Tranzit

• Česko Rodina na útěku (více)
všechny plakáty

Aby zlodějský gang propašoval čtyři miliony dolarů skrz policejní zátarasy, ukryje svůj lup do zavazadel nic netušící rodiny na prázdninách. Teď lupiči chtějí své špinavé peníze zpět a nezastaví se před ničím, co by jim v tom mohlo zabránit. Tahle dovolená měla dát rodinu Sidwellových znovu dohromady. Když ji začne pronásledovat a ohrožovat zlodějský gang, který svůj lup ukryl do jejich zavazadel, členové rodiny pochopí, že bez vzájemné spolupráce nikdo z nich nepřežije. (oficiální text distributora)

Facerr

Upocená nuda. Sice ok herci, bohužel sescénářem, kterej jim diktoval role pěknejch pitomců (teda aspoň v některejch případech). Náznak krokodýlího zásahu bohužel zůstal jen vznášejícím se otazníkem, kterej zůstal bez odpovědi. Ukvapenej mi přišel i konec. Měl jsem pocit, že i samotný filmaři už toho měli dost a řekli si, že víc se tomuhle bijáku nemá cenu věnovat. ()

veverysiak

Film utrpel hlavne tým, že ide o asi milióntyprvý klon koubojky, kde obyčajná rodinka na neškodnom tripe, chtiac či nechtiac, musí vykynožiť tlupu zlodejov / násilníkov / vrahúňov / ich kombinácie, inak by sa kadejaké tie nedokonalosti, ktoré zo zásady musia preniknúť do takýchto kúskov, dali aj prehliadnuť, tu to nejde, nie je to ničím výnimočné, takže 35%. ()

Tolf

Vzhľadom na nízky rozpočet ide o veľmi dobrý thriller. Nechýba napätie ani akcia počas celého filmu. Nenudil som sa a občasné (ne)správanie sa niektorých postáv sa dá odpustiť.. Zaslúžené štyri hviezdy, piata kvôli odpadu ;) ()

Standey

Trapný tisíckrát obehraný námět s otřesným scénářem laciného thrilleru plného absurdit nejvyššího zrna. Neprůstřelný stůl, neprůstřelné plechové barely, neprůstřelná dřevěná chatrč, neprůstřelný černoch atd. To celé ale není nic proti chybě, kterou by patrně neudělal ani Zdeněk Troška v Kameňákově a to v šedesáté minutě filmu, kdy má v jednom záběru Caviezel totálně zakrvácenou polovinu tváře, v následujícím záběru je čistý jak slovo boží a v příštím záběru opět krve jako z prasete..:)) ()

rigby

Parta rádobydrsňáků v černém nabušeném autě versus nezničitelná rodinka na dovolené. Trochu zcestný scénář, kterému nelze věřit. Pot, špína, krev. Všechno je ulepené, ale nejvíce dialogy hemžící se silnými slovy. Nechybí dojemný závěr po americku. Když se budu snažit, tak možná tak 1+ ()

FandaF odpad!

Z námětu mohl být film tak na 2 až 3 * ale za toho kreténa kameramana a možná i režii to patří do nejhlubšího odpadu. Místy se na to prostě nedá dívat. Natáčel zřejmě nějaký sfetovaný choromyslný blázen který utekl z ústavu tou nejlevnější kamerou co koupil někde na tržnici. Jedním slovem katastrofa. ()

musolini

Slušnej thriller,kterej byl napínavej a čekal jsem,jak dopadne...občas nějaká nelogičnost a "divné chování taťky" ,ale celkově slušná zábava.A ta kamera,když se prali byla děsná,nebylo vidět kdo je kdo,ale to se dá prominout... ()

Snakefinger

Totální pecka. Napětí se dá krájet. Celou dobu jsem čekal, že přijdou k nasazení i krokodýli, nedočkal jsem se ale i tak přes nápad, který tu asi už byl parádní výkony..... nádhera. ()

tixi odpad!

To bolo čo pre boha film o Rambovej rodine?Všetkých kto sa na tomto filme podieľal postaviť do radu a postrieľať.Takže začnem scenár a dialogy napísane v krčme pri fľaške(ale už po takej štvrtej)herci pozbieraní okolo cesty,prostredie natáčané u niekoho v obývačke ktorý má veľa rastlín.Ježiš tak tupí a nezáživní film som už dlho nevidel 0%.Ešte jednu vec spomeniem vdaka bohu že nemuseli nabíjať zbrane inak by boli v p..i tým myslím obidve strany ()

Patroxi

Výborný film jak stránce zpracování tak scénáře jen obsazení chybělo, ale i bez toho bezvadné drama které jak se dalo čekat od zhruba čtvrtky filmu hravě předvídat jak zkončí každopádně film velice napínavý každou minutou. 5hvězdiče. ()

hiroito

Tuctovka, která nepřekvapí asi ničím. Takový to film jsem viděl v různých variacích asi 1000x teda omlouvám se 1001x. Takže nic co bych musel vidět znova. Jelikož své aktivity rozlišuji na ztrátu času a dobře využitý čas, tak tento film řadím do kategorie naprosté ztráty svého času. ()

fabregas1

Thiller se zajímavým dějem, některé postavy jsou na facana a myšlení ve filmu někdy vázne, ale jinak to u mě Tranzit ustál. ()