London Fields

Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2018, 118 min

• Fifer

Billy Bop Throntona mám moc rád, ale ani jeho charisma tenhle film nezachrání. Ani Amber Heard se vlastně nedá nic vytknout, hraje Femme Fatale, její postava vlastně nemá co hrát, má být jen sexy. Ale to všechno nějak nestačí. Tenhle Amisův román jsem ještě nečetl, ale lze předpokládat (vzhledem k reputaci Martina Amise), že kniha obsahuje hloubku, jež zůstala nevystihnuta. Celý film klouže po povrchu. Je to jakýsi pokusu o Guye Ritchieho, ale režisér prostě tyhle gangsterky točit neumí a měl by se ještě od Ritchieho co učit.(26.2.2019)

• Arsenal83

V tomto filme máme herecké hviezdy. Amber Heard, ktorá už konečne dostala od Johnnyho Deppa polovicu majetku, a tak si ho môže užívať s lesbickou milenkou. Cara Delevigne, alias "nikdy som nebola herečka", tiež praktizujúca lesbička, kto vie, či náhodou na tajňáka nelíže práve Amber Heard. Objaví sa tu takisto Johnny Depp, čo musí byť maximálne poníženie. Nasleduje Theo James, ktorý už dodivergentoval, dorezistentoval a dohomokládoval a konečne dostal normálnu rolu. A potom je tu konečne ozajstný herec B.B. Thornton, v posledných rokoch ale objavujúci sa v sračkách ako Santa je úchyl. Takto sme tým pytlíkom hovien a diamantov zamiešali a vznikol z toho thriller bez chuti, ktorý musíte pozerať v ruskom dabingu, aby to bolo aspoň trochu drsné.(29.9.2018)

• Mukade

"""...There were some early warning signs (k tomu že film bude epic fail) that would ultimately prove portentous, as Martin Amis’ (autor slávnej knižnej predlohy) own screenplay was scrapped in favor of one by Roberta Hanley, wife of producer Chris Hanley, who had exactly one screenplay credit to her name at the time. Additionally, as the project once had luminaries such as David Cronenberg and Michael Winterbottom attached to direct, the producers eventually settled on Matthew Cullen, who had only a Katy Perry music video under his belt.""" = LOL(15.2.2019)

• - Během natáčení byla Amber Heard vdaná za Johnnyho Deppa. (Bioscop)

• - Uvedení do kin zdrželo několik žalob, jedna mimo jiné namířená producenty proti samotné Heard, která si rozmyslela, že ve filmu, navzdory podepsané smlouvě, nechce být nahá a scény nechala vystřihnout. Průtahy zdržely premiéru o více jak dva roky. [Zdroj: Kinobox.cz] (Bioscop)