Deset důvodů, proč tě nenávidím

• Česko 10 důvodů proč tě nenávidím (více)

Sotva Cameron James nastoupí na novou střední školu, zamiluje se do všemi obletované studentky Bianky. Jenže té se líbí hezoun Joey Donner, proslavený ve škole hraním v reklamách. Joe se vsadí, že dívku sbalí. Potíž je v tom, že Biančin přísný otec nařídil, že Bianka může jít na rande, pokud půjde také její starší sestra Katarina. Jenže ta o randění nestojí a ani kluci se o ni právě neperou. Katarina se totiž netají hlubokým despektem k okolí, a ke klukům obzvlášť. Pokud tedy chtějí Cameron nebo Joey dostat Bianku na rande, musí sehnat někoho, kdo by pozval její sestru. Jediný, kdo je k tomu ochotný, a to ne zadarmo, je Patrick, který nemá dobrou pověst a o jeho roční nepřítomnosti koluje řada divokých historek. Brzy Patrick zjistí, že Katarina bude velmi tvrdý oříšek. (TV Nova)

benedict

Nemůžu si pomoct,ale ze všech těch zpropadených teens komedií mě tohle čuprdílko zasáhlo nejvíc a to jen díky Julii a Heathovi. Prostě to bylo jiné,lepší,hezčí,drzejší! A když se zadíváte do očí těch dvou,zjistíte,že v nich mají rošťácké plamínky,které mnohým scházejí. ()

Domas88

Tady to sedí, romanticka/komedie (musím dodat tipická americká:))) Ovšem moc se líbí, určitě lepěí než Prcičky.. ()

Elis009

Postupem času jsem si uvědomila, jak hodně dobrá je tahle teen komedie. Je tam zábava, láska, krásný herec v hlavní roli... Co víc si jen přát, že? :) ()

StormyWhispe

Nie som veľkou fanúšičkou tínedžerských komédií, ale 10 vecí, ktoré na tebe nenávidím sú žánrovkou, ktorá ma nikdy neomrzí a vždy, keď mám čas a možnosť, tak si film pustím. Vydarené vtipy, všetko tak trochu (ehm... dosť) pritiahnuté za vlasy a vcelku reálny pohľad na svet tínedžerov (chľastačky v piatok večer, stávky, sex) a k tomu všetkému Heath Ledger a Joseph Gordon-Levitt? Prosím vás, dajte to sem! Herecké výkony perfektné a celý ten Shakespearovsky nádych... A i keď sama viem, že existujú desiatky (možno aj stovky) lepších filmov, kašľať nato. 10 vecí, ktoré na tebe nenávidím ostávajú mojou srdcovkou! :) ()

ajusinka14

toto je asi top teenagerská komédia.. Heath je v tomto filme úplný boh.. ... Julia Stiles tu hrá perfektnú postavu, sarkatiská haterka, ktorá dáva okoliu ,,co pro to"...myslím si, že tento film si pozrie rád aj niekto, kto takýto žáner moc nemusí.... tento film si vždy pozriem rada a je to proste vydarené dielko :) keby žil Shakespeare v devadesiatych rokoch, možno by bol aj rád :D ()

nikus120

Zábavná teenegerská komédia. Jeden z mála filmov ktoré si rada kuknem znova. Páči sa mi chémia medzi Heathom a Juliou, týchto dvoch nemuseli hladať dlho. Pripomína mi 21 jump Street až na to že tento film je mi trošku bližší. Veľmi podarená romantická komédia ktorá ako obvikle skončí happy endom. ()

dudo24

Klasika v teen žánre. Úplná nostalgia ma chytila po deväťdesiatych rokoch a začiatku milénia, po strednej škole, po mojich tínedžerských rokoch, po tom pocite keď som nič neriešil iba si žil svoj život pod krídlom rodičov. Super obsadenie. Všetci herci tam sú takí mladí – starnem. A vidieť Heath Ledgera mi pripomenulo ako nenávidím farmaceutické firmy, skorumpovaných politikov a skorumpovaných doktorov, ktorí rozdávajú ťažké drogy ako lentilky. Vyzdvihnúť chcem aj kvalitnú hudbu. edit (10.12.2018): Zvyšujem hodnotenie na plný počet. Tento film ma proste berie späť. Fakt skvelé. ()

