Jakože neschopná (S07E04) (epizoda)

Like Bad at Things

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2018, 48 min

Krásná ukázka toho, jak dokážou Fake News zfanatizovat bandu vidláků. Nejsmutnější na tom všem je, že tohle už není jen námětem pro americké seriály, ale je to součást reality. TOP epizoda. Sedmá řada nemá žádný pomalý rozjezd jak tomu bývalo v minulosti, ale jde se rovnou na věc. a má to grády.(10.8.2018)

Příjemná změna oproti klasické homeland rutině. V podstatě jde o ojedinělou bonusovou zápletku, která konečně oživuje ten stereotyp. Máme zde zajímavé obléhání podobné případu Waco. A plno lidí, kteří zase dávají všem svá slova jako na běžícím pásu. Ono už je to vlastně i vtipné, jak slyším že někdo někomu dává své slovo, tak mi to připadá jako jakási formalita typu dobrý den. Komu se toto ale zamlouvalo, rozhodně doporučuji Waco seriál, který je velice dobře zpracovaný.(27.5.2019)

Co dokaze s emocionalne rozrusenymi ludmi spravit zmanipulovana "doverhodna" informacia vypustena do medii. Zatial najsilnejsi a najtemnejsi diel 7mej serie. S tym, co sa v sucasnosti deje na Slovensku a ako sa u nas momentalne pracuje s predhadzovanim konspiracii a dezinformacii za ucelom zakrytia stykov mafie s nasou vladnou stranou ma tento diel, aspon pre mna, mimoriadne silny podtext.(7.3.2018)

• Arkanoid

Situácia eskalovala, napätie minimálne a nápady tvorcov vôbec. Predvídateľné s rutinnou detektívnou dejovou líniou.(28.3.2018)