Mike je jedenatřicetiletý muž, který přes den pracuje jako pokrývač, vyrábí originální nábytek, čímž by se chtěl živit naplno, a po nocích se stává vášnivým snem všech dam. Má přezdívku Magic Mike a je hvězdou striptérského klubu Xquisite. Čím víc ho dámy milují, tím víc peněz utratí a tím šťastnější je majitel klubu Dallas. Jednoho dne během obvyklé šichty na střeše potká Mike devatenáctiletého Adama, který se poflakuje od jedné nekvalifikované práce ke druhé, a vezme ho s sebou do klubu. Odhalí v mladíkovi striptérský talent a ujme se ho. Hned první večer, když do klubu nastoupí jako pomocná síla, se však Adam objeví i na pódiu, protože jeden ze striptérů přebral a nemůže vystupovat. A má obrovský úspěch. Adam dostane přezdívku Kid a má náhle spoustu peněz i sexu. Mike začne považovat Adama za svého mladšího bratra a mimo jiné se také pozná s Kidovou sestrou Brooke, do které se na první pohled zamiluje. Brook žije svůj život přesně tak, jak se to všem spořádaným občanům společnosti líbí. Pracuje ve zdravotnictví, vzorně se stará o svůj dům i o svého bratra. A Mike si najednou uvědomí, že se svým životem striptéra není zas tak spokojený, jak si namlouval... (TV Prima)

Alementina

Dle slozeni osazenstva kina to vypadalo na film pouze pro zeny, jedini dva chlapci, co na zacatku sedeli v prednich radach, diky me zjistili, ze misto na Step Up jsou na necem jinem, tak se potupne vytratili jeste pred zacatkem filmu, nakonec, ale dosly i dva pary, takže dva panove tam nakonec byli ... a u nekterych scen jsem slysela hlavne smich techto dvou panu v kine ... jeden sedel za mnou :) Ten film ma kouzlo, je jedno, jestli jen na jedno shlednuti, proste je nadprumerne dobrej, neodsuzujte jej na zaklade popisu deje a hlavnich predstavitu, pobavi. ()

Wolodja

Film o stripterech. Slusne natoceny, avsak pribeh tuctovej. A asi by me to nebavilo vic, kdyby to bylo o stripterkach ()

ABLABLABLA

Tak tenhle film se prostě musel líbit veškeré ženské populaci - až na jasné výjimky - tu na csfd, ať chtěly nebo ne. Možná i části mužské skupiny:) Jako už jen kvůli těm mnoha a mnoha scénám Channinga a Alexe bez triček a někdy i bez spodek, člověk musí dát 3*. A ta 4* je navíc, za to, že byl film i vtipný, no nějak hlubokomyslný teda nebyl, jak tu někteří tvrdí. Soderbergh je prostě pan režisér, který si mě získal Dannyho parťáky. P.S. Matthew McConaughey sehrál sice postaršího striptéra dobře, ale už by takové role radši brát neměl, aneb když jsem ho viděla v tom holčičím neonovém oblečku ve fitku, tak jsem nevěřícně kroutila hlavou. ()

blackrain

Jednoduchá oddechovka připomínající Flashdance. Není to drama a není to komedie. Tenhle film jstojí na rozhraní obou žánrů. Herecké obsazení je hodně povedené. Matthew McConaughey v roli Dallase září a svou roli si užívá. Bylo to na něm vidět. Channing Tatum to na podiu taky pěkně rozjížděl. No, co se v mládí naučíš, to jako by jsi ve stáří našel. Zkušenosti jsou prostě k nezaplacení. Postava Alexe Pettfera mě vůbec nezajímala, protože nebyla ničím výrazná. Překvapil Adam Rodriguez z "Kriminálky". ()

