Mike je jedenatřicetiletý muž, který přes den pracuje jako pokrývač, vyrábí originální nábytek, čímž by se chtěl živit naplno, a po nocích se stává vášnivým snem všech dam. Má přezdívku Magic Mike a je hvězdou striptérského klubu Xquisite. Čím víc ho dámy milují, tím víc peněz utratí a tím šťastnější je majitel klubu Dallas. Jednoho dne během obvyklé šichty na střeše potká Mike devatenáctiletého Adama, který se poflakuje od jedné nekvalifikované práce ke druhé, a vezme ho s sebou do klubu. Odhalí v mladíkovi striptérský talent a ujme se ho. Hned první večer, když do klubu nastoupí jako pomocná síla, se však Adam objeví i na pódiu, protože jeden ze striptérů přebral a nemůže vystupovat. A má obrovský úspěch. Adam dostane přezdívku Kid a má náhle spoustu peněz i sexu. Mike začne považovat Adama za svého mladšího bratra a mimo jiné se také pozná s Kidovou sestrou Brooke, do které se na první pohled zamiluje. Brook žije svůj život přesně tak, jak se to všem spořádaným občanům společnosti líbí. Pracuje ve zdravotnictví, vzorně se stará o svůj dům i o svého bratra. A Mike si najednou uvědomí, že se svým životem striptéra není zas tak spokojený, jak si namlouval... (TV Prima)

gicous

Soderbergh jde znovu hlavou proti zdi a nutno říct, že ji opět zbořil. Pohádka o prosťáčkovi, který se svým uměním a talentem propracoval až na vrchol, získal slávu a peníze je převrácená na hlavu. Takový šťastlivec by měl být teoreticky Adam, který je přivedený do vysněného byznysu. Nicméně děj ukazuje, že to není on. Adam totiž není postava, kolem které se všechno točí, a nadto by se dalo tvrdit, že je nahony vzdálený ideální představě čisté a nezkažené duše. Jak film ubíhá, je čím dále jasnější, že tím hlavním hrdinou je Mike, který používá striptýz pouze jako prostředek k dosažení svého skutečného cíle. Takže mentor se stává hlavním hrdinou a žák zaujímá jeho místo. Soderbergh také ničí představu o vysněné práci, ve které se hlavní hrdinové pohybují. Zřejmě záměrně tvůrci použili striptéry, které líčí jako hloupé a prázdné lidi bez nějakých větších cílů. Jediné co je zajímá jsou sex, peníze a pařby. Na filmu se mi líbil způsob, jakým Soderbergh vedl herce v jednotlivým dialozích, které působily přirozeně a nenuceně, hlavně dvojice Tatum-Munn v tomhle vyniká. Z herců jednoznačně vládne McConaughey v roli macha, který napichuje ženy po tuctech. Tatum je nejjistější v jednotlivých stiptýzových číslech. Takže další žánr, kde Soderbergh přišel, viděl, zbořil a zvítězil. ()

mark9th

Zenske si zgustli, co? :) Uznavam, ze chlapci nevyzerali najhorsie, ale mna viac zaujal pribeh, ktory vraj cerpal aj z Tatumovej minulosti. Pettyfer napriek tomu, ze bol jednou z hlavnych postav pre mna takmer nepostrehnutelny. Vsetci ostatni zahrali to co mali, Tatum samozrejme zapojil nohy a ukazal preco na neho zeny letia. ()

Fressia

Úžasný film na dámský večer... tanečky téměř nahých mužů s krásnými těly, co víc dodávat. Ale na druhou stranu se nějaký velký příběh za tím moc hledat nedá. Ikdyž na to se zase až tak v tom nehraje ;) ()

Bazinga2563

Nic moc filmík to je pravda, jen Čendovy tangáče, jinak nemá smysl koukat, Čenda si to odskáče. Pokud nejste hetero žena, slečna či snad paní, na filmu pro vás není, absolutně nic k mání. ()

VlastaFlaksa

Komedie? A kde, prosím vás? Leda tak špatný vtip. Tohle je ale spíš "nuda roku". Kromě namakaných polonahých svalovců s IQ tykve nebylo na co koukat. ()

