Julien Monnier má vážný problém. Ačkoliv je skvělým manželským poradcem, samotnému se mu nikdy nepodaří udržet si vztah déle než dva týdny. Už od mládí přinesl smůlu každé ženě, která se do něj zamilovala. Smůlu, která jim zajistila návštěvu nemocnice několikrát do týdne, která zničila jejich kariéru nebo vztahy s rodinou a přáteli na celý život. Julien je, pokud jde o ženy, parádní smolař. Joanna Sorini to zjistí hned první den, kdy se s ním potká. Její kariéra se slibně rozbíhala, její milostný život zřejmě konečně nabíral správný směr. To vše je teď vážně ohroženo. (Čtec)

Rockerman

Příjemná, oddychová, romantická komedie o smůlu přinášejícím muži má jednu vadu. Trpí nevyrovnaností kvality vtipů a děje. Je tu jistě několik scén, kterým jsem se s chutí zasmál, ale jsou tu i takové, řekl bych "babovřeskové" fóry, které úroveň filmu srážejí. Není to však příliš urážlivé a tak jsem celkem spokojen a hodnotím lehce nadprůměrně. 3 a půl *. ()

brumbrum

Sranda to bola, aj ked k romantike tohoto typu velmi vztah nemam: veselo podane vsetko, no na hlavu postavene - zacinat vztah v posteli, potom sa pripadne skamaratit a az potom sa azda podmienecne zalubit a potom, ak motyka vystreli, zacat milovat.. - no co ja viem.. Ci sa mozno fakt romanticky vratit k zene, ktora sa - cakajuc a milujuc - zatial z tolkeho cakania oportunisticky vychrni so synom sefa.. A clovek ju vlastne dostane do postele z postele jej manzela, v roli jej poradcu na manzelsku krizu.. hmmmmm... Sympaticki herci, vesely pribeh, aj muzika ok, ale davam 3*, lebo napriek peknemu obalu je to v kdesi v podstate zamotana postelova akrobatika poliata veselou omackou a kopou rozpadnutych vztahov. Ale napad bol vesely a spociatku sme sa fakt aj uprimne smiali: scenka s tym kokrspanielom, jak lieta ku oknu a katapultuje briketu do bocianieho hniezda, ktore sa zapali a tym aj strecha, to fakt nemalo chybu :--))! Toto amici nevymyslia, ma to v sebe taku europsku tragikomiku a cierny humor. Napad skvely, ze vlastne smola a trapasy mozu byt, sice nepriamo ale predsa, pozitivnym prinosom. ()

Rathalos

Mila,pohodova a vtipna romanticka komedia z Francuzska a Belgicka,ktora potesi a rozosmeje,mam rad taketo jednoduche filmy a Virginia Efira je nadherna zena...:-) ()

dakarin

100% Geniální tvůrci, precizní čistý filmový jazyk, komedie, u které se občas budete nezřízeně chlámat a ... každopádně si odpočinete ;-) Velmi příjemné překvapení - i v posledním desetiletí možno nalézti ve francouzské tvorbě přece jenom zajímavé kvítky :-) ()

vikino1

Není vyčpělejšího žánru, než jsou komedie. Ten co má už něco nakoukáno, tak přece musí zjistit, že právě v komediích se nic nového vymyslet nedá. A tak nám jsou servírování čím dál větší tragédi, v čím dál dementnějších scénářích. Kdo by chtěl jezdit v autě, který vypadá jak fialovej vybrátor. Kde jsou ty doby, kdy jsem měl záchvaty smíchu u Podfu(c)ku, nebo u Drž hubu ! Od té doby mě tento žánr spíš nudí než baví. Asi začnu sledovat jen Sitcomy jako Trpaslík, Teorie a Dva a půl chlapa. ()

haWranka

Neskutečně příjemná romantika, kdy se člověk sice netetelí a neválí smíchy, ale zato se ani nenudí a jen sleduje plejádu milých charakterů. Od té čtvrté hvězdičky mě odradil jen ten trochu klišoidní závěr. Ale třeba, až si to dám podruhé, změním názor. ()

dragosta

Moc prijemna netypicka francouzka komedie (nikdo neumre a opravdu se zasmejete), ktera je jednou nohou v Hollywoodu. Dej i dialogy jsou svezi, nemam co ji vytknout. Budu pokracovat v tradici a dodam,ze jsem ji videla v originale se spanelskymi titulkami...:-) 5* ()

pekas

Velice povedená romkom. A hlavní hrdinka je jak mladší sestra Jolany Voldánové, sympatický kousek bílého masíčka. Komické situace vcelku vkusné, já odcházel od obrazovky spokojený. Evropský vkus opět o něco lepší, než americký. 85%. ()

MaxForValue

Ale áno, vtipné, milé, humorné, bez trápnych momentov. Jedna z tých lepších francúzskych komédii posledných rokov, ktorá netlačí na pílu. Efira je roztomilá, Demaison uveriteľný, príbeh príliš veľa invencie neprináša (šablóna zostáva zachovaná), no za to sa vyhýba extrémom. ()

fafejt001

Na francouze vydařené , občas trochu tlačili na pilku , což je ke škodě . N o mohlo to být lepší . Tak příště Nicolasi . ()

Vlad

Veľmi milá, ale hlavne taká živá komédia, plná inteligentného aj keď samozrejme miestami i absurdného humoru. Virginie Efira som síce postavu dizajnérky nezožral, na túto sa podľa mňa vôbec nehodila, ale hrala tak ako aj ostatné postavy dobre. Taktiež treba zvlášť vyzdvihnúť technické spracovanie filmu, najmä živé farby ktoré už samé navodzovali veselú atmosféru. Za mňa bez väčších chýb, zaslúžených 80%. ()

mr_radek

Taková pohodová romantická komedie, párkrát se i zasmějete, nějaké hluboké myšlenky však nečekejte. Jinak Virginie je tady děsně sympatická. ()

Laslo

Pohodová jednohubka dobrý film aj všetko ostatné.Konečne film ktorý ma vôbec nenudil ale skôr pobavil.Treba si to pozrieť a uvidíte aké je to. 5* ()