Deset důvodů, proč tě nenávidím

• Česko 10 důvodů proč tě nenávidím (více)

Sotva Cameron James nastoupí na novou střední školu, zamiluje se do všemi obletované studentky Bianky. Jenže té se líbí hezoun Joey Donner, proslavený ve škole hraním v reklamách. Joe se vsadí, že dívku sbalí. Potíž je v tom, že Biančin přísný otec nařídil, že Bianka může jít na rande, pokud půjde také její starší sestra Katarina. Jenže ta o randění nestojí a ani kluci se o ni právě neperou. Katarina se totiž netají hlubokým despektem k okolí, a ke klukům obzvlášť. Pokud tedy chtějí Cameron nebo Joey dostat Bianku na rande, musí sehnat někoho, kdo by pozval její sestru. Jediný, kdo je k tomu ochotný, a to ne zadarmo, je Patrick, který nemá dobrou pověst a o jeho roční nepřítomnosti koluje řada divokých historek. Brzy Patrick zjistí, že Katarina bude velmi tvrdý oříšek. (TV Nova)

ja.rebel

Nejsem milovníkem teenagerovských komedií, ale v tomto případě jsem se opravdu docela dobře pobavila. Jednoduché, vtipné, účelné. Pohodový film, který Vás nesrazí na kolena, ale taky v žádném případě nezklame. ()

togaf

Obyčejná teen romantická komedie, která má několik vtipných momentů, o které se obvykle postará Heath Ledger. Hru Zkrocení zlé ženy nemám moc ráda (Kateřina mi nikdy nepřišla tak zlá, aby ji někdo musel krotit), ale tohle zpracování se mi líbí. ()

dom156

Tento film není žádný zázrak, ale neurazí a ani nepřekvapí. Je to docela fajn zabrání hodky půl při deštivém dni. Není moc co k tomu psát dále. ()

sssssycak

Mohl bych hledat 10 důvodů, proč nedat 5*... ale proč bych to dělal ? Já se bavil skvěle, a to je to, co mě zajímá. ()

kajas

Rozkošní Ledger a Gordon-Levitt, trestuhodně nevyužitá Allison Janney v roli výchovné poradkyně, prima soundtrack a samozřejmě kultovní muzikálové číslo na fotbalovém hřišti. Vždycky se ráda podívám znovu :). ()

Aleee89

Nejprve jsem se ani nechtěla dívat. Ale variace na Shakespearovu hru? To si nemůžu nechat ujít. Julia Stiles mě mile překvapila, Heat Ledger tu byl ještě takové roztomilé ucho, což je zajímavé sledovat. Příběh sám je celkem propracovaný, ale to už je asi i námětem. Vtípky se taky našly a ač jinak sentimentálním romantickým cajdákům neholduju, tenhle počin se mi líbil, byla to příjemná večerní oddechovka, u které se nenudíte. ()

hygienik

Už zase tí Američania:) Sú... majstri malých a občas aj veľkých filmových divov. Toto bol jeden maličký zázrak. Síce nevôjde do dejín, ale bol milý, striedmy, občas vtipný a neskutočne sympatický. Rozhodne nebol dokonalý a tobôž nie originálny, ale zato primerane empatický k postavám a nabitý pozitivizmom až po záverečné titulky. Ďakujem Hollywood a nech žijú lásky zo strednej! ()

Trevor

Na základe spomienok priaznivé hodnotenie, teraz by som išiel s hodnotením určite smerom nadol, ale v teenagerských časoch to bol legendárny film. ()

GILLWANDER

V 14 rokoch by som tento film možno žral (ani to nie je isté) ale dnes, keď som si tým stredoškolským peklom sám osobne prešiel a nie veľmi v dobrom zmysle slova naň spomínam, už mi nemá film takéhoto formátu čo ponúknuť. Je tu akási láska s čistej náhody, kde príde princ na bielom koni (dlhé mastné vlasy, odpudzujúci charakter, ide do vzťahu kvôli peniazom? What?) a po určitom nudnou čase vidí v tom dievčaťi viac než len "tučný" obnos peňazí. Zápletky sú aff...zdĺhavé a prispatý divák musí otvoriť ďalší sáčok so zemiakovými lupienkami aby to malo zmysel pozerať ďalej. Po zjedení nadmerných kalórií sa film končí a vy si môžte ísť zdriemnuť a film z hlavy tak dostať na dobro preč. Po prebudení som bol už čiperný a o filme, ktorý som pred schrupnutín zhliadol som už nezapočul ani slóvka. 50% ()

maverick10

Vcelku vydarena teenagerovska komedie, ktera neurazi ani nenadchne. Vsechno je to tak nejak predvidatelne, naivni a svym zpusobem krasne. Inu mladi, ti kdo zavidi, tento snimek zkritizuji-ja zavidim, proto davam 60% ()

