• WANDRWALL

Je smutné, že kdysi režisérský příslib točí takové hovadiny. Lépe, kdyby netočil a dělal něco jiného.(15.7.2011)

Jaroslav Brabec se chopil dalšího Körnerova scénáře, přizval tradiční spolupracovníky (a naštěstí i pár mladých tváří) a výsledek se dal předpokládat. Körner už jiný nebude a všichni už víme, jak zhruba ty jeho příběhy skončí. Těch flashbacků mi přišlo zbytečně moc, ale jinak to bylo natočeno výborně (70%).(29.10.2010)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Výprava 8/10/// +Braňo Holíček v hlavní roli, dobová atmosféra -hodně zmatený příběh/// Tak předně divácky to není nic extra. Hodně to zachraňuje zasazení do období roku 1866, které se v české podobě tak často nevidí. Napomáhají tomu herci, reálně zobrazené prostředí a zajímavé dialogy. V detailech tedy dobré. Pohromadě to ale moc nefunguje a jakoby film neměl o čem vyprávět. Což je škoda, vezme v potaz tak zajímavý a neokoukaný námět./// Celkem 67%///(25.1.2011)

• fragre

Dost zklamání. Nevím zda to bylo vinou herců, scénaristy, režiséra či vinou mého chápání, leč připadalo mi to dost nedopečené, výkony herců slabé a nepřesvědčivé, děj rozvleklý a i božská Vilma zklamala.(29.10.2010)

"To je umíráček ??" - "Nebojte se !! Vám zvoní pro štěstí.."(26.11.2015)

• - Natáčelo se také na zámku Hrádek u Nechanic. (lllkkk)