John (Mark Wahlberg) byl jako malý velmi opuštěný, i proto pronesl to pošetilé přání, aby jeho plyšový vánoční dárek začal mluvit. Stal se zázrak a mluvící medvěd se stal mediální hvězdou a miláčkem davů. Jak roky ubíhaly, chlupatému Tedovi zůstal jediný fanoušek – John. Ti dva si náramně notují v pohledu na život (maximální pohoda), na holky (divošky mají přednost), na práci (jen když není zbytí) a John i díky tomu velkoryse přehlíží, že okolí se na jeho soužití s méďou dívá čím dál rozpačitěji. Sežrat mu to dává především jeho holka Lori (Mila Kunis), která je sice nadmíru tolerantní, ale i u ní platí přísloví o chození se džbánem pro vodu. Takže když se ucho utrhne, dostává John nekompromisní ultimátum. Buď Lori, nebo plyšák. A tak se John ocitá na zásadní životní křižovatce, ze které vede jen jedna cesta. Nebo to tak aspoň vypadá. (oficiální text distributora)

speedy7929

Mám pocit, že tento rok nebude lepšej komédie. Musel som sa smiať už hneď od začiatku (stačilo zbadať toho medveďa)... Vrelo odporúčam všetkým ľudom, ktorý sa chcú zasmiať! :) ()

DaveSmith

Tak Seth MacFarlane se toho vážně nebojí. I když mě trochu štval naivní závěr a hudba jak ze špatný pohádky, hlavním měřítkem byl humor. Skoro celej film jsem se usmíval a několikrát jsem vážně vyprsknul smíchy. Takže i když byl příběh trochu děravej, nešlo dát jinak než 5* ()

14neo11

Skvělá podívaná, nejspíš naplno ocení jenom fanoušci Family Guye. Plno odkazů a humoru z tohoto seriálu mě přinutilo dát 5*. ()

Šindy

Dlouho jsem se tak nenasmál, jako při sledování Teda. Tenhle typ humoru je mi zkrátka blízký. Dobře zde fungovaly i smutné scény. Když Ted nasadil smutný kukuč, netrhalo to srdce? :) Navíc byla jeho postava skvěle zpracovaná. Krom toho, že je to vtipný snímek jsou v něm i poučné momentky, které mi bohužel ukázaly, že dospět u chlapů je, a v mém případě také, opravdu těžké :) Ale takového méďu by si přál přece každý, nebo ne? Vtipné tempo sice nevydrželo celý film, vážnější chvilky to ale v mých očích skvěle vyvážily. Zejména ty emoční, kde bylo vidět, že mezi nimi je víc než přátelství. Tohle zkrátka muselo skončit dobře a moc mě potěšilo, že se tak stalo. ()

wOOzIe

Ať si říká kdo chce co chce. Ted je po dlouhé době konečně komedii, která se člověku vryje do paměti a zanechá za sebou pěkně velkou stopu. Nesmírná spousta hlášek a gagů už se pomalu stává kultovními a humor jaký před nás Seth bez servítek postavil je v některých momentech až geniální... ()

diffside

Aj napriek tomu, ze mi Teda odporucalo asi 5 ludi, ktori z neho boli nadseni, musim skonstatovat, ze je to absolutne zbytocny a predvidatelny film. ()

Zajija

Zvláštní nápad, ale dokonale to vše funguje. Nejlepší kamarád, který s Vámi vyrůstá od mala a je ještě plyšový Medvídek. Nečekal jsem od toho takovou porci zábavy, která se mi dostala. A už vůbec sem nečekal takhle extrémně sprostého méďu. **** ()

beso74

Neviem, asi som podľa aktuálneho hodnotenia videl úplne iný film, alebo som v čase pozerania dobrodružstiev tohto nepodareného bratranca macka Pu a šibala Yogiho mal svoje dni (áno, aj muži ich majú), poprípade mám o filmovej zábave úplne inú predstavu ako tvorcovia a ostatní blahom chrochtajúci užívatelia. Väčšina vtipov bola trápnych až otravných, zopár dobrých, ako napr. zvažovaná žaloba na Matella za psychickú ujmu spôsobenú absenciou istého prepotrebného orgánu, výsledok už nezachránilo. Navyše vedľajšia dejová línia po osi vyšinutý otec a podobne vykoľajený syn plus koniec filmu ma rozladili ešte viac. Neviem, možno sa mýlim, ale komédie sú tu na to, aby sa ľudia tak smiali, aby ich až bránica bolela a nie na to, aby boli frustrovaní z toho, kedy sa už konečne zasmejú. Jedna hviezdička je tu za zopár hlášok a druhá za Sama Jonesa, jeho Flash Gordon je jednoducho nezabudnuteľný, zahrať si paródiu na svoju vlastnú postavu po 30 rokoch s takým to nadhľadom, klobúk dole. Je veľká škoda, že nedostal viac miesta ako ten otravný nafetovaný plyšák... ()

