Zvonilka a velká záchranná výprava

• USA Tinker Bell and the Great Fairy Rescue (více)

Co byste dělali, kdybyste potkali vílu? Staňte se svědky prvního setkání Zvonilky s člověkem, který není tím, kým myslíte. Dlouho před tím, než se Zvonilka setkala s Wendy a ztracenými chlapci, se seznámila s Lizzy, dívenkou, která pevně věřila na sílu vílího prášku a kouzelnou říši víl. Když víla jednoho léta navštíví rozkvetlé anglické louky, protnou se poprvé dva velmi odlišné světy a vznikne zvláštní pouto mezi Zvonilkou a zvídavým děvčátkem, které potřebuje kamarády. Zatímco se ostatní víly vypraví na odvážnou záchrannou akci, pustí se Zvonilka do velmi riskantního dobrodružství a ohrozí vlastní bezpečí i budoucnost všech víl. Prožijte naplno úžasný Disneyho nový příběh o síle důvěry a přátelství. Film Zvonilka a velká záchranná výprava je plný napětí a snění a učaruje celou vaši rodinu. (oficiální text distributora)

Terva

Tak jako vždy....pěkné, vtipné, veselé, dobrodružné a krásně kreslené. CITÁT - Tati, to je ale nádherný motýl !! ( Chudák špatně nabarvenej ) Děti to žerou a i já jsem podlehl kouzlu Zvonilky. Při sledování jsem cucal lízátko a měl strašnou chuť na piškoty a kakao. Opět nadupaný bonus, který mimo jiné obsahuje videoklip How to belleve, vystřižené scény a třeba i informace o novém filmu Tangled. http://www.csfd.cz/film/241059-na-vlasku/ ()

majo25

Stretnutie s ľudmi nie je tak zaujímavé, ako sa na začiatku môže zdať. Viacmenej z neho vyplýva komično a klišovitosť vzťahu zaneprázdneného otca a opustenej dcéry s bujnou fantáziou. Vadilo mi tiež to, že v jednom filme sú piráti (t.j. sa odohráva niekedy v novoveku) a v tomto sú zasa autá (začiatok 20. storočia). Skáče sa hore-dole, ako sa to tvorcom práve hodí. Nedomyslené je to aj v príklade toho, že víly nemôžu lietať v daždi, ale človek, hoci bez krídiel, iba posypaný prachom môže. Odhliadnuc od toho, animák je porovnateľný s ostatnými filmami z vílej série, má svižnosť, rovnaký humor a celkovú detskú sympatičnosť. ()

T2

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $10,872,752Tržby za predaj Blu-ray v USA $7,548,483 //počet predaných kusov 213,294Tržby za predaj DVD v USA $47,412,428 //počet predaných kusov 2,562,109║ Víla Cililing si opäť udržiava svoj príbehový a animačný štandart a jej ďalšie dobrodružstvo slušne zabaví - pobaví, zatiaľ videl len v Českom dabingu, takže na Slovenský sa moc teším. __31.12.2012 videl aj v Slovenskom znení a fantázia, úžasný príbeh, pekné piesne, roztomilé, hravé, silné, jednoznačne najlepší diel Cililing. /100%/ ()

Likan7

Ten svět mě pořád hodně baví, tentokrát jsme ale byli víc v tom lidském, který je sice stejně tak barevný, ale hlavní postava holčičky a tatínka mě trochu nudila. Stále je to ale v rámci animovaných filmů velká paráda, která se dnes už moc nevidí. Nemá to sice snahu být něčím víc, než jen pohádkou pro děti, ale i dospělým se tohle bude líbit. ()

kaylin

Za to, že je snímek plný humoru, který není rozhodně špatný, ale místy opravdu rozesměje, a za to, že je to hezky pohádkové, příjemné a prostě člověk ví, že to dobře skončí, dávám 60 %, protože si myslím, že tohle je něco, co může děti opravdu bavit. Navíc, pokud se podívá i dospělý, uvědomí si, jak moc je tomu dětskému světu vzdálený a možná ho to i nakopne, aby se svým dětem trochu víc věnoval, pokud tak nečinil doposud. ()

• Betkin otec povie, že víly neexistujú. Lenže vo filmoch o Petrovi Panovi sme zistili, že po tejto vete umrie vždy jedna víla. Zvonilke sa nič neprihodilo, hoci stála práve pre nich. Naopak v snímke Peter Pan: Návrat do Krajiny Nekrajiny (2002) začala umierať, akonáhle túto vetu vyslovili. (matthew.17)
  • Poprvé v tomto díle má Zvonilka jiné šaty než v ostatních dílech. Nemají výstřih a jsou složené z několika vrstev listů omotaných přes sebe. (Gardis)