svět zřejmě hnusný, nevlídný a protivný jsou zde lidé jejichž dobrota nezná mezí a ačkoliv nevědomky a zcela neúmyslně způsobí hromadu "katastrof" je potom na ostatních aby si uvědomili kdo jim otevřel oči. Prostě exceletní představení Paula doprovázené překvapivě výborným i když málo viděným T.J Millerem. Snímek na zamyšlení jak by byla Země krásná, zelená, vlídná, přátelská, lidská, naivní ba i hloupá, jenže je tam to ošklivé a tolikrát vyslovené slovo KDYBY, ale aspoň že jsou tyto filmy! ()

warrenur

Heh, tak tento prijemny kusok mi velmi dobre sadol a povzniesol mi naladu. Uzasne charaktery, perfektne zahrane v usmevnych i beznych zivotnych situaciach. V zavere sice "klisoidna" naprava a "nahodicka", ale inak nemozem nic namietat a preto mu prasknem pathviezdie. Laskavy humor, uvolnena atmosfera, fajny soundtrack, krasne herecky, sympaticky a prostoreky dobracisko. Bavil som sa od prvej do poslednej minuty. Stoji za to vidiet, uz len pre jedinecne stvarnenie roznych typov ludi. Paradicka. ()

ink flo

Po x-letech jsem si znova pustil tuhle indie komedii. Vpodstatě je to taková americká verze "Navratu idiota". Borce pustí z kriminálu za nějakou blbost a on různě přespává u svých tří sester. Ty ho postupně zatahují do svých "dospělých" her, přetvářky a lží. Akorát že on jim to neustále nechtěně kazí svou upřímností a neschopností s nimi tyhle hry hrát. ()

Rokle

Sympatický blbec Ned rozvíří stojaté vody v rodině, ve které je černou ovcí vedle svých sester. Jenže ani jedna ségra nemá na růžích ustláno, navíc, pokud Ned rozjede hru plnou pravd, která se jaksi nenesou v rámci společenských konvencí. Hlavní prim tu ale stejně hraje komedie, takže o zábavu nebude nouze... a když připočítám ten peprný jazyk, kterým jsou hlášky okořeněny, vychází mi z toho sranda, u které si častokrát sami pro sebe položíte otázku, kdo je vlastně ten skutečný idiot. ()

Wargoo

Sympatický film, od ktorého ale nemôžete očakávať že sa pri ňom poštíte od smiechu. Je to len milá tragikomédia o skromnom a dobráckom týpkovi (mimochodom sympaticky zahratý Paul Rudd - dúfam že mu budúcnosť prinesie už len hlavné úlohy, talent na to mať môže), ktorý sa dostáva pre svoju dobrú povahu do konfliktov s okolitým svetom, a najmä so svojou ženskou rodinkou. Milý, úsmevný a hlavne jednoduchý film, aký tu v poslednej dobe nebol. Skrátka len pustiť a nechať sa pobaviť jednoduchosťou... 4**** , 71,181% ()

WillyMarks

Vcelku vtipné, milé a pobaví. Mezi těmi všemi americkými snímky tohoto žánru, je to jeden z těch zajímavějších a lepších. Vskutku členové rodiny se zdají být v pohodě a s příchodem jejich "naivního" bratříčka vzniká spousta problémů, které ve skutečnosti nejsou problémy, ale věci, které se dějí a je potřeba na ně upozornit, bohužel lidé Neda nechápají. Film měl sice slabé finále, ale celkově jsem v příjemném rozpoložení a proto hodnotím lépe než obdobné snímky na stejné brdo 71% ()

Hapretor

Děj ani ne vtipný, jako pohodový. Rudd v roli chlápka, co je třeba mimoň, ale já mu fandil už od začátku. Jeho tři sestry trapky. A nejhorší roli vyfasoval Coogan - ten tady hrál totálního čů.... A ještě horší je, jak mu na to pasoval obličej, ha. Krásná ukázka toho, že v dnešní době se upřímnost, slušnost, pravda, nesobeckost, ... , nenosí. ()

Olík

Docela slušné hodnocení, někdy až nadšené reakce........tak mne tedy tahle zarostle dobrosrdečná eko-komedi o lidech, vztazích mezi nimi, správné cestě, věčném optimismu a dobře pohnojených kedlubnech dalo by se říci i nudila. A že šlo o zatím nejlepší roly pro Paula Rudda (to netvrdím já).....no nevím, ale určitě šlo o jednu z nejméně zábavných. Škoda, jinak nic proti naivním hippie nezávislákům a už vůbec nic proti zlatým retrívrům :D ()

atmen

Sešla se spousta známých tváří a ti nám rozehrají rozvláčný příběh na variaci Forresta Gumpa... ()

KHkomiks

Je to jen průměrná lehce úsměvná komedie se skvělým pohodářem Paulem Ruddem...kdyby tu nehrál, film by se ztratil. ()

Kingjiri

Dopadlo to líp, než jsem očekával, ale o žádnej zázrak vůbec nejde. Paul Rudd se podle mě do role idiota moc nehodil a myslim, že se dalo z "idiotskýho" námětu vytěžit mnohem víc. Chtělo to víc crazy situací, protože mi přišlo, že se tvůrci drželi až zbytečně moc při zdi. Jako "erková" komedie by to fungovalo určitě mnohem líp. Příběh hrozně předvídatelnej - jak to všechno dopadne je asi každýmu jasný a tak se ke konci valí jedno klišé za druhym. Když se podivám na herecký obsazení, tak nevyužitej potenciál zamrzí o to víc. Třetí hvězda jde hlavně za Elizabeth Banks. ()

mi-ib

Filmů o slaboduchých naivkách jsme mohli vidět již několik. Některé jsou super a některé jen pasou po jejich úspěchu. Tohle je ten druhej případ. I když má snímek celkem pěknou pointu a Paul Rudd podává sympatický výkon, zdál se mi celý děj moc nezáživnej a konec moc přeslazenej a zbytečnej. A o jakékoliv vtipnosti nemůže být řeč, což mi ovšem u komedie vadí nejvíc. Nevzpomenu si ani na jednu vtipnou situaci ve filmu a vůbec jde o strasně lehce zapomenutelný snímek. Copak už dnes nikdo neumí natočit pořádnou komedii? Nebo jsme mimozemšťan, který nechápe současné vtipy? ()

Yancl

Nemám rád tenhle mix žánrů komedie/drama, kdy se v podstatě člověk nezasměje a dramatická složka filmu není braná vážně. O to víc to zamrzí, když film nabídne velmi slušné herecké obsazení, kde především P. Rudd v hlavní roli vylepšoval atmosféru celého snímku. V jádru se jedná o slušný film, který spíš překvapí než zaujme, ale na druhou stranu .. zážitek z něj vyšumí jako šumák po pár dnech a není na co si vzpomenout. V dnešní nabouchané konkureci existuje řada podobných 'dramat', které jsou na tom stupínek lépe. [48%] ()

miawallacova

Z celého filmu si pamatuji pouze Zooey v lesbickém objetí své přítelkyně. I kdyby nic jiného, tohle si zaslouží celou plejádu hvězd. ()