Kung Fu Panda slaví svátky

(TV film)
  • USA Kung Fu Panda Holiday Special (více)

Blíží se oblíbené zimní svátky plné ozdob, tancování a jídla. Vyhlášený pandí jedlík Po se nemůže dočkat, až se svým otcem bude moct opět pohostit báječnou nudlovou polévkou své přátelé z celé vesnice. Jenže letošní svátky budou muset proběhnout v jiném duchu. Po se stal novým Dračím bojovníkem, jehož povinností je organizace zimní hostiny pro mistry kung-fu ze všech provincií. Legendární hostina v Nefritovém paláci představuje vrcholně dokonalou a kultivovanou událost, která vyžaduje přísnou etiketu. Dokáže Po dostát svým povinnostem bojovníka, když srdcem tíhne k oslavám ve společnosti svého milovaného otce a přátel? (Česká televize)

Petr.Kocfeld

Není to tak špatné.Pandí kluk Po zde hledá šéfkuchaře.Odměnou pro šefkuchaře je zlatá naběračka,kterou nakonec získá jeho táta.Po zde vaří o sto šest.Pandí kluk zde pokazí kdeco a nakonec se mu podaří hostinu uvařit dobře.Zajíc,kterému při soutěži v ochutnávání Po ublíží se objeví v kuchyni a Po zrovna krájí v kuchyni mrkev chce bojovat s Poem.Po a jeho otec jsou ve vaření velmi dobří,ale panda zkazí,co se dá...Dávám 3 hvězdy. ()

J*A*M*A*L

Po Shrekovi vánoční koledě se rozhodly natočit vvánoční speciál i ke skvělé kung fu pandě a nebylo to hrozný.Mě se to docela líbilo možná by nebylo špatný kdyby to natočili delší, ale byl to jen speciál tak se nemůžeme divit.Mě se to však docela líbilo, bylo to stejně vtipné i dobré, tak co?Já se bavil dobře.75% ()

Lilloos

Celkem zábavné (hlavně hrdinsky sebevražedný králík) ale ne tak moc, aby si to vystačilo s takovým dějem-nedějem. Navíc představa vánočně zasněžené Číny se mi prostě nezdá... ()

misa_laska

Tak to bylo teda hodně slabý! Sakra, dyť ty děti z toho musí mít jenom šok!! Příprava večeře = střih jeden obraz, střih další, střih, střih, střih.. Hlavně ať to tam není záběr dýl jak vteřinu... Zběsilost, nikde žádná pohoda... Absolutně mě to zklamalo. ()

Luk Skywalker

I 20 minut stačí na to aby byl děj. Tady 20 minut stačí na to, kde jinde nestačí ani 90 minut. Myslím, že je to dobré pro děti (rodina má být spolu o Vánocích), takže neshazuji ani ten sentiment, jak tu mnozí píší. ()

Mary19

Svižné a docela zábavné... Vánoční jednohubka, která oslavuje rodinné hodnoty a chvíle, které s rodinou a přáteli trávíme... 60% ()

Torgal

Povinný vianočný prídavok k obľúbenému animáku. Obsahovo neprekvapí, tradičné rodinné hodnoty v taktomto snímku chýbať nemôžu, ale našťastie to nie je ani zďaleka tak kŕčovité ako Shrekoleda. Pohodových 6+/10. ()

Incantator

Prvé vianočné špeciály k celovečerným animovaným filmom boli zaujímavým prínosom do vianočného programu televízií. Za niekoľko rokov sa však z nich stalo pravidlo a odvtedy sa dej všetkých akoby kopíroval, len aby obsahoval vianočnú tému. Výnimkou nie je ani v poradí už druhý špeciál Kung Fu Pandy, prvým sú Tajomstvá Zúrivej päťky. Vianočné sviatky sláviaca Kung Fu Panda predstavuje čistý priemerný výkon, ktorý z radu ďalších televíznych špeciálov nevybočuje ani v pozitívnom, ani v negatívnom zmysle. (28.12.2010) ()

TheRay97

Od teď se tohle bude pouštět na Štědrý den, žádné výjimky. Když nad tím tak přemýšlím, je škoda, že Rocky nemá svůj vlastní vánoční speciál. ()

Milkom

Tento snímek těží z úspěchu původní pandy. Příběh je předvídatelný a bez špetky originality. Snad jen geniální animace a pár vtipů stáli za shlédnutí. Tudíž slabé 3*. ()