HrudkaJ

Při sledování těchto a podobných filmů, jejichž součástí bývají i obavy rodičů o jejich dospívající nejčastěji dcery, ale sem tam i syny, napadá mě kromě již okřídleného úsloví "nejdřív se bojí, aby jim nepřišla do jiného stavu v patnácti, pak zas, aby se dítka vůbec dočkala" i ještě o něco horší varianta "nejdřív se bojí, aby jim nezačal randit příliš brzy, pak zas, aby se o děvčata vůbec zajímal", k níž mě opět přivedl i tento film. Přitom je to všechno úplně jedno, neboť nejde ani tak o to, kdy a jak, nýbrž zachovat si svou osobní integritu, což se však nemůže podařit ani v jednom případě (v patnácti, s děvčetem či bez něj). ()

Eywa11

Jedna z tých vydarenejších teen komédií.... strašne som si užívala Heatha a Juliu, perfektne im to ladilo. Hlavne ma bavia také v istom zmysle iné páry... hádave, drzé, šibnuté...skrátene - šialené ženy a chlapi, ktorí to s nimi vydržia :D ( teraz ma len tak z fleku napadla úvodná scénka z PS I love you, tá perfektne zapadá do schémy :D) ... lebo čo si budeme hovoriť nuda je sviňa...a láska je najkrajšia a najživšia, keď sa od nej dá očakaváť len papulnatý dáviaci reflex :D ..... ()

vodkasesemte

Jaktože jsem tydle filmy ještě neviděl? Proč jsem to stáhnul. Ne, to není další film, kde hrála Ronda. Je jí jen podobná a o deset let starší. Kangaroo boy. Rozhodně v tom hraje Jocker z Batmana. Patrick Verona. Bianca Stratford. Shes a sophomore. Shes beautiful and deep. Theres difference between like and love. Bcs I like my Skechers, but I love my Prada backpack. But I love my Skechers. Thats bcs you dont have a Prada. Stratford sisters are not allowed to date. Tvl, je to ona! O deset let mladší. Celá ta mimika i hlas. Navíc tadle role ji sedne. Hemingway? He was an abusive, alcoholic misogynist who squandered half his live hanging around Picasso trying to nail his leftovers. As opposed to a bitter, self-righteous hag who has no friends? I guess, in this society being male and an asshole, makes you worthy of our time. The oppressive patriarchal values that dictate our education. Kat (Julia Stiles). Je dělaj přes kopírák. Some day you gonna get bitch-slapped, and I m not gonna do a thing to stop it. Expressing my opinion is not a terrorist action. Tempestuous? Heinous bitch is th term used most often. Snotty little princess wearing a strategically planned sun dress. She is what we will spend the rest of our lives not having. Put her in your spank bank, move on. To je hrozně ukecaný. To mám rád. Your little Rambo look is out. Přesně to si řikám. Whos flaming imbecil. I m a crack whore who should have made my skeezy boyfriend wear a condom? No, but close. Close, but no. She said I should have listened to my father. Planet Look At Me. Hideous breed of looser. Little antisocial. Why is that? Unsolved mystery. Shes incapable of human interaction. Plus, shes a bitch. Extreme dating. Maybe if we were the last ppl alive and there were no sheep. Dont look at him - hes criminal. I m serious, hes whacked (plácnout, praštit, dát výprask, uplně vyčerpanej). He sold his own liver on the black market for a new set of speakers. Hes our guy. Todle bude ještě zajímavý. We need baker. Someone with money whos stupid. I heard he ate a live duck once. How you doing? Sweating like a pig, actually. The world makes sense again. I dont care what ppl think. You dont always have to be what they want you to be. Am I that transparent? My insurance does not cover PMS! We need to go behind enemy lines here. Black panties. What does that tell us? She wants to have sex someday, thats what. You dont buy black lingerie unless you want someone to see it. Já mám všechno v černým. Co to o mně říká? He likes Thai food, feminist prose and angry girl music of the indie rock persuasion (přesvědčení). You are not surrounded by your usual cloud of smoke. Its just a party. And hell is just a sauna. Define normal. Bogeys party is just a lame excuse for all the idiots at our school to drink beer and rub up against each other in hopes of distracting themselves from the pathetic emptiness of their meaningless consumer-driven lives. No drinking, no drugs, no kissing, no tattoos, no piercings, no ritual animal slaughters of any kind. Who knocked up your sister? Please, do not address me in public. I m getting trashed, man. Bite me. I m wasting time with you. You will never be mine (). This ones mine. Act like a human. Dont let anyone ever make you feel like you dont deserve what you want. Go for it! Have fun tonight? Tons. Where you going? Away. You are not as vile (hanebný) as I thought you were. Table dance. Get out of my class! Mr Morgan. More than a fan. We are involved. Who could refrain that had a heart to love and in that heart courage to make love known. Hates him with the fire of a thousand suns. Thats a direct quote. Thats very comforting. She need a day to cool off. Maybe two. Do you really want to get all dressed up, so some Drakkar Noir-wearing dexter with a boner can feel you up, while you are forced to listen to a band that by definition blows? I want to talk to you about prom. You are so… Charming? Wholesome? Unwelcome. Someone still has her panties in a twist. Dont for one minute think that you had any effect whatsoever on my panties. Than what did I have an effect on? Other than my upchuck reflex, nothing. Feminine Mystique. You right, shes still pissed. Theres a new kind of world thats taking over. Its got devils. Its got angels. Sitting on my shoulders. Detention. You look little nervous. You are sweating like a pig. Your eyes are all bloodshot. You have got pot, dont you? Misdirection. How did you keep him distracted? I dazzled him with my wits. I dont like to do what ppl expect. To bylo jeho auto předtím, když se míjeli na ulici. Kdysi jsem si takovejch detailu nevšímal. Natož, abych si zapamatoval nějakej text. You are amazingly self-assured. Is that a reguest or a command? Why are you pushing this. After that I swore I would never do anything just bcs everyone else was doing it. And I havent since, with the exception of Bogeys party and my stunning digestive pyrotechnics. Protecting you. By not letting me experience anything for myself? Not all experiences are good (dont blame anybody). Ale pouze ty špatné tě něco naučí. A ty nejhorší ti dají lekci. Their hormones are raging and they want it all the time. Oh, Mandella, please tell me you havent progressed to full-on hallucinations. Cruel to be kind in the right measure. Nothing in it for you, ha? I knew this was a set-up! You are so not who I thought you were. You will fly and you will crawl. God know even angels fall. One day its heaven. One day its hell. And its not a fairy tale. Thats the way its supposed to be. Wheres your sister going? Shes meeting some bikers, big ones, full of sperm. You have had me on the bench for yrs. Scripta. I hate so much it makes me sick, it even makes me rhyme. Its not every day you find a girl who will flash someone to get out of detention. Bez ztráty kytičky. Nezklouzlo to dojemnýmu patosu, jak jí jen za prachy zneužil. Naopak, otočil to ve svuj prospěch - koupil jí kytaru. You cant just buy me aguitar every time you screw up. But theres always drums and bass and maybe even one day a tambourine. I want you to want me. I need you to need me. I begging you to beg me. I m driving, so I pick the tunes. Susan May Pratt (Mandella). Když to budu hodnotit v rámci romantický komedie, tak nemužu jinak, než dát plnej počet. () (méně) (více)

