Lucy získá práci pečovatelky ve starém zpustlém domě u paní Jessel, která je v kómatu. Poté, co se doslechne, že by dům mohl ukrývat poklad, rozhodne se jej s kamarády prozkoumat v naději, že poklad naleznou. Tím se však započne série nevysvětlitelných událostí, které Lucy navždy změní. (Caminzind)

oli.G

Nechcem už porovnávať s INSIDE, k tomu sa už vyjadril každý... len dodám, že pozorný divák si všimne, že v tomto filme je niekoľko momentov, kedy sa z nikoho neleje krv ako z dobytka. :) ...je to trochu sklamanie, asi som jednoducho čakal, že budem viac nedýchať. Scény, kde sa činia obyvatelia domu, sú skôr estetické, než nepríjemné. Netvrdím, že to je mínus - rozhodne to ukazuje, že režisérska dvojica v sebe ešte skrýva nápady a talent, a ich krvavým debutom sa ich 15 minút slávy nekončí. Ale ani ten premakaný vizuál nie je až tak premakaný, aby nahradil príbeh, a vytváral atmosféru sám o sebe - tak ako napríklad SUSPIRIA, alebo neuveriteľná prvá kapitola AMER. ()

darkrobyk

Předně, mnohonásobně lepší než prvoplánová čuňárna Uvnitř! B.Delleová je vskutku démonická a vypadá to, že by se mohla stát opravdovou horrorovou ikonou. Její zjev je čím dál děsivější (rozuměj - strašidelnější) a černé šaty ji seknou. Hodnotím výše zejména kvůli nádhernému starému domu uprostřed romantické zahrady (romanticky zpustlé a krásné), který je plný temných koutů a zvrhlých zátiší, o podivném tajemství nemluvě. Není tu sice nějaký úžasný náboj, ale ponuré prostředí až gotické stavby je báječné. Herci odvádí standardní výkony, gore efektů ubylo, ale jsou dosti drsné a na své místo sednou jako zadek na hrnec. Opravdu milé překvapení! ()

Hrabka

Zpočátku to vypadlo zajímavě, skupinka se dostane do domu, kde je kurevsky strašidelná bába v kómatu a začnou se dít věci... Bohužel se z toho postupem času stávala větší a větší fantasmagorie, jedno překombinovaný divadlo. Autoři se pokusili smíchat všechny možný hororový prvky a vyděsit diváka, co to jen jde, ale ke konci to už bylo spíš k smíchu. Méně je někdy více. Konec je jedno velký WTF, úplně jsem to nepochopil, ale nemám žádnou chuť si to někdy pouštět znova. Možná jen druhou třetinu, ta byla podle mě nejpovedenější. 55% ()

chezush

Co to sakra bylo? Po polovině filmu jsem se musela ujistit, jestli jsem si vůbec stáhla ten správný film. Vůbec nic se nedělo. Ošklivá stará baba co né a né umřít a dcerunka na klíč, co ráda pojídá ostatní děti. Divím se sama sobě, že jsem to dokoukala..A to horory miluju. ()

juta

Začátek velká nuda, potom to taky nebylo moc extra a prostě jsem to tak nějak nepochopil, hlavně to, jestli proběhla výměna duší nebo ne, oko mi toho moc neřeklo. Vraždy byly taky podprůměrný, takže nic moc. ()

Pilda17

Za první polovinu o stupeň níž, druhá neměla téměř chybu. Atmosféra byla skvělá a pekelný dům byl místy opravdu strašidelný. Pár povedených lekaček nechybí a napětí v druhé polovině také ne. Jediné co mě mrzí je, že tento horor nedostal nádech daleko dřív, protože by byl k nezastavení a já bych musel dát plný počet. Oběma režisérům se Livide povedl, až na ten delší rozjezd. Dokonce i ukázali, že horory točit umí, důkazem je Inside. Příště zabrat na začátku a neměl bych žádné námitky... 7/10 = 75% ()

S.Quentin QUALE

Uf! Z tohoto mám smíšený pocit. Pomalejší, nicméně slušně otáčky nabírající první polovinu vystřídá regulérní bububu starýho baráku. Až po sem to funguje. V závěru však přijde jakýsi upírský béčko, což u mě nezafungovalo jako celek. Film je zručně natočený a s kvalitním gore, ale s ohledem na rozuzlení ho řadím do o chlup lepšího průměru. 69% ()

misterz

Vzhľadom na hodnotenie som čakal niečo lepšie. Úvod je ťažká nuda, kde jediným rozptýlením bola pekná kamera a pohľad na sympatickú herečku (Chloé Coulloud). Našťastie od momentu keď sa výrastkovia vlámali do domu sa to konečne trocha rozbehlo, hororové prvky ma celkom milo prekvapili, hlavne čo sa týka hororovej atmosféry a napätia, no gore zábery mohli byť predsa len lepšie a mohlo ich byť viac. Záver žiaľ so sebou priniesol sklamanie a akúsi pachuť rozčarovania, predsa len som čakal niečo premyslenejšie a hororovo prepracovanejšie. Vychádza mi z toho teda, že stred bol jednoznačne najlepší. Škoda, že z priemeru vytŕčal iba ten. 60/100 ()

