• Česko

Perfect Days - I ženy mají své dny

• slovenský

Komedie / Romantický

Česko, 2011, 105 min

Nic moc, ale v kontextu české ženské tvorby jde o mimořádný kousek(25.6.2012)

• Houdini

Český Lev 3 nominace: Herečka HR - Ivana Chýlková, Herec VR - Ondřej Sokol, Herečka VR - Zuzana Bydžovská(4.3.2012)

Poněkud mi nekoresponduje s dnešní materialistickou dobou myšlenka, že úspěšná podnikatelka nemá před postelí zástup hezounků ochotných vstávat kolem poledního a zbytek dne vysávat konto za nákup stylových zbytečností. Když jsem se však nechal přesvědčit o tom, že je to jen nedostatkem jejího času, tak jsem si docela užil čítankovou otravnost maminky či kousky pohodového gaymaráda a on se nakonec i ten Kotek dal nějak přežít.(24.10.2012)

Film, který se snaží předběhnout stín vrhaný svým plakátem a nutno podotknout, že se mu to i místy daří, byť do cíle stěží doklopýtá. Rozhodně ne tak tragické, jak by se mohlo podle místního hodnocení zdát. 7/10(9.3.2012)

"I ženy mají své dny." To my všichni už dávno víme a smířili jsme se s tím. Akorát Alice Nellis by v nich mohla přestat točit filmy...(17.8.2013)

• - Součástí filmu jsou i scény ze 100. představení LaPutyka a v záběru na kapelu se tak na několik málo vteřin na obrazovce objeví i Vojtěch Dyk, Jakub Prachař a Jan Maxián. (JUK_JANA)

• - Ivana Chýlková sa stretla so Zuzanou Bydžovskou už vo filme Gympl (2007). (Johnny.ARN)

• - Alice Nellis je podepsána i pod scénářem, jenž je adaptací stejnojmenné divadelní hry Lizy Lochheadové. Ta se hrála úspěšně sedm divadelních sezón v divadle Na zábradlí pod režisérskou taktovkou samotné Nellis. (=woody=)