Hatchet III

• USA Adam Green Presents Hatchet III

Jednotka rýchleho nasadenia obkľúči chatrč v močiari, ktorý je domovom zabijaka menom Victor Crowley (Kane Hodder), s úmyslom nebezpečného vraha zneškodniť. Medzitým sa Marybeth (Danielle Harris), ktorá ako jediná prežila krvavý masaker, čo sa udial v močiari, musí spojiť sa miestnym policajtom Fowlerom (Zach Galligan) a jeho ex-manželkou (Caroline Williams), ktorá je špecialistka na maniakov. V tomto zložení sa pokúsi odhaliť pravé dôvody vražedného vyčíňania Victora Crowleyho a ukončiť ho raz a navždy. (Kadas97)

molcan2

Som presvedčený, žu tuna už trilogia končí. Presne tomu teraz verím, ale vôbec by som sa nečudoval, ak by neskôr pridalý ešte jeden diel. ()

Aurus

Velmi povedené pokračování Hatcheta. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické a hudba je skvělá. Film je sám o sobě hodně zábavnej. Za mě 8,5/10. ()

Hapretor

Takový brakový návrat k 80tým létům. Halloween a tak ... Vraždy vtipně debilní, děj úplně hovadský, dialogy si postavy samy ze sebe dělají prdel a tak dál. Pobaví, neurazí. V rámci stupidních "béčkových" vyvražďovaček dobré, jinak odpad. ()

panvasik

Tohle už mě vyloženě nebavilo. Tenhle film posílá, tuhle sérii, jenom víc do kytek. Ještě uvidím jak to zakončí poslední díl skládačky, ale vím, že tady to už je jasné kopnutí do mrtvoly. Stal se z toho jenom, takový bezduchý nesmyslný krvák, který jede jenom na vraždy a spousta krve, ale ne vždycky to horor stačí, ani těm mým milovaným slasherům. 2/10 ()

Kadas97

Absolútny Gorefest! Parádna zábavečka precpaná čiernym humorom. Crowley je tuším každým dielom väčší a väčší. Efekty jednoduché ale príjemne nadhľadové. Film je plný citácií iných filmov a s postavami sa tu nikto nepára a miznú všetci tak jak sa objavia. Chvíľami sa zjaví aj náznak atmosféry čo som vôbec nečakal a príjemne ma to prekvapilo. 8 z 10 ()

Alexandre

Extrémně krvavá lázeň, která se jen tak nevidí. Určitě o stupeň lepší než předchozí pokračování. Sice napětí aby člověk pohledal, nad chováním postav aby se pozastavil, ale na druhou stranu na to prostředí je radost pohledět, o nějaké atmosféře se tu taky dá hovořit a párkrát to se mnou i škublo. Taková menší kravinka pro nenáročné na jedno zkouknutí. Na závěr ale musím znovu pochválit gore, protože to bylo opravdu špičkové. ()

Knor

Třetí díl o Victoru Crowleym je stejně povedený jako druhý a tudíž jednoznačně nejlepším dílem trilogie zůstává vynikající jednička. Krvavost a brutalita tu dosáhly asi vrcholu, Viktor tu především párá a trhá holýma rukama každého nešťastníka co se mu dostane do cesty. Ale je tu problém stejný jako u dvojky, že se to začíná brát moc vážně a to je prostě chyba. Jinak jde o povedené zakončení a já jsem s celou trilogií velice spokojen. ()

Shanen29

No to se nám to zvrtlo v nepodařené zbytečné dílko s hereckými výkony a režisérským umem do pěknýho průseru. ()