Fenris 13

Wtf? Co to sakra bylo? Nehorázná nuda, žádný děj, divné postavy....Ne, opravdu nejsem cílovka této "nádhery". Kupodivu první, kdo pronesl ono "WTF" u nás doma byla moje žena, která chtěla tento film konečně shlédnout :-) Co se týče striptýzu, prohrávájí naleštění chlapci s anglickými dělníky z Do naha! na celé čáře. ()

teba

Milé dámy (pánům to nenabízím... snad leda někomu se sebemrskačskými sklony?), takže Channing Tatum po filmech, kde tancuje, a po filmech, kde je nahatej, konečně tyto dva koníčky spojil do jednoho - a koukatelnej, to on je :o) Kromě něj je tu Matthew McConaughey se svým žlutým bolerkem a dikcí děkana z Community... bez komentáře :o)) Aniž by mě prostředí strip klubů nějak zvlášť oslovovalo, uznávám touhu Channinga vypořádat se tímto způsobem se svou minulostí - proběhlo to navzdory tématu nadmíru dobře. Nejvíc se mi ale líbila Cody Horn s neskutečně milým a civilním ztvárněním Mikovy favoritky. 70 % ()

Guran

Film o stryptérech, byl jsem na něj zvědav a není špatný. Seznamování s postavami sice trošku déle trvá, ale pak se děj rozjede a už to šlape, stryptýz. Snímek je ale spíš pro holky, než chlapi, ale i tak jsem se při něm bavil a líbil se mi. Překvapil mě Matthew v roli Dallase a jeho výkon, do kterého bych to fakt neřek. Sice pomalý rozjezd, ale potom to začne, ale ten konec mi připadal až moc urychlený, skoro, jakoby to režiséra Soderbergha nebavilo a prostě dal zatmívačku a titulky, ale kromě toho je snímek fajn. ()

AgnesDee

Jak může režisér, který režíroval tak skvělý film jako Dannyho parťáci, režírovat takovouhle kravinu, jako Bez kalhot? To se dozvíme jen těžko. Prasečina na bodu varu, která stačí jen jednou, a i po tom jednom shlédnutí vám dovede moskomišní mok do bodu varu. Jeden jediný tanec stojí za to, a to hlavně díky doprovodné písničce. A navíc stojí za to jen jeho první část. ()

ostravak30

Jako já si nemůžu pomoct, ale neshledávám na filmu nic až tak zajímavého. Kromě pár odhalených zadků, později trochy drog a několika nahých holek to zase taková paráda není. Ano, je to zčásti dle skutečného příběhu a já tyto filmy rád, ale jeho příběh není ničím výjimečným oproti příběhům jiných pornoherců a striptérů a lehkých holek po celém světě. Herecké výkony mě neoslnily. Scénář není vyloženě špatný, ale řekněme že není ani top. Prostě průměrný snímek, který po jednom shlédnutí zapomenete a bohatě vám to jednou stačí. ()

Joe16210

Zajímavá je projekce Chaninga Tatuma do role jeho skutečného mentora z dob, kdy pracoval jako stripter. Nejedná se ovšem o lacinou show plnou polonahých vysvalených mužů, ale zajímavé je i pozadí celého tohoto světa, které může mnohé překvapit. A příjemně se na pány dívá, o tom bych se s nikým nepřel. :-) ()

hrumsrt

Být to o skupince "poctivých dámiček", nakonec by z toho asi mohlo být moje guilty-pleasure...  Steven Soderbergh se rozhodl natočit silný příběh na motivy jednoho striptéra, který si říká Magic Mike. A do snímku se dostatečně ponořil, jakoby objel boyz cluby ve dvě ráno a poptával se, které že herci to má nechat vrtit zadkem na plátně. Výsledná kombinace, která pak vdechuje život klubu Xquisite, se zatraceně povedla. A třeba uvrtat do toho Matthew McConaugheyho je pozoruhodný tah... Nechat výsléct partu nabušenců musí být naprostá pecka, a když jste pak třináctka, na gauči z toho máte asi zajímavý pocity.. Ale co já s tím? Natřásající prcky, kde se snad i tešíte na jakýkoli silikonový dvojčata. Jasně, má to dobrou choreografii a ty čísla asi objetivně můžou vážně nabudit, ale pořád se ptám, co já s tím?? Navíc veškerý pokusy o dramatický příběh mě uspávají.. Jo, gay rozhodně nejsem.. Horší než ten film bylo jen zjištění, že to má druhý díl. 25% ()

PlysovyMacko

Film natočený bez energie a bez šťavy. Hlavný hrdina zaúča na stripterske remeslo svojho kamaráta a sam sa snaží dat si dohromady život. Za pozornosť stoja striptérske čísla a to je to, čo som si odniesla z filmu-ze naživo by ma to aj celkom bavilo. Keď sa netancuje, film drhne a nudí. ()

