Komediálny efekt je založený na citátoch známych scén z úspešných filmov poslednej doby. Ako naznačuje názov filmu, najviac sa uťahuje z Tarantinových filmov a s chuťou sa tu prehrávajú scény z najrôznejšich gangsteriek, komédií a psychologických filmov. (PROROK14)

spiritus odpad!

K tomu nejde nic říct. Vše podstatné řekli ostaní. Jenom škoda že fakt ještě není horší hodnocení, než odpad. Třeba Odpad z Odpadu. ()

Krepi odpad!

Nesnáším, když si někdo dělá srandu z mého nejvíc nejoblíbenějšího filmu... a ještě k tomu mu to ani nejde... ()

dezert

Je to na nic, ale hlášky jako :" Tohle je z prdele štěstí, a dokonce to není ani z prdele štěstí, tohle je...zázrak." stojí za to. ()

Simgal odpad!

Vzhledem k obalu je celkem jasné o co se tvůrci tohoto filmu pokoušeli. Nechat diváky myslet si, že uvidí skvělou tarantinovku Pulp Fiction a nevracet peníze. Předpokládám, že tímhle podvodem si nějaký ten peníz vydělali. ()

embecka odpad!

Základom dobrej paródie je podľa mňa používať inteligentný humor. Slovo odpad je slabé slovo. To je všetko. ()

Martinius odpad!

huh, tak toto velkolepe dielo hodit rovno psychoanalytikom. pretoze je ublizene, nie humorne. mam pocit, ze typek, ktory to tocil, si z nejakeho dovodu chcel na tarantinovi vybit zlost. asi prave jemu kedysi spravil z riti stredovek. mensi zazrak vsak je, ze ta rozmrdana prdel nadobudla podobu filmu. ()

bratr.Milan

Přesně jeden a půl hvězdy. Podle mě to není pátý nejhorší film, existuje mnohem víc horších filmů než jenom čtyři, které ho předběhly. Proto dávám hvězdy dvě. Je tu pár dobrých vtípků a nápadů, u kterých jsem se dokonce nahlas zasmál, což se o některých současných českých komedií říct nedá. Filmu paradoxně škodí, že se drží pravidel žánru amerických parodií, kdyby si tvůrci přiznali, že fakt neumí točit a víc se utrhli ze řetězu, tak by udělali lépe. Na film jsem narazil náhodou a zaujal mě. Říkám si: „Na amatérkou parodii je to dost dobře natočené.“ Někdy uprostřed filmu jsem uviděl známějšího herce a začal pochybovat, jestli je to amatérský film. V závěrečných titulcích už jsem pochopil, že to natáčeli profifilmaři, sice nižší liga, ale přesto. Aha! Překvapení! To jsem nečekal. Proč na ČSFD má tolik odpadů a nenávistných komentářů si vysvětluji tím, že jsou to většinou fanoušci Tarantina a nesnesou, když si někdo kopne do jejich oblíbence a navíc si dovolí to nenatočit dobře. Je to uděláno jako lepší amatérská parodie, s několika fajn vtipy a dokonce občas s ne úplně dobře zvládnutou satirou. Tarantinův Pulp Fiction mám rád, a Plump fiction mě neurážel. ()

Ferelen odpad!

Takto to skončí, keď chce niekto parodovať jeden z najlepších filmov sveta. Trápne, veľmi trápne. Tento film zaručene patrí do odpadkového koša. ()

Hapretor

vtipné minimálně - ztráta času ... a Pulp Fiction je stejně parodie sama o sobě tak vo co go ??? ... alespoň mi to tak připadalo ... ()

LyBerion odpad!

Pokoušet se o parodii tak dokonalého snímku je važně debilní napad, ale to co dokázal Bob vykouzlit je naprostá blbost, která vás přiměje myslet jenom nad tím proč. Proč se proboha někdo rozhodl zfilmovat takovou kupu sraček. ()

FilipStinef odpad!

Musím se přiznat, že v poslední třetině jsem film sledoval jen tak levým očkem a nedával moc pozor, ale pořád to nic nemění na tom, že sledování týhle hrůzostrašnosti už nikdy nebudu opakovat a že je to dost možná ten nejhorší film, co jsem kdy viděl. A to jsem viděl všechny Twilighty. ()

Razzor_82 odpad!

"A víš jak říkají, Mickeymu? - Povez mi to. Myšák Royal" Nesahejte mi na mou filmovou legendu, vy sráááči! 0/10 ()

kondor77

Musím se přiznat, že film jsem z velké části produkoval a zaplatil ze svého lednového důchodu. Ano, má své chyby, ale když se Vám narodí mentálně postižené dítě, také ho musíte mít rádi, i když je Vám bytostně odporné a chtěli by jste ho utopit. Cokoliv co mne nezhnusí, ale občas debilitou pobaví si odpad nezaslouží. Hodnocením kompenzuji to hrozné černé číslo. ()

Azog odpad!

Totální kravina, bez vtipu, bez nápadu, bez vtipu (vím, že to tady mám dvakrát, ale bingo je vtipnější). Navíc nikdy nepochopím, proč někdo paroduje komedie! Na konci "filmu" ,po titulcích, je sestřih zkažených "vtipných" záběrů (to se mi nelíbí nikdy nikde), ale dle mého měli titulky umístit na začátek, a považovat tak celou tuto kravinu za zkaženou. ()

Lumberjack

Sem tam dobře zparodovaný Tarantino. Hvězdičku navíc dávám za slušný výběr songů. Hodnocení filmu tu je hodně neobjektivní, prakticky ovlivněné už tím, že si někdo dovoluje parodovat tohoto "režisérského nadčlověka", takže kult osobnosti tu bohužel vítězí nad nestranností... ()