Malo se na policejní akademii přihlásil se svými nejlepšími přáteli A.D. a Lucasem. Po skončení studií mu poskytne ochranné křídla policejní kapitán Joe Sarcone, bývalý partner a kamarád jeho nebohého otce. Malo se stane součástí jeho jednotky Street Vice Crime Task Force, která je však seskupením totálně zkorumpovaných lumpů, darebáků, gaunerů a narkomanů v policejních uniformách. Vysvitne, že bezohledný Sarcone je jakýsi křestní otec místní policejní mafie. Po jaké cestě se vydá Malo? (Televize Seznam)

Pump

Proboha to byl hnus. Proč se nechá Robert de Niro a Forestem Whitaker jebat 96 minut do řici, tak to jsem nepochopil. Myslím si, že jíst musíme všichni. Tak nějak. Někdo by měl Jacksonovi vysvětlit, že mít peníze a všechny si koupit z něj herce a producenta neudělá. Nebo udělá, ale výsledek stojí za hovno. V úprvní řadě by měl jít do herecké školy. Nedalo se na to koukat a jedna hvězda je za dvojci De Niro / Whitaker. Aspoň, že si tahle hrůza nehraje na kinofilm.... ()

JohnSmith

Tady si někdo představuje vše jak Hurvínek válku. Je to škoda, protože obsazení je dost slušné, teda krom Jacksona, který opravdu hrát neumí. Jenže sénář je ubohý a režie také není moc slavná a zvlášť ten závěr je úplně hloupoučký. ()

sedm.1

V souvislosti s Freelancers je pro mě doslova až zarážející, jak se vzhledem ke všem možnostem, které tu měli tvůrci k dispozici, mohlo stát, že ve výsledku nakonec působí celá tato podívaná tak moc nepovedeně. Poměrně slušný casting, sice tuctovější, přesto ale poutavý a zajímavý námět, výrazné prostředí a působivá atmosféra, a přesto všechno se jedná jen o lehko zapomenutelný policejní thriller, právem zapadlý mezi hromadou dalších béčkových projektů, o které příliš nikdo nejeví zájem. Kde se tedy stala zásadní chyba? Podle mě jednoduše ve zpracování, kde tvůrci upřednostnili před přímočarostí nějaké své prapodivné ambice, ve smyslu neudělat to divákovi ve sledování děje příliš jednoduché, což je fajn v případech, když k tomu je jak vychytaný scénář, tak tvůrčí talent, jenže v tomto případě ani jedno k dispozici nebylo, a tak z toho vznikl jen jeden otravný kostrbatý propletenec, kde se jen chaoticky skáče ze scény do scény a strašně to nudí. Snad ještě zásadnějším problémem tu jsou ale jednotlivé postavy, které se chovají absolutně podivně a nevěrohodně, a hlavně uchopení ústředního (anti)hrdiny jsem vůbec nepobíral, jelikož pravidelně po deseti minutách se tu měnil ze zlýho poldy na hodnýho, v jedné scéně něco radikálně odsoudil, aby to hned v následující sám udělal, a hned vzápětí to zas odsoudil, no a v závěru to pak začne hrát na úplně všechny strany, a to jsem se v té jeho postavě ztratil definitivně, no hodně nepřesvědčivá figurka, což se dá ovšem vlastně tvrdit ale i o všech ostatních. Já tento film zkrátka vidím tak, že si tvůrci vzali až příliš velké sousto, které naprosto neukočírovali, a jak už jsem prostě zmiňoval, nakonec z toho vzniklo zkrátka jen tuctové béčko, které nemá v podstatě čím zaujmout. ()

aLPaC

Byl by to dobrý film, kdyby hlavní roli nehrál Curtis"hraju jako poleno"Jackson. Na ten jeho retardovanej výraz, kterej nasadil vždy, když něco provedl se zkrátka nedalo dívat. Jinak ale jak říkám dobrý. ()

BOURQUE

Korupcia v radoch polícií na najvyššej možnej úrovni. Podľa mňa v tomto filme bolo viac, ale príliš obecný scenár filmu nedokázal z toho vyťažiť viac. Takže to padá do kategórie „B“. Vďaka R. De Nirovi a F. Whitakerovi to ešte má nejakú úroveň, ale nechápem, že prečo De Niro prijíma ponuky na takéto filmy. Plus: Škoda, že V. Jones dostal tak zhruba 2 minútky. PS: Ranný pohľad na B. Garrett určite poteší každého :). Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