kaylin

Matthew McConaughey podruhé, i když tentokrát se nejedná o hlavní roli, ale pouze o roli vedlejší, i když i tak má celkem dost prostoru. Je to jen dobře. Hlavní pozornost se ale soustředí na Chaninga Tatuma, což je chlap, který učaroval snad miliónům žen. Myslím, že je to parádní protiklad vedle vyzáblého, na slunci se třpytícího Pattinson, který se nás v poslední době snaží přesvědčit, že není jen hodně špatný upír, ale i celkem dobrý herec. Steven Soderbergh si natočil v roce 2011 dva filmy, které kritiky hodnotí velmi obdobně. Jedná se o snímky "Nákaza" a "Zkrat". Musím říct, že "Nákaza" je na tom mnohem lépe a "zkrat" je jen filmem, který si hraje na něco víc, než jakým ve skutečnosti je. To, že hlavní akční hrdinkou je žena, která to natře všem borcům, dle mého zase není až tak objevný prvek, abych musel o filmu pět chválu. Stejně tak je to i s filmem "Bez kalhot". Je skvělé, že se Soderbergh pustil do poměrně kontroverzního tématu, kterému mnozí nerozumí, ale opět si hraje na nějaké pozlátko, které má kolem svého jména, ale nakonec nepředvádí to, co by se od něj čekalo. Pořád je to však lepší než "Zkrat". Pánský striptýz je pro protagonisty mnohdy umění, mnohdy práce, pro divačky je to podle všeho skvělý zážitek, pro mnohé nezúčastněné naprosto nepochopitelné představení, kdy se mnozí ptají, co na tom ty ženy vlastně vidí, když ani nemají možnost si nějak pohrát s tím, co zůstává většinu času skryto. Na podobnou otázku neodpovím, nejsem žena, ale myslím si, že prostředí je zde pojato velmi dobře, dokonce i s jednou scénou, která ukazuje trochu víc, než by puritánský divák snesl. Dobře mu tak. Film se mi líbil, prostředí je zde zachyceno báječně, ale jakmile jdeme někam trochu dál, je to pořád jen film o tom, jak kolektiv kabaretu nefunguje, jak jsou zde rozkoly, jak se neplní sny a jak láska všechno řeší. Ano, pokud jde o romantickou notu, určitě jsem od Soderbergha čekal trochu víc, než jsem dostal. Možná je to ale jen tím, že o něm mám trochu větší mínění, než jaké si ve skutečnosti zaslouží. "Bez kalhot" spíš jen potvrzuje, že mu jde udělat celkem efektní podívaná, které ale něco chybí k dokonalosti. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/11/deja-vu-fred-claus-oko-dravce-penelope.html ()

René.girl

Buďme k sobě upřímní - na tenhle film většina z nás nejde do kina proto, že čeká propracovaný děj nebo bůhvíjak zajímavou zápletku, ale pro pohlazení dámského (v některých případech i pánského) oka. A já osobně vám zaručuji, že každá "normální" ženská bude z kina odcházet naprosto blažená a nejspíš i nadržená! 70% ()

rt12

Výpovědní hodnota tohoto díla o tom, že striptér má své sny, se dala vyjádřit v pěti minutách nějakého šotu. Uznávám, že postavy měli chlapci pěkné, ale čučet na ně 110 minut na to jak kroutí zadky a u toho ječí hysterické fanynky bylo pro mě únavné. ()

Philcze

Okoukaná romance, neoriginální průběh, ale ve finále zábavná hříčka, kterou nad průměr tahá Soderbergh a boží Matthew McConaughey. I zbytek herců je fajn, ale když to v poslední půl hodině ztratí tempo, člověk si uvědomí, že mezi těmi výbornými tanečními čísly vlastně vůbec nic není, a nikdy nebylo. Sedmdesátka na hranici tří hvězd. (KVIFF 2012) ()

Thomassi

Americká verze Do naha! s poněkud mladším obsazením. Steven Soderbergh dlouho tápe, tímto snímkem ale rozhodně pobavil. Komedie s prostředí show pro dámy má sice pár vad na kráse, ale co je důležitější, baví a divák užasle sleduje, jak to ti chlapi dokáží rozjet. Nesmí chybět romantická zápletka. To vše je ohrané, ale film Bez kalhot je cool, nehraje si na žádné veledílo a možná proto dokáže mile překvapit. Sympatické obsazení v čele s Channingem a bouřlivákem Matthewem je ve finále radost pohledět a je s nimi celkem prdel. Pro pány dobrá odreágovačka, pro dámy ultimátní show, kterou by si nenechaly ujít vidět naživo. 70%. ()

kovi55

Silně nadhodnocený film. Film je převážně pro naše drahé polovičky, ale co si budem povídat, opravdu by z tohohle odcházeli s otevřenou pusou? Nikoliv! Hezká těla tu sice jsou, ale to je vše. A myslím, že pokud si ženy zajdou do posilovny tak jich uvidí ješte daleko více. O úchvatném ději filmu nelze nikterak hovořit, protože je vše vše hned zřejmé jak se bude vyvýjet. Největším plusem jsou sem tam vtipné scénky, které film drží aspoň na nějaké úrovni... 45% ()

Falconica

Tatum, Pettyfer, McConaughey a Bomer naolejovaní a v tangách...kdo potřebuje děj:-D I pro takovou zhovadělost se dá ztratit 110 minut života. Když jste ženská libovolného věku a rozpoložení:-D Nebo kopete za druhej tým:-D Po zhruba 30 minutách už jsem jednoznačně chápala, že se ničeho víc nedočkám, tak jsem si aspoň užívala to, co ten film mohl nabídnout:-D Sprostou zábavu. ()

