Mike je jedenatřicetiletý muž, který přes den pracuje jako pokrývač, vyrábí originální nábytek, čímž by se chtěl živit naplno, a po nocích se stává vášnivým snem všech dam. Má přezdívku Magic Mike a je hvězdou striptérského klubu Xquisite. Čím víc ho dámy milují, tím víc peněz utratí a tím šťastnější je majitel klubu Dallas. Jednoho dne během obvyklé šichty na střeše potká Mike devatenáctiletého Adama, který se poflakuje od jedné nekvalifikované práce ke druhé, a vezme ho s sebou do klubu. Odhalí v mladíkovi striptérský talent a ujme se ho. Hned první večer, když do klubu nastoupí jako pomocná síla, se však Adam objeví i na pódiu, protože jeden ze striptérů přebral a nemůže vystupovat. A má obrovský úspěch. Adam dostane přezdívku Kid a má náhle spoustu peněz i sexu. Mike začne považovat Adama za svého mladšího bratra a mimo jiné se také pozná s Kidovou sestrou Brooke, do které se na první pohled zamiluje. Brook žije svůj život přesně tak, jak se to všem spořádaným občanům společnosti líbí. Pracuje ve zdravotnictví, vzorně se stará o svůj dům i o svého bratra. A Mike si najednou uvědomí, že se svým životem striptéra není zas tak spokojený, jak si namlouval... (TV Prima)

departed

Pánskej striptýz sice hraje hlavní roli, ale není to jediná role. Tatum tu hraje dobře, stejně jako Pettyfer, ale i scénář je vzhledem k tématu adekvátně zábavnej, dravej a uvěřitelnej. Okořeněno stylovou hudbou a kvalitními vystoupeními na pódiu a je o dobrej film postaráno. ()

Mahowny

Čekal jsem nenáročnou komedii z prostředí mužských striptérů. Dostal jsem kvalitní film s příběhem, atmosférou, příjemným tempem a sympatickými hereckými výkony. Pro mě milé překvapení, Soderbergh umí. Supr komentář: Bluntman ()

MAAUZ

Léta jsem nechtěl vidět Bez kalhot, ale teď vůbec netuším proč. Dyť to byla docela sranda, než teda došlo na slávu, tzn. drogy a prachy.. To jdou lidi dycky do sraček... Ještě aby to Channing nezahrál, když tu práci kdysi dělal. Dost mě iritoval McConaughey v krátkym tílku, ale všichni to zahráli věrohodně. Příběh tutově zajímavej. ()

Ewík

Skvělý film na pohodový holčičí filmový páteček. Člověk se zasměje a i nějaké vztahy se tam řeší...a ta těla...tyjo...jeden koutek nezůstal suchý...B-) B-P B-O ()

RAFT

Soderbergh natočil film s Chaning Tatum a jeho doby kdy dělal striptéra.Holky připravte si kapesníčky .70% ()

kymla

Opravdu pěkné pokoukání na chlapce, povedená taneční čísla, co víc si přát. Fakt jsem se dobře bavila v kině, kde byly jen ženský :) chlapům by se to, ale taky mohlo líbit. Příběh není hlubokomyslný, ale vyvažuje to skvělé herecké obsazení a povedená hudba. Jedna hvězdička navíc za nestárnoucího Matthewa :) ()

tukanen

líbivé obsazení (že, dámy ? :) navíc každý mi do svojí role padnul a neměl jsem s ním problém, soderbergh, který očividně ví co dělá, nadupanej soundtrack, některý scény geniální (jak filmařsky, tak herecky), zápletka by mohla bejt složitější, ale vzhledem k povaze filmu proč ne. mě to prostě bavilo :) p.s. tatum je fakt kurevsky dobrej dancer a děsně ten film ovládl ^^ ()

Bazinka

Zhruba prvních 45 minut je vše podřízeno spektakulárním sekvencím "tanečních" kreací v čele s Channingem T....rozhodně se ale distancuji od srovnání s filmem Do naha!...Soderbergh propojil lehkou komedii s peprným obsahem s pro mě nepochopitelným a celý film zbytečně zatěžujícím sociálním dramatem založeným na vnitřním dilematu hlavního hrdiny. Celý film na mě působil nekonzistentně a po jeho skončení jsem si nebyla úplně jistá, co jsem vlastně viděla - odvázanou letní komedii nebo pokus o společenské drama...??? ()

habertek

Fakt dobrej filmek u kterýho sem se dost dobře pobavil akorát bych ubral pánských zadků:D Ale tak s tím sem musel počítat když sem šel do filmu o striptérech že? Teď tak uvažuju, že bych do toho taky možná šel:DD ()

Giron

Naprosto nerozumím tak vysokému hodnocení. Kdybych měl film popsat dvěma slovy, zvolil bych "šablonovitá nuda". Film měl tři možnosti, buď ze sebe udělat Flashdance, Do Naha! nebo Wrestlera....neudělal ani jedno, bohužel. Nemám ani tak problém s herci...jen samotý scenář a režie na mě prostě nezafungovali. ()

