Reklama

Reklama

Tom Selleck se vrací jako bývalý šéf policejního sboru městečka Paradise Jesse Stone, a to s doposud nejnapínavější záhadou. Cindy Van Aldanová byla pro Jesseho jako dcera. A teď je mrtvá. I když vše poukazuje na to, že spáchala sebevraždu a předávkovala se drogami – ať už se jedná o její pestrou minulost prošpikovanou závislostí, asociaci s vražednými gangstery či zkušenosti s prostitucí - Jesse přece jenom zná svou kamarádku natolik dobře, aby tuto variantu předem vyloučil. Tentokrát je to osobní a Jesse se nezastaví před ničím, aby pomstil ztracenou nevinnost a následnou smrt mladé dívky, které byl kdysi mentorem. (HBO Europe)

(více)

Recenze (27)

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Tu zatvrzelou zásadovost si Jesse Stone stále drží a i přes nařízení a výhrůžky aby se do ničeho nepletl, opět napomáhá vyšetřit nečekané úmrtí a to své kamarádky. A nejen to. Nemůže vykonávat své povolání, což způsobuje utápění se v depresích a žalu. Atmosféra snímku se opět drží toho svého. Dynamické napětí trošičku o proti minulému snímku polevilo, ale jinak se nic zásadního nezměnilo. Po citové stránce si vede na výbornou. Jeho povzdechy a cinkání ledu ve sklenici jsem skoro prožíval s ním. Jedná se již o sedmý příběh a pořád si drží tu svoji laťku hodně vysoko. Momentálně si nevybavím, komu dalšímu se to takhle dokonale povedlo. ()

Enšpígl odpad!

všechny recenze uživatele

Pokud chcete vidět jaký to je, když dialogy k filmu píšou blbý a blbější, pak neváhejte a okamžitě skočte po tomhle filmu. Mě to přišlo, jako kdyby tenhle film dělali kosmonauti, co byli hodně dlouho mimo naší planetu. Vidět tenhle film Putin, tak na něj pošle krmyskou domobranu. V jednu chvíli to vypdalo, že Jesse Stone vyšetřuje asi 150 případů na jednou. A ten střih vypadal, jako z filmu, co má rozpočet 10 severokorejských wonů. ()

Reklama

Skuby47 

všechny recenze uživatele

Sedmá a zatím poslední část krimipříběhů, kterou jsem měla možnost vidět si zachovává stejnou ponurou atmosféru, působivou hudbu, poutavý styl vyprávění i poetiku prostředí jako v předchozích snímcích. Jesse Stone se pomalu se svou zranitelností a zoufalým bojem s alkoholem a vlastními můrami zabydlel v naší rodině. Vše dokonalé jako vždy, takže se v tomto hodnocení budu věnovat českému dabingu přesto, nebo právě proto, že jsem tento díl viděla pouze s titulky. Doufám, že ho televize časem převede do češtiny, protože Pavel Soukup jako dabér v této sérii předvedl, že umí. Jeho hlas se skvěle hodil k postavě Jesseho a je vidět, že se vcítil do jeho smutků a žil s ním. Z druhé strany je pravda, že tento americký snímek je zcela neamerický a kdo čeká akci, výbuchy a honičky, bude zklamán. ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

V první polovině tradičně repetitivní a neustále opakování těch samých replik a někdy skoro až těch samých scén je otravné, ale v polovině druhé naštěstí tento díl chytne druhý dech a dostáváme staromódní a docela depresivní detektivku. Jestli byl v roce 2009 Jesse na "tenkém ledě", tak tentokrát vyloženě bruslí na hraně. ()

Ouwen 

všechny recenze uživatele

Další výborný díl. Tahle série má fakt fantastickou konzistenci. Důvod proč dávám pouze čtyři hvězdičky je kvůli tomu, že se zde nedočkáme propojení nalezených stop, ale spíš akčního závěru; nicméně jednohubka s nočním viděním mě mile překvapila. Jesse se vyvíjí dál jako charakter; nyní pije o něco méně, sem tam si pustí film a chodí i běhat. Kořen a atmosféra zůstávají stejné, nicméně každým dalším dílem se vrství zajímavější prvky a elementy, které dodávají dostatečně odlišnej nádech každé kapitole. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (2)

  • Natáčelo se v kanadské provincii Nové Skotsko. (Terva)

Reklama

Reklama