Katarine

Na dnešní americké komediálně-romantické sračky tohle aspoň mělo něco do sebe. I když všechno šlapalo ve stejně zajetých kolejích a závěr byl až příliš předvídatelný, já se dost bavila a na zvednutí nálady fakt dobrá věc. Dala bych 3*, ale za okouzlující úsměv Heatha Ledgera zvyšuji ještě o jednu. ()

applause

Typická americká romantická komedie z prvky Shakespearovy komedie " Zkrocení zlé ženy", umístěna do středoškolského prostředí. Tak jako v jeho komedii, se nemohla mladší dcera baptisty Bianca provdat, dokud se neprovdala starší sestra Kate, tak v této komedii, má Bianca domácí vězení, dokud si někam nevyjde její sestra. Děj je zde více než očekávaný a jak tomu bývá, dobro zvítězí nad zlem. Příjemná podívaná, která potěší. ()

ZoltanCZ

V rámci žánru povdená komedie. Neobsahuje žádné hrubozrnné ani vyloženě sprosté scény, což je v teenagerovský komediích spíše vyjímkou. Obsahuje pár povedených scén, Julia Stiles a Heath Ledger hrají slušně, dívat se na to dá, slušná zábava na úterní večer. Lepší 3*. ()

SallyZen

Teen komedie, která určitě ničím neurazí a jistě má v sobě něco navíc než ostatní podobné snímky. Určitě je tu dobře zvolené herecké obsazenstvo a výborně napsané postavy na ně. Samozřejmě se mi nejvíce líbila dračice Julia Stiles, která je po celou dobu skvělá a neztrácí tempo. Ledger určitě hodně dobrý Juliin konkurent. Levitt a Oleynik samozřejmě vedle už zmiňované dvojice působili dost toporně a teď mi to přijde trochu jako srovnávat Davida s Goliášem. Z vedlejších postav bych zmínil především modela Keegana, kterému ta chamtivá a namyšlená postava přesně padla jak ulitá. Nejlepší když předváděl modela na spodní prádlo a plavky. Taky jste viděli ten rozdíl? Noo..posunem se dál. Scénář celkem ušel ikdyž pár blbých vtípků či kýčovitých scén tam bylo. Příběh průměrný, ale hudba tomu dodávala dost energičnosti. Tenhle film mě bavil a určitě i bude bavit za delší dobu. 80% ()

Marqta

Teenagerské zpracování Shakespearova Zkrocení zlé ženy se stalo mou srdeční záležitostí. A i když se z filmařského hledicka nejedná o nic speciálního, musím přidat ještě jednu hvězdičku za Ledgera. ()

Gee.Rocks

Nechápu v čem je Kat potvora.... když je ženská chystrá a nutně se nežene za každýma kalhotama, to je definice potvory? No... každopádně Heath je božský, Julia Style sice ošklivá, ale hraje skvěle a celé je to takové hezké ohlédnutí za střední stejně jako všechny ty podobné filmy typu Deník princezny... ()

Jonash87

Příjemná romantická komedie se sympatickými mladými herci. Julia Stiles, kterou znám pouze z Dextera, hrála fajně a hezky se na ni koukalo, Joseph Gordon-Levitt se v té době ještě rozkoukával, málo zkušeností bylo dost znát, a Heath Ledger? Nesmírnej sympaťák, je převeliká škoda, že už tu pár let mezi námi neni, dnesby hrál v Hollywoodu první ligu. ()

Meryl Streep jako šéfka ženských Expendables?

Meryl Streep jako šéfka ženských Expendables?

29.10.2013

Tak to je hodně bizarní představa. Kupodivu se ale nejedná o internetový klep, nýbrž o přání producenta Aviho Lernera, podepřené už i konkrétní nabídkou. Rokování taktéž probíhají s Cameron Diaz,… (více)