Kyle Miller je obchodník s diamanty, který žije v luxusním sídle, má nádhernou manželku Sarah a pubertální dceru Avery. Jednoho dne se vrátí z práce domů a chvíli poté zazvoní u jeho dveří policie, shánějící majitele sídla. Když otevře dveře, do domu vtrhne banda lupičů. Zatímco on je s ženou spoután, jejich dcera si tajně užívá na školním mejdanu, kam utekla přes zákaz rodičů. Čtyřčlenná parta gangsterů se dožaduje otevření trezoru, jinak manžele zavraždí injekcí jedů. Kyleova manželka pozná v jednom z lupičů muže, s nímž měla před časem milostný románek. Celá situace se zkomplikuje v okamžiku, kdy se Avery rozhodne vrátit z večírku a během okamžiku se stává zajatkyní gangu. Když se teroristům podaří Kylea přesvědčit, aby otevřel domácí trezor, v šoku zjišťují, že je úplně prázdný. Situaci se snaží zachránit Avery, která tvrdí, že ví o místě, kde se skrývá velká spousta peněz. (TV Nova)

Petey

Trespass je velký trapas. Celé se to dalo skončit, kdyby lupiči Cageovi píchli tu blbou injekci a prst mu tam sami přiložili a mohli hned vypadnout. Je to jedna velká slátanina, která vás po půl hodině přestane bavit ()

Tamten

Netradiční thriller, který celkem rychle zaujme nečekanými dějovými zvraty (vyznačují se hlavně tím, že hlavní postavy převezou záporáky běžnými filmovými metodami, které ovšem selžou). Bohužel tyto nečekané zvraty se vyskytují stále dokola, takže když už očekáváte asi pátý nečekaný zvrat, začíná to být pěkná nuda. Prostě dobrý film na 50 minut, ale aby se naplnila předepsaná holywoodská stopáž, je to natáhnuté do nesmyslna. ()

mira.l odpad!

Doprdele, co tohle bylo?!? Thriller? Drama? To byla hodně nepovedená komedie, navíc nebetyčně nudná. Stupidní americká rodinka v přepychovém domě, který má zabezpečení možná lepší než Pentagon a přesto do něj (zcela nezpozorována!!) vnikne parta ještě stupidnějších neurotických zlodějů, posbíraných zřejmě někde v léčebně duševně chorých... Chvíli vyhrožujou zloději Kyleovi(Cage - mmch, nepatří k mým favoritům), chvíli on nebo Sarah(Kidman) pro změnu zlodějům, chvíli se hádají, případně zabíjejí zloději mezi sebou, dcerečka zlikviduje jednu ze zlodějek čelním nárazem auta do dopravní značky, ani jí u BMW - nebo co to bylo za auto - nevystřelí airbagy, na závěr se sešlost hádá mezi hořícími dolary, to byla jedna z největších sraček po delší době...Nikdy jsem pořádně nevěděl, co je to vlastně tzv. "béčkový" film. Po tomhle už to vím, "béčkový" film je nutně lepší než tohle, čili to může být prakticky cokoliv. Protože toto dosáhlo na dno žumpy. Proč já to vlastně stáhnul? Asi proto, že v tom "má hrát" (lépe to vystihuje asi pojem "vyskytuje se", či "byla obsazena") Nicol Kidman. No, tento pokus nevyšel. ()

rublik05

Na můj vkus šíleně překombinovaný snímek, jehož největší devízou je jednoznačně permanentní napětí, ve kterém tvůrci diváka udržují prakticky po celou dobu trvání. Jinak zde máme vcelku neoriginální námět, postavený na hereckých výkonech Nicolase Cagea a Nicole Kidman, kteří se sice snaží hrát jak o život, nicméně díky nelogickému chování téměř všech postav jejich snahy vyjdou zcela do prázdna. Stopáž mi vzhledem k námětu přišla zbytečně moc, místy jsem se intenzivně nudil, zvraty mě až na výjimky nezaujaly. Obrat téměř na všem a mohl to být slušný thriller. Takhle je to jen špatné béčko. 3/10. ()

dj_kure

Pořád jsem čekal, že se z toho vyklube něco víc. Sice jsem byl celou dobu dá se říct napnutej, ale spíš protože jsem doufal v nějaký zajímavější konec. Ten scénář mi prostě přijde nedotaženej. Nehledě na nelogické chování většiny postav. 3 hvězdy jsou alespoň za Cage a udržení tempa filmu. 52% ()

