London Fields

Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2018, 118 min

Jim Sturgess a charakterní role...a jeden z nejbizarnějších hereckých výkonů dva osmnáctky, Billy Bob jako Billy Bob již po sté, no name modýlek z pátýho Underworldu a Amber Heard - bohyně, pro kterou by zabil každý normální muž, a režiséra proklínáte kdykoliv, kdy na plátně není ONA. Tenhle kouzelný čtyřlístek v čemsi, co by se dalo tisíci světelnými roky vzdáleně popsat jako poloerotický poloromantický dramatický snový futu retro noir thriller. Nic víc nevím. Člověku sice hned dojde, že to musí být adaptace nějaké literární předlohy, jinak by to nemohlo být tak nesmyslně poskládané z tolika nevyužitých motivů, ale jinak se bude jen opojně kochat permanentně polonahou Amber Heard, která stojí nad vším a nad všemi, i nad samotnými elementárními prvky filmu, tj. například příběhem, a semtam mu možná prolítne hlavou, jestli to není nějaký interdimenzionální manuál z vesmíru, jak dosáhnout duševního osvícení. Těžko říct, ale veškerá porno produkce světa může jen hledět a tiše závidět.(21.4.2019)

Film, kterému největší kvalitu dala právě Amber Heard. Upřímně? Nikdy mě nikdo ve filmu tak dokonale nevzrušil, to jak vypadala jaký měla šarm, jak se chovala, tak to bylo neskutečně sexy. Zpět k samotnému příběhu, ten už tak dobrý nebyl, celé jsem to celkově dost nepochopil, že někdo na základě čtení budoucnosti píše knihu a nakonec všichni umírají, kde si vzal ty pilulky, no prostě mindfuck, ale za skvělý herecký výkon a kameru dávám - 55%(21.4.2019)

Amber Heard vyslyšela Fantozziho prosby a kalhotky šly dolů. Zvláště precizní práci odvedl tým módních stylistů, který oděním hlavní hvězdy do sporých outfitů způsobil dokonalé mdloby. Sanitní vozy rozvážely mužskou část štábu, jimž neutuchající erektivní stav bránil pokračovat v práci, a Johnny Depp nestačil od své nestoudně odhalené milé zuřivě odhánět rozparáděné adepty jejího klína, což vedlo k odstranění jeho jména z titulek. Film tak nemá šanci zapadnout. Co Amber načala ve vodě (Aquaman), to zničujícím způsobem dokončila na souši, v noir hávu, obalena do silných mysteriozních par, pronásledována vybranou pánskou společností na čele s Billy Bobem Thorntonem, v závětří čekajícím milovníkem Theo Jamesem, zmítána maniakálním Jimem Sturgessem i pokradmu se blížícím Jasonem Isaacsem. Vytříbený vizuální styl klipového specialisty Matthewa Cullena přispěl k detailnímu vyobrazení všech femme fatale zbraní, a naprosto nesejde na tom, že se lopotí s jakousi pointou, kdo kuje vražedné pikle na tak hezké stvoření. Divák v podstatě není smířen s odchodem hlavní hrdinky, neb z literárního hlediska, kterému je dán nemalý prostor, by se zkoumání její ženskosti mohlo stát tou nejobsáhlejší kapitolou. A tak to taky je. Padl jsem k nohám uhrančivé ženštiny a jaksi jsem nedbal na dramaturgickou nevyváženost a liknavější zápletku, Nikdy se nebráním kouskům s experimentálními prvky, načež divák chtivý podobného zážitku by neměl očekávat tradiční styl vyprávění, ale měl by v prvé řadě počítat s tím, že režisér je Amber Heard posedlý a opájí se tím, že jí má ve svém filmu. Takže všechno ostatní jde decentně stranou a občas se poštěstí, že režisér na hezké obrázky připíchne i nějaký ten dějový pletenec, aby si na své nepřišel jen divák nemrava, a mohlo se říct, že to nebyla pouhá táhlá reklama na Amber Heard, ale i filmové aspekty měly své zastoupení. 8/10(24.3.2019)

• Mukade

"""...There were some early warning signs (k tomu že film bude epic fail) that would ultimately prove portentous, as Martin Amis’ (autor slávnej knižnej predlohy) own screenplay was scrapped in favor of one by Roberta Hanley, wife of producer Chris Hanley, who had exactly one screenplay credit to her name at the time. Additionally, as the project once had luminaries such as David Cronenberg and Michael Winterbottom attached to direct, the producers eventually settled on Matthew Cullen, who had only a Katy Perry music video under his belt.""" = LOL(15.2.2019)

• Arsenal83

V tomto filme máme herecké hviezdy. Amber Heard, ktorá už konečne dostala od Johnnyho Deppa polovicu majetku, a tak si ho môže užívať s lesbickou milenkou. Cara Delevigne, alias "nikdy som nebola herečka", tiež praktizujúca lesbička, kto vie, či náhodou na tajňáka nelíže práve Amber Heard. Objaví sa tu takisto Johnny Depp, čo musí byť maximálne poníženie. Nasleduje Theo James, ktorý už dodivergentoval, dorezistentoval a dohomokládoval a konečne dostal normálnu rolu. A potom je tu konečne ozajstný herec B.B. Thornton, v posledných rokoch ale objavujúci sa v sračkách ako Santa je úchyl. Takto sme tým pytlíkom hovien a diamantov zamiešali a vznikol z toho thriller bez chuti, ktorý musíte pozerať v ruskom dabingu, aby to bolo aspoň trochu drsné.(29.9.2018)

• - Uvedení do kin zdrželo několik žalob, jedna mimo jiné namířená producenty proti samotné Heard, která si rozmyslela, že ve filmu, navzdory podepsané smlouvě, nechce být nahá a scény nechala vystřihnout. Průtahy zdržely premiéru o více jak dva roky. [Zdroj: Kinobox.cz] (Bioscop)

• - Během natáčení byla Amber Heard vdaná za Johnnyho Deppa. (Bioscop)