Horxus

Ráda bych dala víc, ale bohužel, ani božská těla to nezachránila. Nezapírám, že by snad některý z tanečků nebyl dobrý, ale celková plitkost děje všechny herecké výkony a vypracované svaly zastínila. Na Mattu Bomerovi bylo tentokrát poznat, že je gay a McConaughey mi po chvíli lezl na nervy (i když to bylo pravděpodobně schválně) a vyvolal ve mě ryze negativní pocity. Alex Pettyfer za celou dobu změnil asi dva nebo tři výrazy obličeje a ostatní striptéři zůstávali po celou dobu filmu jaksi v pozadí. A pokud jde o děj, kromě davu uječenejch ženskejch a polonahejch namakanců se ničeho dalšího nedočkáte. Naštěstí jsem však nečekala žádný zázrak a tak mi všechna ta těla ke 2,7* stačila. ()

ratpile

Na první pohled řemeslně kvalitnější obdoba Let's Dance. Na pohled druhý - zajímavější, civilnější a lépe zahraná filmařina, s mnohem otevřenějším přístupem k látce. Navíc to rozhodně není jen o testosteronu, pokud by se mužská filmová populace domnívala. Oddychovka z toho lepšího soudku. ()

MillaJ

Skvělý film, už ukázky mě zaujali. A po zhlednutí tohoto filmu jsem neprohloupila. Po dlouhé době někdo myslel i na nás ženy a natočil tento film. I výběr herců byl skvělý, a vidět takové herce jako je Channing Tatum, Matthew McConaughey a Alex Pettyfer v takovém žánru, když je známe především z akčních filmu, byla pro mě zajímavá změna. Taneční scény z filmu vás nezklamou. Takže kdo viděl Let´s Dance s Ch. Tatumem se může opět těšit na skvělou taneční show ( nezklamal ). Z výběrem hlavního hrdiny se trefily, protože Tatum zúročil své zkušenosti striptéra ze soukromého života. Tento film je doporučen především ženám, ale i muži si k němu mohou najít cestu. Hodnotím plným počtem. ()

jafuska

Když si odmyslím dějovou linii jako je striptýz, který nemusím vidět, ale je to velká součást filmu, tak dějově mně to velmi pozitivně překvapilo, člověk aspon vidí, jak to běží v zákulisích takové show, ale nejsem jejím přiznivcem, ale mělo to něco do sebe, ale je jasné, že tady si určitě lidi najdou to svoje, někdo si najde svoji část, kterou si oblíbí, a to je asi dobře, já jsem si našla něco, co je sice v normálu, a docela běžně zažité, takové ty náznaky vztahů, lásky,tam to vidím docela jasně kde jsou takové ty světlé momenty ()

Mara12

Magic Mike aneb jak jedna fešanda z Tampy striptéra od jeho hříšného řemesla zachránila. Nablýskané, hudebně našlapané, choreograficky zdařilé, ALE na druhé straně ukrutně naivní. Proč tedy nadprůměrné hodnocení - těžko se to vysvětluje, ale ty jejich tanga a vyrýsovaný svaly mě docela dost bavily. 78% ()

Lucius55

Tenhle film jsem nejdřív nechtěl vidět. Protože je pro holky;-) (ale Stmívání jsem taky viděl, tak co;-)) Tak jsem se na to teda podíval... A co jsem zjistil? (teda kromě toho, že tu posilovnu asi dost flákám?;-)) Zjistil jsem, že špatné to nebylo. Narozdíl od Stmívání to mělo uvěřitelný děj a hrdinové (obou pohlaví;-)) byli docela sympaťáci. Soderbergh si tak u mě trochu napravil reputaci (jeho Zkrat mě přímo zklamal), takže se zase na jeho další film) i když opět s Channingem;-)) budu těšit. ()

GoustDog

Dobře natočená přehlídka vysportovaných mládenců. Matthew McConaughey opět vyčnívá a je skvělý. Nato, že film má téměř hodinu a třičtvrtě, se však připravte na skutečnost, že film klouzá veskrze po povrchu a závěr zabije fádním počínáním postav, na které jsme zvyklí především z béčkových vod. Tak jako tak, bavil jsem se, a jsou to silné 3*. ()

miki68cz

Sympatický, odpočinkový film. Zajímavý syrový zvuk bez úpravy. Pěkná muzika, dobré herecké výkony, vypíchl bych McConaugheyiho. Tehle film doporučuji, zvláště děvčatům se bude líbit ()

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

26.11.2022

Zatímco fanoušci, respektive spíš fanynky herce Channinga Tatuma (Loganovi parťáci) netrpělivě vyhlíží očekávaný třetí díl série Magic Mike v češtině známé jako Bez kalhot, server Deadline nyní… (více)

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

30.11.2021

Třetí snímek ze striptérské série Bez kalhot je oficiálně na cestě. Zprávu potvrdili režisér Steven Soderbergh (Nákaza, Dannyho parťáci) spolu s hlavní hvězdou filmu Channingem Tatumem (21 Jump… (více)

Channing Tatum opět Bez kalhot

Channing Tatum opět Bez kalhot

01.04.2014

O pokračování předloňského hitu Magic Mike (u nás jako Bez kalhot) se spekuluje už řadu měsíců. Sedmimiliónový nezávislák s Channingem Tatumem (Útok na Bílý dům, 21 Jump Street), který velmi volně… (více)