woldemord

Opravdu film který mě dokázal bavit skoro každou minutu :),v hlavní roli s fantastickým hercem Adamem Sandlerem opravdu film na který se stojí podívat tedy pokud nemáte něco proti trošku vulgárnímu humoru :) Za mě 98% ()

BodG

Dějově je to povětšinou řadová blbost bez nápadu, ale hromada věcí byla pojata jinak, což je devíza tohoto snímku. Několik momentů mě opravdu pobavilo a to se o většině srovnatelně hodnocených komedií říci nedá. Také se mi líbí záměrně nerozvinutá druhá romantická zápletka, pro kterou v podobných filmech stejně není místo. Sandler byl pro mě výjimečně trošku jiný od jeho ostatních rolí. Je to příjemná, nenáročná oddechovka, která na rozdíl od mnoha svých soukmenovců nebije do očí. ()

kelto44

Thats my boy je veľmi dobrá, srandovná komédia, pri ktorej sa rozhodne budete baviť. Adam Sandler v hlavnej role ma veľmi bavil, a jedná sa o jednu z mojich najlepších komédií, aké som kedy videl. Cez celý film som sa veľmi bavil, ale úplne géniálne to zas nebolo. /84%/ ()

ac1976

Drž pysk Robocope! Sandlerovka ako všetky ostatné, dobré hlášky vždy vyvažuje nejaká trápna scéna, v tomto prípade bitka s kňazom pri kostole. Milý detail: Keď sexy učka Eva Amurri zostarla, stala sa z nej Susan Sarandon. ()

AgnesDee

Jaký otec, taková komedie. Bylo to úchylný, přehnaný, šílený, ale zároveň i vtipný. A to se povede asi jenom Sandlerovi. ()

George8

Adam Sandler = komedie. Smál jsem se celý film, až mě skoro břicho bolelo. Úchylná komedie a té sprostoty je tam taky dostatek !! ()

PlayEasy

Máme hodnotit podle kvality a inteligence humoru? Odpad! .... Herecké výkony? No dobře, možná 1* :D .... Kolik minut jsme se smáli? 110 (zbytek jsou titulky ;). Ano, ten film je fakt strašná ptákovina, ovšem narozdíl od takových "Machrů" aspoň extrémně vtipná. No a jak je známo, již od dob Charlieho Chaplina je hlavním účelem komedie diváka pobavit a rozesmát - v tom případě téměř žádný jiný film svou úlohu nesplnil lépe! 80% ()

Nathaniell

Další vydařený úlet a parádní prdel. To nelze popsat jinak. Pocitově je film tak o půl hodiny kratší. A že za to Sandler dostal Zlatou Malinu? To za Malý Nicky taky a jaká je to pecka. Tady dávám jednoznačných 5* :-) ()

FREEWHEELER

-„Actually, I'm just trying to be a dad right now...“ Sám som tomu neveril, ale miestami to bola vážne prdel. A je to úchylarina, tak sa nezľaknite. PS: Nikto nech mi netvrdí, že sa nechce volať HAN SOLO!! ()

GoloBB

SKVELÉ!!! Nemôžem uveriť že šlo toto v tomto storočí do kina! :D A hanbím sa za to že som po Jack a Jill prestal Adamovi veriť. Toto je starý dobrý ultrasprostý Sandler. Chýbal mi len Rob Schneider v nejakej tradičnej miniroličke...Musím si to určite pozrieť znovu a možno aj v originále-dabing bol miestami retardovaný ale vyžehlil to kadenciou nadávok a kvalitných hlášok. ()

Charvy.666

Hahaha!Sandler opet ukazal co v nem je...Takovouhle pic*vinu sem uz dlouho nevidel!Jestli se nemuzete smichy udrzet pri vyrazech jako MR*KA,PI*A,CUR*K a libi se vam souloz se clenem vlastni rodiny,je to film primo pro vas.Jedna hvezda za sexy S.Sarandon... ()

Simo16

Pár vtipných momentov veru nezachráni tento film ani Adam Sandler.Zúfalé, bez štipky porozumenia, bez akejkoľvek dejovej línie.Veru utratiť za také niečo 70 miliónov je ako niekoľkonásobné predraženie tunela Branisko.Ten sa aspoň dokončil, ale táto kocovina normálny koniec ani nemala! ()

rasto87

Adam Sandler je na komédie ako stvorený, pretože si ho fakt neviem predstaviť ako drsného herca . Táto komédia si určite nájde svojich obľúbencov ale aj kritikov. Je tu naozaj veľa dobrých hlášok, aj keď niekedy sa divákovi môžu vidieť dosť trápne nadávky a určité scény. Určite to nie je najlepšia komédia, ale ani najhoršia. Začiatok so sexy slečnou McGarrclevovou v triede a na predstavení celej školy nemal chybu. A ako tu už niekto spomínal, je to určite lepšie než Jack a Jill ()

lobo87

Sandler opäť pokračuje vo svojej hojdačkovej tvorbe. Po výbornom Skús ma rozosmiať tu bol slabý Jack & Jill a teraz táto komédia, ktorá mala pár geniálnych nápadov, ale z hormonálneho humoru som už vyrástol. V puberte by som tento film pravdepodobne žral, ale dnes mi niektoré vtipy prišli vyslovene trápne. Škoda, nápad sa mi páčil, a dalo sa z toho vytĺcť viac. Sandler sa drží svojho žánru, niekedy to vyjde viac a ponúkne nám príjemnú oddychovú komédiu (50 x a stále po prvý raz), inokedy zase prestrelí. Toto bol bohužiaľ ten druhý prípad. A Andy Samberg filmu uškodil ešte viac... 55% ()

Shorty20 odpad!

Už dlouho se mi nestalo, že bych musel film v polovině vypnout, ale tady už prostě nešlo pokračovat dále. Primitivní komedie, plná trapného záchodového humoru s rádoby vtipnýma hláškama, ze kterých bych měl čurinu možná v pubertě. Dospěly člověk se přece takovým hovadinám nemůže zasmát. Jestli se tímhle směrem budou odebírat další komedie, tak myslím že tenhle žánr totálně upadl. A jak jsem měl Sandlera rád, si to u mě každou novou "komedii" čím dál tím více zhoršuje. ODPAD! ()

EVIM

Ano, opravdu toto se nemusí líbit každému. Pokud je někdo fanda stylu humoru, který je v tomto filmu, tak určitě musí dávat plný počet. Pro mne je film jako takový trapný. Musím ale uznat, že některé hlášky mají solidní šanci se stát "kultovními". No a James Caan mě tak trochu překvapil..., ne samozřejmě jak zahrál, ale že zde vůbec hrál. ()