PTomA

Schematická teen-age romantická komedie, která se nevydá nikdy jiným směrem, zůstává v zajetých kolejích žánru, ale díky sladkému obsazení není důvod, proč ten film úplně shazovat. 5.5/10 ()

AndrewNewman

Rozmýšľam čo je také úžasné na tejto síce sympaticky obsadenej a takisto aj milej komedii také úžasné, že vytŕča z davu čisto priemernych stredoškolských filmov o tínedžeroch a ich vzťahoch? ()

TonyHawk94

Geniálny nástup a vynikajúca prvá tretina filmu, keď som zopárkrát doslova vybuchol smiechom (dvojzmysly, praštená riaditeľka, nekonformný učiteľ literatúry a aj mnoho ďalšieho :) ), občasné "sucho" v polovici s občasnými vtipmi a pohodový záver s tou správnou romantickou vložkou. Normálne by to bolo asi na 80%, ale tých niekoľko fakt skvelých vtipov to posúvajú u mňa (zaokrúhlene) na 5*. Do toho úžasný Ledger s výborným Levitt-om (fakt vyzerajú ako bratranci :)), výborný a originálny (občas bláznivý) soundtrack a báječná (kks, toho času 18-ročná) Julia Stiles, ktorú sa nedá nemilovať :). Film zo študentského prostredia, ale bavil ma veľmi :) (toto očakávam od komédie). ()

Meryl Streep jako šéfka ženských Expendables?

Meryl Streep jako šéfka ženských Expendables?

29.10.2013

Tak to je hodně bizarní představa. Kupodivu se ale nejedná o internetový klep, nýbrž o přání producenta Aviho Lernera, podepřené už i konkrétní nabídkou. Rokování taktéž probíhají s Cameron Diaz,… (více)