Těsně před Halloweenem utíkají z psychiatrické léčebny tři chorobomyslní pacienti. Po cestě zavraždí klauny z cirkusu a přebírají jejich identity. Jejich cesta míří k domu, kde jsou náhodou osamoceni tři malí bratři. Jak dopadne měření sil těchto vraždících monster a malých dětí? (Chatterer)

Jino

Tři dementi z blázince terorizují tři děcka v prázdném domě. Klauni mě nikdy neděsili (s vyjímkou Pennywise z IT), proto jsem si film neužil a spíše ho přetrpěl. Masky byly docela vydařené, ale strach šel maximálně z jednoho šaška. Možná, že bych přistoupil na Salvovu hru, kdyby byl snímek zcela němý (jen s doprovodnou hudbou), protože kecy těch děcek mě neskutečně iritovaly (hlavně ten nejmladší si zasloužil "mute"). Což mělo za následek, že mě ujela atmosféra, nevychutnal jsem si lekací scény a jen si všímal děravého scénáře, který nabízí víc otazníků než odpovědí. Od béčkového hororu čekám, že bude alespoň něčím zábavný, ale Clownhouse, přestože má povedenou hudbu, není asi pro každého. Nudil jsem se. 30% ()

-Bomba-

Klauních filmů není zas tak moc a většina z nich není příliš dobrá. Výjimkou je samozřejmě Captain Spaulding a Pennywise. Všeobecně necítím z klaunů žádnou nejistotu a už jako dítě mi spíše přišli trapní. Takže v tomhle směru asi nejsem přímo cílový divák ale i tak jsem se občas dobře bavil, čistej průměr. ()

Koly

Klaunů jsem se nikdy nebál, navíc tihle klauni by nevyděsili ani tříleté děcko. Bohužel. Na mě to prostě neúčínkovalo. ()

BlackTom

Príjemný oldschoolový počin s kvalitne vybudovanou gradujúcou atmosférou a dobre zvolenými hercami. Zvlášť ten najmladší Casey (Salva mal z neho určite "radosť" hehe), debutujúci Sam Rockwell, ktorý mi takpovediac v tomto filme splnil sen a perfektný zlosyn Cheezo s démonickým kukučom. Dokonalé to nie je a skôr by sa to hodilo ako krátka epizóda Bojíte se tmy? alebo iného hororového poviedkového cyklu, ale atraktívne prostredie cirkusu ma vždy navnadí, nehovoriac o prenasledovaní bandou maniakov v dome hlavných hrdinov. Veľmi podarené. ()

Han22

Tady nemám moc objektivních výtek, ale subjektivně mě to neskutečně nebavilo. Zaprvé klauni mě nepřijdou děsiví, zadruhé ty děcka byly k nepřežití. Neustále se hádají, vyhrožují si, nadávají. A zatřetí, byla to nuda. Všechny lekačky byly na míru dětskému publiku, čili hrozně stupidní a nic zajímavějšího než lekačky nečekejte. Vraždy mimo záběr, krev žádná, napětí pro mě nulové. ()

Holina

Tak nakonec nic moc. Přestože klauny nesnáším a tak nějak u většiny filmů, kde tyto příšery vystupují zažívám nepříjemné pocity, tady nestačilo navléknout tři typy do hábitu. Bez napětí, bez šťávy. ()

Corpsegrinder

Pohodovej klauní horor kterej trpí hlavně tim že hlavní postavy jsou tři děti takže se film zrovna nehrne do krve a vražd, což si na druhou stranu zase vynahrazuje napětím. Představa že z blázince utečou tři magoři a převlíknou se za klauny je celkem reálná takže u filmu vážně docela mrazí. Pobaví taky Sam Rockwell jako ještě mladej zobák. Celkově jsem se bavil a nejhorší tak pro mě na filmu byl výkon nejmladšího z bráchů kterýmu to ale nemůžu mít za zlý když se ho režisér během natáčení pokusil vojet, a taky tři prdele hrubek v titulkách, za což naopak může debilní negramotnej titulkář. ()

MatejNosal

Hudobne aj herecky mi to prišlo ako nejaká epizóda z bojíte sa tmy a to je seriál pre deti. Za mňa dosť slabý počin nijak výnimočného režiséra. (39%) ()

Teardown

Film o klaunech psychopatech vypadal nejen zajímavě, ale především slibně. Bohužel trpěl jednou, za to zásadní chybou. Tím byla děcka v hlavní roli, která mně po celou dobu sledování utvrzovala v tom, že ať jsou klauni sebevětší zmetci a hajzlové(a já jim to místama i věřil), oni to prostě do konce přetlučou živí a zdraví. Přitom by si nezasloužili nic jiného, než obříma klaunskejma botama zadupat půl metru do země. Inu škoda toho, protože bez nich to mohlo fungovat naprosto skvěle. ()

Petrus1

Dýchla na mě atmosféra osmdesátek. Myslím, že cílovou skupinou byly tak děti ve věku deset, dvanáct let, kteří se právě vrátili z cirkusu a který mají noční můry z klaunů obdobně jako Casey. Žádný potoky krve, žádný násilí, žádný lekačky, žádnej děs. Působí to tak trochu prkně a to že hlavními obětmi mají být tři malí kluci (který jsem měla chuť zabít sama), je spíš na škodu a dostává to tak nádech Sám doma. Jenže tady jsem se ani nezasmála. Takže je to prostě taková oddychovka. Klauni jsou fajn a jejich vůdce je dokonce moooc povedenej. S tím bych si klidně na honěnou po domě zahrála. Nechápu, jak takový roztomilý stvoření může někoho děsit. Že jde o pacienty psychiatrické léčebny je sice skvělej nápad, ale bohužel se tenhle "děsivej" prvek v příběhu tak nějak ztrácí. I když myslím, že příští rok už do cirkusu nepůjde nikdo z nich a počůrávat se budou všichni do dospělosti (ne-li ještě dýl). I když proti tomu žádný extra výhrady nemám, nemůžu hodnotit výš, protože už to vidět znova nepotřebuju...možná si to ale nechám jako pohádku pro děti, bo ten klaun byl fakt pěkňoučkej. ()

Amras

Klauni a horor? Proč by ne, když to jsou v podstatě blázni a jsou přímo ideální pro obsazení v hororech. Navíc se mi líbí filmy o bláznech. Na tento film jsem se chystal už delší dobu. A zklamaný jsem rozhodně nebyl. Přesně takové filmy mám rád. Občas u filmů mě hodně zklame scénář, ale zde nemám co vytknout. Pěkný příběh. ()

Knor

Bez krve a nějaký výraznější scény. Atmosféra slušná, ale ty tři psychopati v klaunských hadrech absolutně nevyužitý. ()

Pokryvac

Atmosferický 80s horror - žiadne gore efekty, bez veľkého množstva krvi, len traja psychopatickí klauni verzus tri americké deti tráviace večer vo veľkej vilke. Klauni vyzerajú celkom nepríjemne a za celý film nevydajú ani slovo - čo považujem za dobrý krok, vzhľadom na to, že takto pôsobia ešte desivejšie. Dobrý odpočinkový horor s niekoľkými podarenými ľakačkami. ()