Chapter 40 (S04E01) (epizoda)

USA, 2016, 49 min

Po dramatickém konci posledního dílu trojky je to opět a zřejmě úmyslně výrazné zpomalení, ale některé figury se vrací ze zapomnění a jiné utužují své pozice. Tak snad to dobře dopadne.(3.1.2019)

První díl je takový seznamovací, což je sice dobře, ale tempo je někdy až příliš pomalé a po radikální třetí sérii to působí utahaně. Snad se to ještě zlepší. Taky doufám, že ubyde toho sentimentu, což se ale pravděpodobně nestane. Ve hře zase budou city prezidentského páru a dalších postav.(13.9.2016)

Takový akorát start. Jsem rád, že je Lucas zpět, jsem zvědavej, do čeho se dostane tentokrát :D Škoda, že se nevrátí Kate Mara. Jestli Frank vyhraje volby (je to přece Frank Underwood), tak Dunbar asi nečeká růžová budoucnost a Claire po jeho násilnických vidinách zřejmě také ne.(5.3.2016)

”But you're right, I am still white trash. I just happen to be white trash that lives in the White House.” Už tradične (s výnimkou 2. série) vlažnejší úvod. Frankovi sa problémy vo vzťahu s Claire aj s veľkým pričinením náhody podarilo pre tentokrát zahrať do autu. Otázne je ako dlho vydrží ťahať kampaň bez nej.(19.10.2017)

Tak se nam roztaci dalsi kolo politickych sracek a vypada to zase moc zabavne. Zacina se tam, kde se posledne skoncilo, Doug je znovu ten stonecold badass, ktereho mame tak radi a pro Francise a Clair to bude tentokrat hodne osobni. Vypada to na silnou sezonu.(19.3.2016)