Richard Hammond's Top Gear Uncovered

Velká Británie, 2009, 62 min

Southan Morris

Richard Hammond

James Wiseman

Jeden z nejlepších filmů Top Gearu ... Jeremy ani James mi nechyběli, konečně tu máme názor jen a pouze Richiho, mého nejoblíbenějšího moderátora z trojice Top Gearu, takže pro mě prostě plný počet! Obrovsky potěšili Audi, Porsche, BMW, Pagani, Lambo i Ferrari, což jsou vlastně všechno mé nejoblíbenější značky - R8, 911 a Zonda v jejich čele. Prostě Top Gear přesně podle mého gusta! Vtipné pasáže proložené krásou těchto aut, co víc bych si mohla přát ...(16.2.2014)

Rady k nezaplacení, jak se stát moderátorem Top Gearu a natočit si svoje videa. To zavánělo bláznovstvím a srandou hned od začátku. Ani mi nevadilo, že tam chyběl zbytek osazenstva, Richard je pro mě z nich takový nejlepší, sem tam vypustí nějakou perlu. Nechtěla bych uklízet ten dům po projetí motorkou a vysvětlovat dětem, proč vybouchlo auto, ve kterém se prodává zmrzlina. Potěšili mě ty krásné superauta a také naše Tatra, protože Tatra nezná bratra :-).(25.7.2017)

Je k tomu, aby se člověk stal moderátorem TG, spousta peněz, materiálu, času, cestování, znalostí, lidí a nevím čeho ještě? NE - svůj TG si můžete natočit doma nebo na dovolené a to skoro zadarmo. Tak nějak křeček začíná tento svůj film a hned poté co nechá motorkáře projet "po domě svých rodičů" usedá do Dakarského speciálu, Italských supersportů, nechá něco vybuchnout, něco zdemolovat .. prostě tak nějak TopGearovsky popře to začáteční tvrzení :)(3.1.2012)

Velmi zábavná podívaná, kořeněná britským humorem Richarda Hamstera Hammonda, jednoho z moderátorů Top Gearu. Ostatně jako všechny díly klasického Top Gearu... Perfektní je testovací okruh vytyčený pres luxusní vilu, nebo jak Richard popisuje jak je nutné se oblékat, či jakým způsobem si upravovat účes, pokud se chceme stát moderátorem a natočit si vlastní Top Gear. Prostě 62 minut skvělé zábavy.(5.5.2011)

Sice je tam jenom Hammond, ale je to jeden z nejlepších necestopisných speciálů TG, pokud ne ten vůbec nejlepší. Geniální návod na to, jak si doma natočit vlastní Top Gear je smaozřejmě třeskutě vtipný a srší nápady. Závodní dráha kolem domu (a v domě), zmrzlinové vznášedlo a sposutu rad nejen o tom, jak se chovat jako "správný" moderátor tohoto pořadu, Prostě průvodce vším co potřebujete vědět, včetně moderátorské etikety. Prostě jeden z mých vůbec nejoblíbenějších Top Gearů, vynikající epizoda plná praktických rad, včetně té, že musíte prostě ničit a vybuchovat cokoliv! 100%.(12.6.2016)