TommyDiamond

Sice jsem pár podobných filmů na téma, kde se zloději zakempují u bohaté rodiny a snaží se ji co nejvíc podojit už viděl (Rukojmí, Úkryt, atd.) Ale i v této podobě, kde do hlavních roli byli obsazeni N.Kidman a N.Cage, se mi film líbil. Film plný intrik, napětí, násilí a nečekaných zvratů..... Asi tak by to mělo vypadat. Nejsem sice vyznavač násilí.....ale jednou za čas takový film neuškodí.... Celkově 80% ()

beso74

Hra na mačku a myš, pri ktorej sa divák akosi o život tej myši príliš nebojí. Na vine je snáď fakt, že dej j až príliš predvídateľný, odohrávajúci sa v rovnakom tempe takmer po celú jeho stopáž a postavy rodiny Millerovcov mi akosi tiež k srdcu príliš neprirástli. A navyše tie flashbacky... Tie asi nemali za úlohu nič iné, než ako napáliť diváka, pre mňa osobne ich častý výskyt bol obdobou červeného súkna pre býk. Stále keď som sa ako tak dokázal naladiť na vlnovú dĺžku príbehu, bum-bác prišiel sofistikovaný pohľad do minulosti a ja som bol opäť vytočený... Škoda, tešil som sa na tento film, ale žiaden nový PANIC ROOM sa nekonal. ()

DavidWebb

Hrôza. Nie. Nie hrôza plynúca z filmu. Filmová hrôza. Scenár k tomuto filmu musel napísať zhulený tínejdžer, ktorého tatko je asi majiteľom nejakého filmového štúdia, a ktorý chcel urobiť svojej ratolesti radosť bez toho aby uvažoval nad následkami svojho činu. Nezáživné, tupé, bez nápadu... Tuctovka spoliehajúca sa IBA na obsadenie hlavných predstaviteľov. Keď poviem, že Klietka je priemerný herec, tak mu lichotím! "Sáááááro...Kajléééééé.... Néééééé" počúvať toto polovicu filmu - pre Boha živého, ja som vlastne držal palce tým záporákom.Škoda času. Jedna hviezda pre Nicole, aj to iba preto, že si ju vážim za iné postavy. ()

donkocicak

Drama rukojmí versus terorista odehrávající se na malém prostoru... Někdy to funguje, tady bohužel ne. Film se podivně vleče a působí zcela nezajímavě. ()

Gromit

Není to film blbý. Pouze zoufale průměrný. Bylo možné od něj čekat víc? Bylo. Režisér Joel Schumacher má totiž na svědomí několik výborných thrillerů (Volný pád, 8 MM, Telefonní budka) a Nicolas Cage a Nicole Kidmanová (stále velmi krásná) patří mezi současnou hereckou elitu. Tomu já říkám promarněný potenciál! ()

Mr.Baboon

Nevím jak vám, ale mě se to líbilo. Možná to bylo práškama co jsem půl hoďky před filmem spolykal, ale nenudilo mě to, pořád se něco dělo a tak to má být. 100% ()

jafuska

Jsem mile překvapena, na to, že ve filmu hraje Nicolas Cage a přiznejme si otevřeně poslední dobou mu to ve filmech moc nevychází, hraje většinou v béčkových žánrech, ale tady mě mile překvapil, drama, jak se patří, napětí do poslední minuty, až jsem si často říkala jak to jen dopadne? ano takto si představuji dobrou podívanou ()

DJ Kritik

Film patrí do skupiny takého typu, kde síce niečo sledujete, ale neviete čo. Každú chvíľu sa dozviete nejakú pikošku o postavách, až si poviete, že nech vám už konečne prezradia kto to vlastne ide po Santa Klausovi. ()

borohub

Kdyby tenhle film nebyl tak zbytečně komplikovaný, tak je asi výborný. Bohužel tenhle film je tak komplikovaný že jsem se prostě do tří čtvrtin filmu vůbec neorientoval a to prostě podle mě není dobře.. Zklamaný jsem nebyl, nějak příjemně překvapený taky ne.. Prostě průměr.. 60% ()