Patw

Docela příjemné překvapení. Čekal jsem větší (s promituním) blbost ale dalo se na to dívat. Film má skvělé momenty, které vynahrazují ty slabší. Jinak McConaugheyho jsem v tomto filmu moc nemusel, Tatum mě zase naopak překvapil. ()

kajas

Jsem (stále ještě) pubertální dívka a líbí se mi svaly Channinga Tatuma. Stačí? Ale teď vážně. Kromě dvou zmíněných faktorů také velmi obdivuji Tatumovo pohybové nadání, zaujala mne i dramatická linka, kterou jsem v takové míře nečekala. Hlavní hrdina (za kterého je i přes originální název filmu považován Alex) mi nebyl svým projevem zrovna sympatický, ale ve výsledku jsem velmi spokojená a ráda bych sepsala petici o přeformátování filmu do 3D. Po zhlédnutí druhého dílu musím hodnocení snížit, protože pokračování je ještě o třídu lepší. ()

Skip

Zcela průměrný film, který v sobě možná měl nějaký potenciál, ale ten se kamsi vypařil. Soderberghova režie je sice dobrá, ale co naplat, když obsah je zvětralý jak pivo v dlouho otevřené lahvi. ()

Eldrick

Bože, to bylo neskutečně buzerantský... ale výpovědní hodnota a režie ty homoklády přebily. Soderbergh pořád dokáže překvapit. ()

Lord.Jim

Moc nevím, co napsat, protože film byl pro mě víc než otravnej a v tom se těžko posuzuje, že to herci zahráli fajn. Celý to téma je vrcholně nesympatický a ti chlapi s vrtějícíma se prdelema jsou strašně nesympatický, až směšný (sorry). Představa, že sedím v sále, přijde ke mě borec a strčí mi prdel do ksichtu, je mi vyloženě odporná. ()

Jufonka

[47th KVIFF 2012] Při sledování tohoto filmu byla ve Velkém sále v Thermalu vysloveně skvělá atmosféra - bez ironie. 11 hodin večer /hodně lidí s lahví vína v ruce/, v ČR premiéra a hlavně poslední film ve Velkém sále, tudíž loučení pana "pokladače mikrofonů". Podle mě ani nešlo, aby se divák víc na film těšil. O to větší bylo zklamání... Film v podstatě obsahuje především striptérské show. To by snad ani nebylo tak hrozné, choreografie je poměrně zajímavá a navíc jsou většinou ve filmech spíš striptérky - tady to je konečně naopak :-). Problém je, že příběh obsahoval spoustu nelogických a nedomyšlených věcí. Striptér si podle snímku vydělá za večer více než 200 dolarů, ale následně se 10 000 dolary zadluží na X let dopředu? To byl jen příklad. Další problém je, že děj byl neskutečně předvídatelný. Tedy pokud jste viděli alespoň pár hollywoodských snímků (přepokládám, že ano) a nějaký ten americký seriál pro teenagery (zřejmě alespoň pár dílů také ano). Zajímavé je, že co jsem se tak ptala, tak snímek se většinou líbil generaci 40+ a naopak generaci 20-30 let ne. Čekala bych, že film budou opěvovat především teenageři a všichni starší ho nesnášet. Ale očividně jsem se zmýlila. Celý děj mi přišel vykalkulovaný, předvídatelný a zejména ne moc zajímavý... Možná, že ty striptérské show byly z filmu to nejlepší. Ale abych nekecala - zas to nebyla taková nuda, že bych usínala. To rozhodně ne. Prostě jen průměr, zatímco já čekala nějakou bombu. Drama. Něco WOW. Jenže on přišel americký průměr, na který za pár dnů zapomenete. Stejně si ale budu muset tenhle snímek asi pustit ještě jednou, když tak koukám na zdejší hodnocení. ()

Marqta

No, tak popravdě na tenhle film jsem opravdu nešla kvůli jeho ději- a aspoň že tak protože ten opravdu nebyl nic extra. Ale ani to nebylo žádné klišé podobné step up-u, nebo něco takového. A potom samozřejmě v neposlední řadě Alex a Channing, kteří nejenže vypadají tak jak vypadají ( nemluvě o tom, když hrajou striptéry) ale ještě hrajou celkem dobře. ()

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

26.11.2022

Zatímco fanoušci, respektive spíš fanynky herce Channinga Tatuma (Loganovi parťáci) netrpělivě vyhlíží očekávaný třetí díl série Magic Mike v češtině známé jako Bez kalhot, server Deadline nyní… (více)

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

30.11.2021

Třetí snímek ze striptérské série Bez kalhot je oficiálně na cestě. Zprávu potvrdili režisér Steven Soderbergh (Nákaza, Dannyho parťáci) spolu s hlavní hvězdou filmu Channingem Tatumem (21 Jump… (více)

Channing Tatum opět Bez kalhot

Channing Tatum opět Bez kalhot

01.04.2014

O pokračování předloňského hitu Magic Mike (u nás jako Bez kalhot) se spekuluje už řadu měsíců. Sedmimiliónový nezávislák s Channingem Tatumem (Útok na Bílý dům, 21 Jump Street), který velmi volně… (více)