beso74

Zatiaľ uzavretie trilógie, ktoré ma mierne sklamalo. Gore na jednotku, množstvo postáv na jednotku, rovnako ako aj množstvo hororových legiend ( Harris, Hodder, Galligan, Mears, Haig). Problémom je, že tu niet napätia a divák nemá čas sa o niekoho báť. Aj keď po bažine pobehuje (spočiatku) veľké množstvo postáv, nič o nich nevieme a dokedy si stihneme spraviť kávu, už je z 80% z nich beztvárna krvavá masa. Victor Crowley má i naďalej slabosť pre domáce naradie, Danielle Harris sa i naďalej nemôže z bažiny vymotať a divák i naďalej sleduje rovnako brutálne krvavé (a väčšinou aj takmer rovnako) prevedené vraždy. Silnou stránkou filmu sú hlášky, topkou je angažovanie Parryho Shena, ktorý si zahral v každej časti série stále inú osobu, ktorému oznámia že jedná z mŕtvol sa na neho neuveriteľne podobá a Sid Haiga a ko zapečeného rasistu. A napriek tomu, že je to pre mňa recyklácia predošlých dvoch dielov, dosahuje film úroveň, ktorá nie je u filmov takého to typu bežná, akurát škoda, že v porovnaní s predchodcami to nie je to práve orechové... ()

G04T

Ani jsem nějak nevěřil, že když se povedla dvojka, že bude tohle i tak skvělé. Nebylo. Nejspíš příčinou toho, proč je tohle tak špatné je změna režiséra. Nevím, proč od režírování dal Green ruce pryč. V tomhle díle vykreslil režisér McDonnel Crowleyho v nejhorším světle. Snad jen jednou jsem se lekl, ale to není vůbec to hlavní. Skoro celej film jsem se nudil, zbytečný kecy o nějakém rozhovoru a vězení, a ta scéna s nějakým prachem nebo co (sorry, nepamatuju si skoro nic, protože jsem se fakt snažil, abych u toho neusnul) byla fakt směšná. Já vlastně ani nevím jak to skončilo, podle čehož jsem usoudil, že tenhle díl je opravdu otřesný a dávám dvě hvězdičky jenom za hezkou kameru, kterou jsem si užíval a pak za úvodní scénu s motorovou pilou, ten gore se mi líbil ()

petrik11 odpad!

A ďalšia hačetka je za mnou. Dvojka bola slabá, preslabá, ale toto už je normálny odpad a k tomu tá odporná hudba na úvod. Bezduché, nesympatické, nedokážem nájsť jediný klad. ()

Pitryx

Po hodně slabé dvojce přichází trojka a tu lze směle k prvnímu filmu přirovnat. Jen je tu trošku více hlucho, ale dá se to. Trojka též přesně navazuje stejně jako dvojka na jedničku. A podle závěru bychom se mohli snad dočkat dalšího dílu. Necháme se překvapit. Gore dosti, triky super, maska stejná, na dobré úrovni. *** A PŮL ()

Mamlas

Nenabízí to už nic, kromě vyčpělosti, nadpřirozené hlouposti postav, imbecilního scénáře a pár ochotníků k likvidaci. (11%) ()

Nikolas__

Na režijní debut celkem ok. Vlastně mi přijde, že hixploitation slasher je (pokud se v budoucnu chcete zaměřovat převážně na horory) dobrý start pro vaši kariéru. Ale tu je úplně jedno. Třetí Hatchet je totiž (nepřekvapivě), divnost, často naprosto ubíjející, nudná, která nemá zábavný scénář a ani sympatické herce. Extrémně dementní hlavní hrdinka se vesele vrací, gore efekty se od předchozího dílu strašně zhoršily, vlastně jsou hrozné ve všech dílech. I když už u prvního dílu jsem psal že mi ty efekty přijdou takhle špatné a směšné záměrně - na druhou stranu to ani jinak nešlo když do této trilogie (už ne trilogie) samozřejmě moc peněz nešlo. Jen to je docela pěkně natočené. Oproti povedené Adamově dvojce, je to krok zpět, oproti nudné Adamově jedničce - no, nevím, je to stejně nudné, a odfláknuté. Už mě nebavil ani Crowley. Finále se mi líbilo, a zvedá hodnocení alespoň jakž takž na průměr - tři hvězdy. Ale mohlo to být o hodně lepší. Škoda... ()

Retrostalker

Gore scény sú stále super, ale už to nejak začína za prvým a druhým dielom pokuľhávať, také nútené alternatívne zakončenie druhého dielu. ()

belinko

Už je to moc o tom istom... zas skupinka ľudí, ktorú Victor potrhá, zas vlastne to isté, čo 1, alebo 2 akurát sa menia herci (až na toho debilného, nesmrteľného číňana, ktorý tam hrá stále)... ()