sullafelix

... v ramci svojho zanru urcite nadpriemer .. umelecky snad zvladnute ... logika spravania sa Lucie /Chloe Coulloud/ ma rusila natolko ,ze davam 3*** z milosti !!!! ../nepokojna je vtedy ked sa este nic nedeje ...ked jej ide o zivot ,,riesi krizove situacie bez akehokolvek znepokojenia s prehladom ,,, logicke vnimanie reality cloveka ohrozeneho na zivote a s tym aj jeho suvisiace prejavy smerujuce k zachrane zivota ,,tento fenomen je Achillovou pätou tohto reziserskeho dua ,,,co bolo badat aj v projekte INSIDE .... ()

pornogrind

Tak tohle jsem nečekal.Mám z tohoto díla rozporuplné pocity.Něco mezi 3 a 4 hvězdama.To se snad ani nedá srovnávat s prvotinou dua Alexandre Bustillo a Julien Maury.Každopádně jako jedno velké plus hodnotím vývoj děje.Když už jsem si myslel jako co asi bude následovat tak bum a vše ůplně jinak.Totálně nepředvídatelný děj.Zatím za 4 hvězdy.Uvidíme časem až se mi v palici uspořádají myšlenky.Každopádně za shlédnutí to 100%stojí? ()

hladass

Stejně asi jako většina hororových fandů, kteří tleskali nadšením po shlédnutí À l'intérieur, jsem docela netrpělivě čekal s čím Bustillo a Maury přijdou příště (a zároveň doufal, že jejich spojování s remakem Hellraisera padne)... No a po čtyřech letech jsem se dočkal... A i když jsem četl reakce ze zahraničních festivalů a nečekal tak další Inside, byl jsem překvapen... Když přejdeme docela nudnou první půlhodinku, ve které se seznámíme s triem mladých lidí, kteří se rozhodnou vyloupit dům staré paní ležící v kómatu, dostaneme neskutečný mix mnoha, nejen, hororových subžánrů zabalených do úžasné snové atmosféry, plné bizarních a fantaskních obrazů a několika špičkových gore scén (jak překvapivé)... A divák tak nemá nejmenší šanci ani tušit, co ho v následujících chvílích čeká... Pokud se k Livid postavíte, jako k většině současných hororů, bude pro vás film jistě zklamáním... Pokud ho vezmete jako netypický a velmi ojedinělý pokus o zcela originální horor (no dobře, chvílemi jsem měl pocit, jako bych sledoval kombinaci Suspirie a Malpertuis), budete, stejně jako já, nadšeni... ()

Kudly4

Přehlídl jsem, že to je v žánru Fantasy/Horor. To jsem zjistil až teď. A já si říkal sakra, co to je za pohádku :o)  Každopádně ... ANO, ve svém žánru Fantasy/Horor to není špatné. První polovina mi ani nijak nevadila jako ostatním, pěkná atmosféra, na hlavní hrdinku se pěkně koukalo, spíš mě nebavila druhá část, kdy všechno ''zpohádkovělo''. Ale jinak Gore sem tam bylo dobré. A divím, že není Livide v červených barvách. ()

PetrPan

Devizou tohohle podivného hororu je vynikající strašidelná atmosféra, to je opravdu mňamka, ale to ostatní :( Trotlovské chování hlavních postav bije přímo do očí ( ťafka mrtvole byla fakt pecka :( ), načrtnuté mystérium kolem paní Jessel a její dcery vyzní do prázdna a já asi nepochopil všechny souvislosti a ve finále jsem se už ztratil úplně. Čili po restartu mozku, který se mi zauzloval při snaze si to nějak vysvětlit dávám nechápavé tři:) ()

iamek

První polovina vypadala naprosto cool. Parta kamarádů ve strašidelném domě, který měl neznámou historií a navíc tam v kómatu ležela hrůzostrašná babizna. Tohle byl hodně kvalitní základ na povedený horor. Postupem času se film, ale mění v naprostou ptákovinu plnou nesmyslných a dementních scének a díky tomu zapadl do průměru. Pár povedených atmosférických scén se zde najde. Aspoň něco. ()

Chrustyn

Přiznám se, že od tvůrců drsárny "Uvnitř" jsem čekal daleko krvavější podívanou, tu jsem ale nedostal. Místo toho zde máme nudný horor o záhadném domě a ještě záhadnějších obyvatelích. Krve je zde minimum, napětí ještě méně. ()

heyda

Technicky brilantní, ale od režisérů, kteří natočili jeden z nejluxusnější exploitačních nářezů (Uvnitř) všech dob, jsem čekal víc. Víc především po stránce scénáristické. Ten příběh popravdě netuším o čem byl. Nevím, kdo neměl rád koho, nevím, proč se dělo to, co se dělo. Je to prostě fantasmagorický horor, na který jsem se těšil až příliš, a o to víc jsem zklamán. Dle mého názoru by se měli pánové vrátit do vod reálně brutálních krvavých hororů a radši se vyhnout těmto démonickým blbůstkám. 40% ()

virus10

Od chvíle co vešli do domu bylo napětí velice slušné, škoda jen toho čekání na nějaké vysvětlení, protože se mi žádného nedostalo. ()