Sexuální praktiky pozemšťanů

• USA The Mating Habits of the Earthbound Human (více)

Neviditelní mimozemšťané sledují námluvy mladého páru - hezouna Billyho a sexy Jenny už od trapného prvního setkání v přeplněném nočním klubu, následovaném dalšími schůzkami až k nevyhnutelným obědům u budoucí tchýně. To vše pomalu, ale jistě zavdává mimozemšťanům důvod pochybovat o duševním zdraví lidí a sexuálních praktikách všech pozemšťanů. (Bonton Home Video)

otík

Velmi nápaditý a skvěle promyšlený a vymyšlený film. Moc dobrá komedie. V dabingu skvěle sedí Vladimír Čech jako průvodce celým filmem. Zase jednou dobrý, ale málo známý film. ()

AdaMM

naprostý úlet... spousta originálních nápadů, vynikající fórky, kouzelný dabing, naprosto béčková atmosféra postavená na hlavu ... jestli se chcete dobře bavit, tak je to jasná volba :) čtyři a půl hvězdičky! (a nejlepší jsou spermie!) ()

tomeek

Vydařená zábava, u které nepotřebujete přemýšlet. Vtipně pojatá problematika lidského milostného života zpracovaná jako dokument pro mimozemšťany/nepozemšťany. Vladimír Čech mi nevadil vůbec. ()

tom88

Veľké sklamanie, pre mňa len romantická nuda a vtip, ktorému som sa vôbec nezasmial, práve naopak som sa viac krát cítil trápnejšie. Niekomu možno film sadne viac, no tentokrát neprižmúrim oko ani k trom hviezdam. Už len za tých pripečeních hercov si to nemôžem dovoliť. Dabing bol trápny, ale pochybujem, že originál je lepší. 45% ()

Sfinkter

Hodně zvadlej scénář ještě podtrhnutej vcelku primitivnim komentářem, celou dobu jsem si myslel, že jde o trapnou německou komedii. Znovu bych se na to kouknul snad jen kvůli hlavní představitelce. ()

capák

Jedna z věcí, kterou na filmech oceňuju nejvíc, je jejich originalita, a tenhle "dokument" má tak originální a přitom jednoduchej nápad, že si s tím vystačí po celejch 90 minut. Sexuální praktiky pozemšťanů je velmi milá komedie s úžasným komentářem Vladimíra Čecha, díky kterýmu je film o třídu lepší, než by nejspíš byl bez něj, protože samotnej děj vlastně zas tak zajímavej není a chybí v něm jakejkoli větší zvrat. Úžasným nápadem jsou i scény se spermiema, ve chvíli, kdy se objevil Sperminátor nebo když spermie chlastaj pivo a hrajou karty jsem se smíchy málem udělal, stejně tak jako jsem se málem udělal při scénách s Carmen Electrou. Odteď už nikdy nebudu šoustat jako králík, ale jedině jako člověk. ()

wer4

V prvej polovici som sa kde tu ešte aj zasmiala, ale potom to šlo výrazne dole. Mohla z toho byť jenda skvelá a orginálna komédia .. škoda .. podľa mňa výrazne nedotiahnuté. ()

rudeboy

Bez hlasu rozprávača, ktorý z tohoto filmu robí aspoň trochu vtipnú záležitosť a doslava až "sémiotickú prednášku" by to bola úplne nudná záležitosť vystavaná na nepozerateľnom klišé. ()

terunka003

Vtipné, trefné, zajímavé. Skvělý komentář, trapné, ironicky brané fráze, vážně úžasný dokument o lidské rase a jejím množení. ()

LadyDevil

Geniální zábava od začátku až do konce! Styl, jakým je příběh rozmnožování pozemšťanů vyprávěn, úžasný! Postavičky v podobě atletů a překážek představující spermie - naprosto dokonalý! Vylíčení vztahu dvou lidí a jeho průběhu - nedovedla bych si představit lepší způsob, jak to vyjádřit...a ta dávka humoru a nadhledu, s jakým je to všechno natočeno, mi naprosto sedla...a nejlepší je, když si v určitcýh situacích v reálným životě vybavíte jistý scény ze Sexuálních praktik pozemšťanů, to je teprv potom k popukání:-D ()

BS

Dokument mimozemšťanů o rozmnožování pozemšťanů nemusí být totální kravina? Ano opravdu nemusí, stačí jej natočit vtipně, nikoliv trapně! Geniální český dabing pana Vladimíra Čecha tomu nasazuje korunu... :) ()

Pavlínka9

Hodina a půl o tom, jak to u nás chodí :D :D Komentář Vladimíra Čecha je velice unikátní a nezapomenutelný :D :D Pohled na Carmen Electra už sám o sobě v tomto filmu musí být pro mnoho mužů vzrušující a tudíž pro ně velice oblíbený :) ()

noriaki

Je to spíš komedie než romantická vztahovka, protože film není ani emočně angažovaný, ani poctivě odžitý. Naštěstí mu chvílemi sarkastický, chvílemi roztomile naivní komentátor přidává další rozměr. Klasikou se nikdy pořádně nestal, ale v konkurenci farrellyovských komedií, které na přelomu milénia zamořily domácí televizory, obstojí víc než skvěle. ()