Deset důvodů, proč tě nenávidím

• Česko 10 důvodů proč tě nenávidím (více)

Sotva Cameron James nastoupí na novou střední školu, zamiluje se do všemi obletované studentky Bianky. Jenže té se líbí hezoun Joey Donner, proslavený ve škole hraním v reklamách. Joe se vsadí, že dívku sbalí. Potíž je v tom, že Biančin přísný otec nařídil, že Bianka může jít na rande, pokud půjde také její starší sestra Katarina. Jenže ta o randění nestojí a ani kluci se o ni právě neperou. Katarina se totiž netají hlubokým despektem k okolí, a ke klukům obzvlášť. Pokud tedy chtějí Cameron nebo Joey dostat Bianku na rande, musí sehnat někoho, kdo by pozval její sestru. Jediný, kdo je k tomu ochotný, a to ne zadarmo, je Patrick, který nemá dobrou pověst a o jeho roční nepřítomnosti koluje řada divokých historek. Brzy Patrick zjistí, že Katarina bude velmi tvrdý oříšek. (TV Nova)

Tominni

Celkem solidní teenagerovská komedie aneb zkrocení zlé ženy na americké střední škole, Bianca totiž může randit teprve tehdy, až začne její sestra Kat, která se do toho moc nemá, ale když na školu chodí i Heath Ledger........ ()

sniperjozef

V podstatě ničím se nelišící teenage film. Jednoduchý a předvídatelný film o "lásce", sázce a nějaké, nazvěme to, zápletce. Co musím filmu dát jako VELKÉ bonusové body je jednoduchost a rychlost vyřešení těch zápletek. Nesnaží se to hrát na bůh ví co. A mladé, budoucí, hvězdné trio Ledger; Gordon-Levitt; Stiles je vynikající. Chemie funguje, herecké výkony nadstardní. Pobavil jsem se, nenudil jsem se a poslechl si výbornou muziku. ()

curfew77

Romantická linka Ledger/Stiles šlape velmi dobře, zbytek pokulhává. Gordon-Levitt vypadá vedle Larisy Oleynik jako mladší brácha, Krumholtzova postava má sice dobré gagy, ale jinak je v podstatě nadbytečná, a co (patrně) funguje u Shakespeara, moc nesedí sem, jakkoli se to scénář snaží upgradovat - spermafobický fotřík, výchovná poradkyně píšící porno (kam se vlastně poděla ve druhé polovině filmu?) a volná dvojhoupačka třicet metrů od baráku, ve kterém probíhá party s desítkami mladých lidí... Nechat základní milostný příběh, vykašlat se na Wiliamova dramata a zkrátit o třetinu, mohlo to být aspoň za čtyři hvězdy, takhle jen 55 % a to ještě přidávám pět procent za hezké nohy Julie Stiles. PS: Týž rok ukázal v Hollywoodu někdo jiný, JAK modernizovat klasiku, aby to bylo opravdu cool - hledejte. ()

jayman

Jednoduché. Príbeh, zápletka, humor aj zvraty. Výborné je obsadenie, soundtrack a tá deväťdesiatková naivita. Slabá je (dopredu jasná) pointa a tá deväťdesiatková naivita. Zdá sa mi ale, že to patrí do teen-com kanónu, treba to vidieť. ()

forrest11

Dalsia z trapnych americkych komedii urcena pre pre pubertakov. Aj ked neviem, ci by aj oni prijali takyto brak. Po zhliadnuti tohto filmu som mal pocit, ze som to uz videl namenej 10 krat. Pozornost vo filme je sustredena na "akoze" oslepujucu "krasu" jednej z hlavnych predstaviteliek, ktora vsak ma od krasy veeeelmi daleko. Scenky vo filme su pre aspon trochu rozmyslajuceho cloveka uz vopred predvidatelne, takze tento film vazne nema cim uputat. ()

Mata84

Jedna z mojich najobľúbenejších teenagerských romantických komédií zo školského prostredia. Skvelé herecké obsadenie, ktoré dokonale ladilo, niet tomu čo vytknúť. ()

Filipes

Pro mě čistě nostalgická záležitost kdy jsem jako puberťák ulítával právě na tomto filmu. Je to opravdu jedna z těch lepších komedií, zasmál jsem se, vypnul mozek, zavzpomínal a rád se na to zase někdy podívám. Heath Ledger byl frajer a u příznivců frajerem zůstane. A co bych si nepřidal jednu hvězdu za soundtrack =) ()

dejv01

Romantická komedie pro mladé teenagery. Příjemná oddychovka. Heath Ledger za mlada hraje celkem přesvědčivě týpka co sbalí prý kohokoli:) ()

Runespell

Heath Ledger v kombinaci s nekonečně krásnou Julia Stiles...a to je asi všechno co se k tomuhle filmu dá říct. No, dobře: .sice je to klišé, jednoduché, milé a pitomoučké....ALE. Je to sledovatelné, neznechutí, neunaví, nenudí! A to je víc než dost jiných filmů. V žánru pitomoučkých teen komedií je to jeden z lepších, o tom žádná. Takže příjemnou zábavu:) ()

vejfukCZ

Teen komedie ze střední která je skvělá a pobaví..? To není možný ale jak to vypadá tak asi jo. Nemůžu si pomoct ale všechny postavy sou naprosto sympaticky a nikdo!, opravdu nikdo není otravnej a nezajmavej. A to já tyhle filmy moc rád nemám. Heath Ledger i Julia Stiles sou skvělý, ale nejvíc se mi líbil Andrew Keegan jako Joey - ten kluk měl prostě styl! ()

kenny79

Skvělá teens komedie o dvou sestrách, jež vychovává pouze otec. Jedna je takový podivín a druhá by jen a jen randila a právě v tom jě ten problém, randit může až tehdy, až půjde na rande i její tzv. zvlášní sestra. 80 % ()

lobo87

Veľmi príjemná romantická komédia, tentokrát z tínedžerského prostredia. Potešilo, že autor sa vyhol tomu tradičnému "American Pie" oplzlému humoru a jediná scéna so zvratkami bola vo svojej podstate veľmi pekná. Jednu hviezdu pridávam za obsadenie mojich obľúbencov Ledgera a Gordona-Levitta. Takéto filmy by si mohli púšťať dnešní tínedžeri. A nielen preto, že pán Stratford im vysvetlí všetky nástrahy, ktoré na nich tam vonku čakajú. Inteligentné, zábavné, romantické, len ten záver mi prišiel trošku prvoplánový. Ale inak nie je čo vytknúť... 70% ()

bobin

Romantická " komedie " pro puberťáky a psychicky nezralou mládež. Trapná reminiscence na Sheakspeara, debilně pomatení mládežníci a všichni zde milují všechny. Ztopoření a zvlhnutí sálá z každého záběru. .....Sexuální tupost ! ()

Meryl Streep jako šéfka ženských Expendables?

Meryl Streep jako šéfka ženských Expendables?

29.10.2013

Tak to je hodně bizarní představa. Kupodivu se ale nejedná o internetový klep, nýbrž o přání producenta Aviho Lernera, podepřené už i konkrétní nabídkou. Rokování taktéž probíhají s Cameron Diaz,… (více)