Lukaso1

Pro mě letos jednoznačně komedie roku. Od začátku pecka a bránice dostává fakt zabrat. Sakra koho by napadlo, že s oživlým Tedym bude taková prdel :-). Scén a hlášek který Vás dostanou je tu nepočítaně a hlavně přicházejí naprosto nečekaně. Lituju, že jsem na týhle pecce nebyl v kině. ()

Uhura

Seth Macfarlane by si měl uvědomit, že vtipy na osumdesátá léta neudrží celou jeho kariéru, obzvlášť když začínají být zatraceně stejné. A faktu, že spojil něco, co by se dalo nazvat slabým dílem Family guy, s tuctovou romantickou komedií a strašným Markem Wahlbergem, nepomůže ani tucet vycpaných sprostých medvědů. ()

Zeldur

Rozhodně dobrý námět, avšak vtipných situací jsem čekal možná o něco víc. Už jen proto, že jde o film samotného McFarlanea. I tak ale hodnotím snímek kladně. ()

syphoon

Řekl bych místy provokativní film, který balancuje na hraně slušnosti. Roztomilý medvídek se během celého dějiství pěkně vybarví a rozhodně to není film, jak se ze začátku zdá, vhodný pro nejmenší generaci. Nicméně některé scény jsou velice vtipné a určitě pobaví. 65% odpovídá. ()

frozen1

Vezmite si húlenie,nadávky,sex a plyšového medveďa a vznikne Ted.Vtipná komédia v ktorej si Teda hneď zamilujete.Od začiatku do konca sa nenudíte.Jedna z tohtoročných super komédií. ()

liberita

Nebyť fekálneho humoru, niektorých zbytočne priveľa používaných fuckov a prehnane emocionálnemu záveru, dala by som aj plné hodnotenie. Výborne som sa totiž bavila, hlavný motív s hračkou, ktorá si užíva život naplno je viac než originálny a Mark Walhberg dokazuje že energia mu stále nechýba a ešte vždy dokáže prekvapiť. Scéna s pesničkou proti búrke je vynikajúca a poteší aj množstvo popkultúrnych odkazov útočiacich na srdcia fanúšikov strednej generácie. ()

dannyd14

Výborná komédia, pri ktorej som sa neraz zasmial, hlavne pri tých hláškach. Jedine ma zamrzelo len to, že som si to predstavoval podľa traileru inak, že hlavný hrdina si bude užívať život v plnom dúšku so svojím macíkom, ktorý jeho život bude aj ovplyvňovať a že napokon si hl. postava uvedomí, že tak nemôže vôbec žiť a rozhodne sa to zmeniť. Avšak ani tento dej nie je zlý a macík bol hustý a vulgárny, takže účel splnený. ()

boo-boo

Človek sa averziou voči humoru z Family Guya (pre ktorý proste mám nulové pochopenie, nebaví ma) sa dva razy uchechtne. Toľko k vysokým hodnoteniam. ()

hamir0

Bohužel to dopadlo stejně jako většina podobných komedií. Zajímavý námět, skvělá a vtipná první polovina filmu a nudný, vyčpělý a tisíckrát okoukaný závěr. Rád bych dal čtyři hvězdičky, ale bohužel to nejde. ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

05.05.2020

Už tuto neděli 10. května startuje nový český projekt od tvůrců Petra Cífky, Daniela Zemana a Filipa Brouka. Seriál Kapitán Říp bude vyprávět bláznivý příběh comicsového superhrdiny, který drží… (více)

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

02.07.2013

Mark Wahlberg a Peter Berg právě dotočili válečný thriller Lone Survivor o Talibánem obklíčené a zlikvidované jednotce amerických mariňáků, a už si brousí zuby na další skutečný příběh. American… (více)