• český

Perfect Days - I ženy mají své dny

• slovenský

Komedie / Romantický

Česko, 2011, 105 min

Pokud někdo čeká hlubokomyslný film, který jej vnitřně obohatí, tak na tento film nejděte! Kdo si dá ,,dvojčičku" a jde na oddechárnu, hurá do kina. Byla jsem ten druhý případ a pobavila jsem se. O.Sokol už v Partičce přesvědčil, že umí pobavit, ostatní herci standardní dobrý výkon. Děj chvílemi přitažený za vlasy. Váhala jsem kolik hvězdiček, je to na tři, ovšem několik scén mě opravdu rozesmálo a mám ráda I.Chýlkovou tak přidám hvězdu.(28.3.2012)

• Malarkey

Výsledek tohodle filmu není úplně to, co jsem si od něj představoval. Herci byli super. Ondřej Sokol ještě o trošku víc, než jenom super. Ale to bylo vlastně to jediný, co mě na filmu těšilo. Jinak se mně zdálo, že koukám na naprosto průměrný český film, který je ale dobře natočený, s dobrou výpravou, dobrou muzikou, dobrou kamerou, ale vysloveně špatným scénářem, který mě donutí na film během pár minut okamžitě zapomenout. Ještě to štěstí, že v něm je postava Ondřeje Sokola, kterej celý ten příběh nádherně přibarvuje.(12.9.2012)

• Radko

Alice Nellis zrežírovala jeden obstojný film: Ene bene. Odvtedy sa dala na nakrúcanie sračiek. Tentoraz dokonca recyklačne. Epizódu z rozsypávaním popola mŕtveho Slováka z urny vytiahla z filmu Výlet a pozmenene zasadila do Perfect Days. Z čistého masochizmu by som si rád pozrel aj prípadné voľné pokračovanie o lesbe, ktorá sa rozhodla poskytnúť svoje vajíčko osamele žijúcemu sedemdesiatnikovi, ktorý sa rozhodol mať bábo. To by som sa zase raz nasmial.(27.12.2012)

Tento film bych si nejspíš ani nepustila, ale jelikož jsem šla s rodiči do kina viděla jsem ho a mohu říct, že jsem nebyla ani nadšená ani zklamaná. Hlavní vina bude vězet pravděpodobně v tom, že je mi 18 a film je určen pro úplně jinou věkovou kategorii. Ale na obranu můžu říct, že jsem se několikrát parádně bavila, zejména ve scénách kde vystupoval Onřej Sokol coby 100%, 4%. Jenže byly tu i scény u kterým jsem se kroutila na sedačce a mohla jsme se uzývat (divné slovo). Mohu doporučit všem ženám, co zažívají stejné krize jako Erika, a že jich není málo.(3.11.2011)

Některé divadelní inscenace by měly zůstat divadelními inscenacemi. A když je někdo chce převádět do filmové podoby, neměl by to dělat režisér divadelního představení. Perfect days mají celou řadu scén, ze kterých čpí divadelnost - což je filmu na obtíž. Herci se snaží, seč mohou, ale na víc jak průměr to prostě nejde. Ondra Sokol a Vojta Kotek velmi mile překvapili. Nebýt jich, dávám hvězdu méně.(10.3.2012)