Zed70

Zajímavé je, jak jsou striptérky ve filmech obvykle v roli obětí pasáků, blbých manželů, zkrátka ženy ze dna společnosti. Zde je prostředí a život striptérů představen jako nekonečný mejdan. Když jsem dal 4 Jeffovi, který žije s matkou, nemohu je dát i tady. Ale tak jako ty 4 Jeffovo jsou spíš 4,5 jsou tyhle 3 také o polovinu lepší. Zhruba 30 minut před koncem jsem se podíval na hodinky, trochu se to zpomalilo. Myslím že kdyby se to o 15 minut zkrátilo, asi by to filmu pomohlo. ()

Nikkki

O můj Bože! Tak tohle byl pro mě naprosto nezapomenutelný zážitek. Nevím, co jsem očekávala, ale z kina jsem odcházela jako v mrákotách. Miluju Soderbergherovy filmy a tento kousek k nim s radostí přidám. Hlavní role jsou obsazeny opravdu skvěle a Channing jako striptér/tanečník/pokrývač potvrdil, že v něm doopravdy něco je a že je fakt neodolatelnej:-) Herecky však asi více zazářil Matthew McConaughey coby majitel klubu a vysloužilý striptér, ale bez vedlejších herců by to prostě nebylo ono. Jedinečný zážitek a doporučuje všem, teda hlavně dámám všeho věku. Skvělá letní pohodová podívaná. Jen jedna malá chybička - přes ta namakaná břicha a holý zadky se děj trochu ztrácí:-) ()

Lukynekk

Čekal jsem nějakou trapnou komedii pro holky, ale mile mě překvapila. Příběh o začátcích Channinga Tatuma. Nejmíň mi tam seděl McConaugheyh,toho bych v této roli, jako striptéra rozhodně nečekal. Adam Rodriguez, z kriminálky Maimi, toho bych taky netipoval na tuto roli. Dobrý děj, kecy, hudba, ženské, a nabušení striptéři. :) ()

Therese

Soderbergh je známý střídáním mainstreamu a alternativy mezi svými filmy. V tomhle kousku se je pokusil zkombinovat a ne bez úspěchu. Jednoduchý příběh s perfektní kamerou, střihem a zvukem (taky pečlivě vybraný soundtrack). I z reakce spoludiváků v kině bylo poznat, že se jim něco nepozdává, že dostávají navíc něco o co si neřekli :) Čili Soderbergh si to u mě po Haywire pěkně napravil. Jenom z Tatuma mám pořád rozporuplné pocity. ()

Didisek

No, co říct? Jeden z nejlepších zážitků v kině, kdy jsem v prvních minutách litovala všechny chlapi, kteří tam byli dotaženi svými drahými polovičkami, jelikož jim slyšitelně spadlo ego někam pod sedačky. Hromada krásných svalů, houpajících se v rytmu hudby a všechny dívčí panty šly dolů. Příběh je taky velmi zajímavý, zvláštní začátky Tatuma a jeho kariéry určitě zajímá nejednoho... ()

lulu37

Ufff...Dámy, toto musíte vidieť! Channing Tatum to vie parádne rozpumpovať. Jasné, že aj ostatní stoja za hriech, ale Tatum tam hviezdi. Nebojte sa, že uvidíte iba ulízancov typu Chippendales a nadržané ženské...V pozadí tej vyzliekacej parády je aj príbeh o snoch a nádeji, ktorú máme každý z nás. Jediným mínusom je hlavná ženská predstaviteľka, myslím, že v skutočnosti by ju Channing ani nebral do úvahy...Ale možno to pán režisér spravil zámerne, aby sme na ňu až tak nežiarlili :) ()

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

26.11.2022

Zatímco fanoušci, respektive spíš fanynky herce Channinga Tatuma (Loganovi parťáci) netrpělivě vyhlíží očekávaný třetí díl série Magic Mike v češtině známé jako Bez kalhot, server Deadline nyní… (více)

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

30.11.2021

Třetí snímek ze striptérské série Bez kalhot je oficiálně na cestě. Zprávu potvrdili režisér Steven Soderbergh (Nákaza, Dannyho parťáci) spolu s hlavní hvězdou filmu Channingem Tatumem (21 Jump… (více)

Channing Tatum opět Bez kalhot

Channing Tatum opět Bez kalhot

01.04.2014

O pokračování předloňského hitu Magic Mike (u nás jako Bez kalhot) se spekuluje už řadu měsíců. Sedmimiliónový nezávislák s Channingem Tatumem (Útok na Bílý dům, 21 Jump Street), který velmi volně… (více)