Jeepers Creepers

• USA Jeepers Creepers (více)

Trish a její bratr Darry se vrací z univerzity domů. Jejich trasa vede přes jeden zapadákov za druhým. Už jsou na cestě pěkně dlouho, když si Darry všimne podezřelého pohybu v okolí starého opuštěného kostela. Jakoby se někdo něčeho ve spěchu zbavoval. O kus dál stojí stará šedá dodávka. Darry a Trish si nechtějí nic domýšlet a raději sešlápnou plyn. O chvíli později se ta zvláštní rachotina řítí za nimi. Po několika nárazech jsou vytlačeni ze silnice a se srdcem bijícím hrůzou jen sledují oblak prachu, který stoupá za mizející dodávkou. Možná to byla jen náhoda. Skutečně? Darry se rozhodne vrátit zpět na ono místo. Ze země trčí široké potrubí a Darry se přes Trishino varování spustí dolů. Jeho objev odstartuje hysterický boj o holý život, do kterého jsou nakonec zapojeni všichni obyvatelé městečka. Jen starý gramofon si vesele prozpěvuje hodně starou písničku. "Jeepers, Creepers..." (oficiální text distributora)

Dumaru

Jeepers Creepers, doteraz mi znie táto pesnička v ušiach. K deju, súrodenci sa vracajú domov, samozrejme že si to nasmerujú cez tú najmenej frekventovanú cestu v Amerike. Po tom ako ich postraší ujo na hrdzavej káre, rozhodnú sa ho sledovať. Ich zvedavosť im ale urobí viac problémov ako osohu a ujo sa zmení na lietajúcu príšerku, ktorá ich prenasleduje všade kam sa pohnú a robí im zo života peklo. Nápad na tento film nie je zlý, keby sa pohrali ujovia od masiek viac s hlavným prudičom a kus sa zapracovalo na dialógoch, mal by určite vyššie hodnotenie od divákov, u mňa 6/10,,, ()

Lesazrk

ako malé dieťa som sa tohto filmu strašne bála, s odstupom času je to celé s prihliadnutím na zub času a vtedajšie technológie trochu lacné, hlavné postavy sú spomalené, strašiak je zblízka na zasmiatie a mŕtvoly na strope v šachte sú skoro tak umelé ako Zuza Plačková ()

flyer.nick

Škoda, že to vzhledem vypadá jak z osmdesátek. Vymazlit trošku hlavního démona, nebo co to bylo, a ubrat na rádobyvtipných hádkách sourozenců tak by to byla pecka. Takhle se na to koukalo dobře, ale chyběly tomu ty kouličky. ()

Little_Sawy

Trish a její braška Darry, jdou za rodičema, kde nešťastnou náhodou narazí na sřezavělou starou dodávku a řidičě který své oběti kydá do roury kde jim usekáva hlavy. Celkem psycho. Mohl to bejt ale lepší horor, I když ten závěr byl šokujúci, tak sem zvědavá co přezradí pokračovaní. I když musím říct, že řídim mnohem líp než Trish za volantem. Jeepers creepers.. divná hororová postava, I když jeho proměna, byla celkem ..divná. A poldové, tuším jsem viděla nejdebilnější poldy ve filmu. ()

Vena69

Tak tohle byla fakt hovadina. Nechápu, jak mohla tahle po všech stránkách slabá pitomost zrodit další pokračování a slušnou fan base. Herecké výkony byly naprosto otřesné, herci jenom tupě čumí do kamery s otevřenou pusou. Jediné, co se opravdu povedlo, je design zabijáka. Chápu, že ho někdo chtěl přivést zpátky v pokračování. Ale zbytek filmu? Fakt o ničem. Scénář se zdá slibný, na začátku je celkem napínavý, ale od půlky se už fakt nic neděje. Filmem procházejí různí nepotřební NPC, všichni se chovají naprosto nesmyslně, prostě se jenom zabíjí čas dokud film neskončí. 1/10 za design toho vrahouna, song Jeepers Creepers a prvních 5 minut filmu, kdy to vypadalo celkem slibně. ()

mirinkat

bolo to celkom mile hlavne to jak odhodil telo policajta do toho auta zavrel dvere a potom ich znova otvoril a hodil tam jeho hlavu to ako nemalo chybu :-D, inak to bolo mierne pritiahnute za vlasy niektore sceny uplne o nicom a snazila som sa nezaspat pri tomto horore ()

bocy

Taký strelený horror, asi pre deti :-) Skôr som sa pri ňom nasmial ako sa bál. Odporúčam pozrieť.:-) ()

honzzicek

Creepra jsem poprvé shlédnul ve dvanácti letech, a to mě popravdě hodně vyděsil. O pár let jsem si to pustil znovu, je pravda že už jsem se tolik nebál, ale stejně se pro mě Creeper několikrát převálcovaný autem, rostřílený, rozsekaný a přesto přeživší, stal jednou z oblíbených hororových postav. ()

slimi2

Jeepers Creepers jsem viděl asi tak před 6-7 lety.... a byl to první horor kterýho jsem se nejen bál, ale i jsem o něm sáhodlouze přemýšlel... určitě ho nedoporučuju nezletilým, poněvadž mě bylo takovejch 13, 14:) a minimálně ještě loni jsem si vždycky tak jednou za měsíc vzpomněl a přemejšlel o tom že snad budu mít štěstí a ta ohavná mrcha si mě nevybere a nepřiletí pro mě:-)) a bacha... pořád se dívá:))) ()

Two.Swallow

V době prvního sledování jsem ještě nebyla tak moc dospělá a nutno říct, že tak jako tak jsem byla posr**á až za ušima a dlouho jsem nechtěla v noci zhasínat světla. Uplynulo pár let a já v tanečních slyšela písničku Jeepers Creeper a okamžitě to ten samý pocit vyvolalo i uprostřed sálu plného lidí a já čekala z které strany to přiletí. Nevím, co by se stalo, kdybych si to pustila znovu a nebudu to zkoušet. Líbí se mi ten pocit, jaký mi zůstal a bojím se, že by mi přinesl spíš zklamání.. ()

Ywec

Naprostý souhlas s těmi, kdo hodnotí první polovinu filmu jako nadějnou, zatímco po zbytek stopáže klesá kvalita již pouze dolů. Konec byl ale docela vydařený. ()

JakuBBukaj

Ultimátní kundovina! Dialogy postav se řídí asi pravidly scénaristu Krok za Krokem, takže to filmu celkem dost, podlamuje nohy, je to totální Dčko z americké produkce, v kterým se nic neděje, a zvedá se mi z něho kufr, Já i moje přítelkyně jsme znechuceni a poblití. ()

cardic11

Vynikající film už od začátku je zajímavý,je tam dost originální zaporák.Skvělé prostředí slušná atmosféra,část s kostelem byla dost dobrá a měl stylový auto. ()