Kriminální drama mapující každodenní práci pařížské policie, která se specializuje na ochranu mladistvých. Odhalování dětské pornografie, výslechy osob podezřelých z pohlavního zneužívání dětí, odhalování případů zanedbávání povinné péče, a jiným deliktům se snaží ve své práci předejít desítky policejních důstojníků. Jak psychicky náročná je tato práce? Je možné profesní život oddělit od osobního? Bez ostychu a přikrášlení pojmenovává film věci pravým jménem. (Film Europe)

miamiamia

Vynikající mozaika z prostředí Brigade des mineurs (policejní útvar ochrany mladistvých). Tolik se toho za film stane, že si to člověk ani nestihne zapamatovat a přitom se autorka vyhla všem klišé, které se nabízejí. Tolik zajímavých nápadů, vynikajících výkonů herců - jak dospělých, tak dětí-, tolik slz a legrace jsem si moooooooc dlouho nikde neužila. Bravo! ()

danny79

Dokumentarni styl sice prispel k realnosti teto sondy do zivota policajtu z ochrany nezletilych, me ale nudil. Ani mne navadil velky pocet pripadu, ktere ukazali bez toho, aby jim venovali nalezity prostor, namisto toho aby se soustredili na jeden pripad, i to odpovidalo tomu dok. stylu. Co me ale otravovalo a zasadne vadilo, tak bylo agresivni, vybusne a hystericke chovani vsech zucastnenych, jednali jako by vsichni potrebovali zavrit na psychatrii. Chapu zamer zamer tvurcu, ze chteli ukazat, jak je tato prace stresujici a frustrujici, a ze se prenasi i do soukromeho zivota. Mohli a meli to udelat rozhodne jinak, nez ukazovat po 70% casu rvouci a kolem sebe kopajici policajty. Zaver mne prisel zbytecny i kdyz pokud to tedy bylo cele dle skut. udalosti, ok. ()