Hollywoodská hvězda Lara Tyler je v jednom kuse pronásledována paparazzi. K smrti nenávidí hlavně jednoho z nich, který jí svými fotkami a články v novinách zničil svatební obřad. V současné době se chce provdat za anglického spisovatele Jamese Arbera. Jeho romantický román ji naprosto okouzlil a tím pádem svůj obdiv přenesla i na Jamese. Rozhodne se mít svatbu v nádherném středověkém hradě na ostrově Hegg, jak ho popsal James ve svém románu. Lara vůbec netuší, že její nastávající na ostrově nikdy nebyl a popis si zapůjčil z místního, ne příliš dobrého průvodce. Aby se ale mohla v klidu vdát a užít si svůj den bez vtíravé přítomnosti světových médií, najme si pro odpoutání pozornosti místní dívku, která v převleku nevěsty svede lovce ze stopy. Tento odvážný plán se zdá být elegantním řešením, avšak pouze do chvíle, kdy se Katie setká s Jamesem. (Nova Cinema)

blackJag

Celou dobu je film podivně mimo rytmus. Není to hollywoodská romantika, není to britská romance, není to k ničemu... David Tennant se hodí jen na velice úzkou skupinu charakterů, takže v tomto "spektáklu" opět úplně mimo. 30% ()

Hollohlaway

Velice příjemný výlet do ne tak profláklé části Británie, a to do Skotska. Milá konverzační záležitost s atmosférou, a navíc s nejsympatičtější herečkou jakou jsem poslední dobou viděl. Kelly Macdonald mě velice překvapila, hrozně milá holka. Pár vtipů tam je, a příjemně to ubíhá. ()

LadyVader

To byl film s velmi překvapivým a nečekaným dějem, fakt! :D Ale ne, jako oddech po masakrujicím díle Hry o trůny to bylo fakt dobrý. Splnilo to účel,docela jsem se pobavila plus ta romantika taky nebyla úplně uhozená :). No a jedním slovem.. Tennant!! :D jeho zadek v těch retro kostkovaných gatích mě fakt rozbil O___O" *slint* (ok.. to bylo trošku víc slov.. :D ) ()

BluT

Zapl jsem si to jen kvůli tomu, že tam měl být úžasný Dylan Moran, ale koukal jsem na to asi 50 minut (!!) a vyskytl se jen v krátké scéně v úvodu filmu a pak se již neukázal. Dal jsem tomu šanci i potom, co mi došlo, že on asi teda vážně nebude ústřední postava snímku, ale fakt se to nedalo. 30% ()

dopita

Nepříliš vtipná komedie, které k dokonalosti chybí docela hodně. Pozitivní je pouze účast Kelly Macdonaldové a částečně i Alice Eveové (která ze sebe v jedné scéně udělala pěkně hnusnou škatuli). Pak taky atmosféra ochrápanýho ostrova je fajn, ale jinak film za moc nestojí. Scénář bohužel postrádá lehkost, nadhled, vtip a práce režiséra navíc i šmrnc. Škoda. Třetí hvězdička jen a pouze za Kelly. ()

kolemjdouc

nenáročný příběh s předvídatelným koncem,natočený v pěkných exteriérech s citlivou kamerou.Za mě - lepší pilcherovka ()

mclenin

Pohoda, klasická "romanťárna" s infantilnou zápletkou a naivným príbehom (ale ktorý romantický film nie je naivný) a miestami aj dobrým humorom ako ideálny kúsok na nedeľný večer pred spaním, no mne v tomto prípade imponujúci úžasným škótskym prostredím. Za to, jedna pomyselná hviezda naviac. ()

Erinien

Slabé, slabé, ani David to neutáhne. Já měla spíš chuť mu jednu natáhnout:) Jsou tam místy opravdu vtipné dialogy ale bohužel ten zbytek... Ačkoliv mám ráda romantické filmy, na tenhle se vícekrát nepodívám. ()

Amper01

Jiné, nápadité dílko. Až teď jsem se podíval odkud vlastně - a už chápu - zase neamerické dílko. Diky, Británie! ()

GOREGASM

Britské pojetí romantiky bylo mému srdci odjakživa blíže než mnohdy přeslazené americké kalkuly. A stačí k tomu jen špetka upřímných momentů, pár mimo Británii neokoukaných tváří a vtipně potrhlý scénář. Btw Skotskem nasáklá angličtina Kelly Macdonald je rajcovní. 60% ()

atmen

Jakmile se děj přesunul na ostrov Man, tak jsem se společně se svou manželkou dobře bavil. Už jen to, že jsme to mohli sledovat spolu a ona u toho neusla, tak si to vysoké hodnocení určitě zaslouží...:-) ()

Ezis

Tváří se to jako běžná romantická komedie, ale fakt není. Je to skotská komedie s pár romantickými klišé, nádhernými záběry na Hebridy a spoustou absurdního humoru. Místní pamětihodností jsou veřejné záchodky, kde straší duch pošlé krávy. Tak asi tak. Tenhle film se prostě nedá brát vážně, protože se sám nebere vážně - jako hlavní hrdinka. Velká část půvabu tkví ve skotské angličtině, tak nevím, jestli vůbec má cenu na to koukat česky. - Hlavní hrdinové jsou hodně zvláštní a svérázné osobnosti. Tvůrcům se pro ně podařilo získat smetánku skotského filmu - Davida Tennanta, Kelly McDonald a Maureen Beatty, což dělá hodně. Zvlášť obsazení Davida Tennanta, který jinak hraje mnohem těžší role, bylo geniální. Pokud vám sedne, tak tento film rozhodně doporučuji. Pro mě je první hrdina romantické komedie, ze kterého jsem dostávala husí kůži (v dobrém slova smyslu :-) ) Pro mě je tohle bezkonkurenčně nejlepší anglickojazyčná romantická komedie. ()

Eilean Donan

"Nooo, prišiel som ukradnúť ovce. A možno aj ženu, ale... viac mi ide o tie ovce..." :D Krásny humor a pohľadné škótske prostredie :) ()

chrispe

Tennant a Moran v jednom filmu? Jdu do toho! Škoda jen, že zde Moran zde má jen štěk a Tennant postrádá kouzlo Doktora Who. Chemii jsem mezi hlavními hrdiny nezahlídla, příběh byl klišovitý a ne moc zábavný. Pět hvězdiček bych dala za scénu s hluchým tančícím párem. To bylo krásný. ()