Kingjiri

Na Freelancers lze nahlížet dvěma způsoby. Buď jako na slabej film, ve kterym hraje De Niro a Whitaker, nebo jako na průměrnej snímek, ve kterym si hlavní roli střihnul 50 Cent a sám si ho i produkoval. Já nakonec zvolim druhou variantu. Uplná bezmoc mě při sledování nepřepadala, zfetovanej Whitaker vyjetej jak olej z Trabanta byl nakonec docela fajn a 50 Cent se občas úspěšně snažil něco hrát. Jednoduchej příběh plně odpovídá akčnímu béčkovýmu žánru a technický zpracování bylo na slušný úrovni. Nejvíc se mi líbil soundtrack, kterej bohužel nemůžu nikde sehnat, dvě silnější hvězdy. ()

kvardis

Curtisove hrani je znicujici ! Porad jsem se snazil zakoukat do deje filmu , postav , az jsem zjistil ze jsem se celou dobu nudil a to tak desne ze asi uvazuji nad tim ze tyhle filmy radobygangsta s Curtisem a jim podobnym po letech koukani asi uz prestanu vyhledavat ! ()

masekjc

Pohodovej snímek na již několikrát zfilmované téma - zkorumpovaní policisté. Forestovi tyhle postavy opravdu seděj a z De Nira, jako v Machete, nejde vůbec strach. Té akčnosti mohlo být víc ale nebylo to vůbec špatné. 50 Centa jako rapera neuznávám, ovšem po tomhle filmu ho začnu uznávat aspoň jako herce. 6/10 ()

sWONDER

Dosť plytké, ale žiadny zázrak som ani nečakal. Jednoduchý príbeh, fiftyho zuby, sem tam prestrelka, zuby, fetujúci Whitaker, zuby, kozy, zuby, žiadny ozajstný zaporák, zuby a aký taký zaver. Ako bavilo ma to, ale úplne bez emócii. ()

Kliq

Neviem čo chcel režisér dosiahnuť týmto pokusom o film. Pretože to nebolo napínavé,dojímavé, dramatické a akcie bolo minimum. Scénar písal asi niaky sfetovaný chlapík, ktorý zabudol každých 5 min čo napísal. Robert de niro hrá obstojne ale príliš málo je na scéne aby pozdvihol úroveň tohto počinu filmového. 50 cent neni herec celý film ma jeden výraz neviem či to bol zámer alebo skor jednoducho nevie hrať. Forest whitaker keby je hlavná postava a celé sa to točí okolo neho tak pevne verím žeby to bolo omnoho pozerateľnejšie. A je to neskutočne povrchný film takže sme sa o postavách nedozvedeli absolútne nič. Zabitý čas. ()

johnsnow odpad!

Keď sa v celom film chytí jeden drogový díler a zabijú tri neozbrojené osoby to neni akčňák to je volovina. Vyhnite oblúkom inak oľutujete. ()

kubilov

Curtis "50 Cent" Jackson není dobrej herec, fakt ne, jenže to svoje neherectví umí krásně podat a prodat. Freelancers je parádní akční béčko z prostředí ne tak úplně čestné newyorské policie, která řeší všechny možné přestupky, zločiny, ale hlavně to, jak sehnat nějakej ten pořádnej koks. První polovina je úžasně amorální sondou do té nejhlubší policejní zkorumpovanosti, jejíž hlavou není nikdo menší než Robert De Niro, ta druhá zase jedno velké klišé, bez kterého by to snad ani nebyl film, ale fiktivní dokument. Forest Whitaker je jako smažka naprosto úžasnej! ()

VanBradley89

Zkorumpovaných policajtů už tu bylo mraky. Na tenhle mě nalákal 50 Cent. ale ne z nějakýho obdivu nebo tak, protože víc u prdele mi on ani jeho hudební kariéra být nemůže. Jen jsem chtěl vědět jestli má na to utáhnout film. A taky, že je tam De Niro a Whitaker, kteří kdysi bývali zárukou kvalitu. No bejvávalo. Výsledek : Cent na to nemá. Jeho herecký projev zkamenělého recitátora mě teda nenadchnul. Dva ostřílení bardi na tom byli o něco lépe a jsou taky jediným důvodem proč jsem nenapálil odpad. ()

musolini

Zase tak špatný to nebylo,prostě průměr.Jestli je jen polovina pravda,jak je to ve skutečnosti,tak je to smutný.Byl to celkem napínavý film,na který se dalo dívat a kupodivu jsem se nenudil a čekal,jak to dopadne.Dopadlo to podle očekávání,ale prostě tady jsem fandil policii.Film neměl vyloženě hluchá místa a ty 3 hvězdy si to zaslouží. ()

fabregas1

50 cent není herec. Robertoo a Forestík to je jiná káva. Film není k zahození, nemusíte se otáčet zády, pokud máte rádi z korumpovanou USA tak na to zkuste kouknout. ()

johnnyWOO

De Niro si podla mna precital k tomuto filmu Iba tolko, ze v nom bude hrat Forest a podpisal to. To samé akurat naopak sa myslím stalo Forestovi. Inak si to neviem vysvětlit... Zápletka jasna po 5mimutach a lepsie záblesky boli vymazane Curtisovym osobnym chapanim profesie herca. 4/10 ()