Reklama

Reklama

Chris Farraday se kdysi pohyboval za hranou zákona, když pašoval zboží ze Střední Ameriky do USA. Patřil mezi špičku a v mafiánech vzbuzoval strach. Dokázal ale včas odejít. Bohužel mladší bratr jeho ženy se rozhodl začít tam, kde Chris přestal. Ze strachu před šťárou nechal pašovanou zásilku utopit v moři a teď po něm jde místní narkomafie. Chris se ocitá před těžkou volbou, buď nechá svého švagra zemřít, nebo se vrátí k tomu, co kdysi uměl nejlépe – k pašování. Aby splatil švagrův dluh, bude muset na nákladní lodi propašovat velmi cenný náklad. Celá akce se ale od samého počátku nevyvíjí dobře... (TV Nova)

(více)

Videa (26)

Trailer

Recenze (472)

verbal 

všechny recenze uživatele

A máme to tu zase! Když ještě chudák Komár Bajkonur čvachtal v gumákách po Severních blatech v bahně zabijácké nudy, nemohla zdejší yntelechtuální klika téměř pustit svá pohlaví z rukou a málem se přetrhli sdělováním, co všechno jsou schopni objevit, když se prstíkem šťourají v dlouhém, táhlém exkrementu. No jo, velcí kluci a holky s pěti dioptriemi, co pravidelně jednou ročně ulížou své mastné vlasy plné lupů na pěšinku a vydají se s igelitkou do Varů šířit své pižmo po zatuchlých kinosálech při nějaké unylé sračce. Co naplat! Když pro vás přestane být svět zábava sotva vám zmizí opruzeniny, může si Komár klidně odbzučet za oceán a konečně natočit výborný a strhující film, ale vy si prostě musíte zachovat svou akné zbrázděnou tvář a velkohubě tu Refnit své obvyklé žvásty o slaboduchých béčkách a artově kurvit rating. No a my, blahoslavení diváci, můžeme jen napálit pětku a uzavírat sázky, kdo z vás má to pravítko zaražené v prdeli hlouběji. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Mistr kameraman si asi doma v koupelně zpívá, " zoom mám rád a na tom filmu je to doufám znát. Zoomovanie mám zo všetkého najradšej, to sú moje chvíle najkrajšie." Škoda, že pan kameraman se svou úchylkou obtěžuje i mě, protože jinak ten film má drive, a parádně graduje. Mark je pro tyhle role naprosto vynikajcí a v okamžiku kdy se fakt nasere, doslova smrkám nedočkavostí, co se stane v přístím záběru. Dobrej film zmrvenej kameranem idiotem, pokolikátý už ??? ()

Reklama

Isherwood 

všechny recenze uživatele

Do doby, než se přepadne dodávka, jsem si jenom odškrtával políčka, v nichž jsem měl napsány figurky a situace, které jsem viděl jinde. Ne že by to od té chvíle bylo jinak, ale pak se to hrdinům doopravdy posere a začne to mít ty správné grády, jaké se od podobné žánrovky očekávají. Za dobře použitou ruční kameru plus, za postavy, které až na tu Wahlbergovu postrádají lepší profil, mínus. 3 a ½. [Do týdne si na to nevzpomenu.] ()

Cervenak 

všechny recenze uživatele

V prvom nadšení po skončení filmu som skoro vpálil plnú pálku. Takto to mám rád. Prvotriedna žánrová prácička a najlepší adrenalín od Unstoppable. Uveriteľní hrdinovia, nie príliš prekombinovaná zápletka (napriek tomu sa nájde miesto na prekvapivý zvrat) a od polovice, keď sa tvorcovia vykašlú na realistický prístup a začnú proste vŕšiť jednu komplikáciu za druhou, aj ohromne napínavá thrillerovka. Kandidát na najzábavnejšiu žánrovku tohto roka . ()

Cival 

všechny recenze uživatele

Haters gonna hate, zjevně i když dojde na poctivě odpracovanou žánrovku, na které není vůbec nic k posmívání. Je to vyvážená řemeslná práce se syrovějším severským otiskem, bez vyloženě slabých míst, zato se sympaticky uvěřitelnými hrdiny (ve smyslu že postavy jsou z masa a kostí, nepobíhají mezi pixely, a proto jim divák může i v takhle okoukané story držet palce). 70% ()

Galerie (77)

Zajímavosti (11)

  • V průběhu proplouvání nákladní lodi plavební komorou Panamského průplavu můžeme vidět velícího kapitána u řídícího kormidla. To by za skutečných podmínek bylo jen velmi těžké obzvláště proto, že lodě daných rozměrů jsou v daných místech naváděny speciálně vycvičenými piloty provozní společnosti Panamského průplavu. (Conspi)

Související novinky

Wahlberg a Washington tasí bouchačky

Wahlberg a Washington tasí bouchačky

01.07.2012

Před několika dny padla první klapka akční krimi 2 Guns. Jde sice o komiksovou adaptaci, ale superhrdiny v teplácích a pláštěnkách byste v ní hledali marně. Relativně komplikovaná zápletka staví do… (více)

Washington a Wahlberg jsou bouchači

Washington a Wahlberg jsou bouchači

09.02.2012

Z pašeráckého thrilleru Kontraband se vyvinul příjemný malý hit. Není divu, že režisér Baltasar Kormákur a hlavní hvězda Mark Wahlberg opět spojí síly. Akční krimi 2 Guns napsal scenárista Blake… (více)

Wahlberg, Foster, Ribisi a mafie

Wahlberg, Foster, Ribisi a mafie

06.12.2010

Může se zdát, že Mark Wahlberg teď bude hrát ve všem. Nepochybně se jedná o součást kampaně před uvedením boxerského dramatu The Fighter, ale jeden projekt je tady už dávno a natáčení začne už v… (více)

Reklama

Reklama