Císařovy nové šaty (TV film)

• Německo

Des Kaisers neue Kleider

Rozprávky H.Ch.Andersena: Cisárove nové šaty

Rodinný / Pohádka

Německo, 2010, 58 min

• ivishka

Jednoznačně jedna z nejhloupějších pohádek v historii filmu. Hloupý námět o císaři, který chce pořád něco co neexistuje a najednou jde klidně mezi lidi nahý a ukazuje svůj obří pupek a salvu chlupů. Nevkusné, sršící hloupostí a nudné...Za tohle bych německou "menšinu" nechala zavřít....(8.12.2012)

• Ded@M@tes

Celkem i příjemná německá pohádka, ale české jsou prostě lepší. Císař byl dost trapnej a proto jdu s hodnocením o trochu níže. ( Hodnocení: 2/10 )(21.4.2012)

Zfilmovani Andersenovych pohadek je temer vzdy sazka na jistotu. Pohadka ma tempo, hezke prostredi, obleky a sympaticke postavy. Cisar je bezchybny a zaver na schodisti take povedeny. Rezie- Hannu Salonen.(17.4.2011)

• topi

TFUJ!!!!(8.12.2012)

Vidím, že nie som jediná, ktorá dnes pozerala na nove rozprávku. Ja osobne moc na rozprávky nie som, ale táto ma celkom milo prekvapila, bolo to zaujímavé a celkom ma to aj bavilo, dokonca až tak, že mi kvôli sledovaniu deja vychladol obed. Bola som proste zvedavá, ako to skončí, aj keď viem, že rozprávky vždy končia dobre.(17.4.2011)