poster

Beethoven's Christmas Adventure

 • Slovensko

  Beethovenovo vianočné dobrodružstvo

 • Slovensko

  Beethoven a pátranie po kúzelnom vaku

Rodinný / Komedie

USA, 2011, 90 min

Režie:

John Putch

Kamera:

Ross Berryman

Hudba:

Chris Bacon

Producenti:

Jeff Freilich

Střih:

John Gilbert

Scénografie:

Craig Sandells
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • adamcikv
  *****

  Čoklomanie posedmé. Oh. Ani jsem se nechtěl koukat, ale zásluhou mého malého bratránka jsem to prostě musel jít přetrpět. A hele - ono se na to dá koukat! A nejenom to! On je to nejlepší díl série. Fakt to přerostlo scénářem i muzikou jedničku, dvojku, trojku, čtyřku, pětku i šestku. Prostě bernardýn mluvící navlečenej jako Santa boduje.(7.4.2012)

 • otík

  Sedmé pokračování vyšuměné série.(11.5.2014)

 • Frantisek.Fu
  odpad!

  Tady se nemá cenu vyjadřovat stejný případ jako u velkého trháku /0%(30.3.2018)

 • ARI50
  *

  Nedostal jsem ani jednou psi pomazlení ani psí radost začátek chápu ale pak to mělo znamenat co a tohle hokus pokus vánoce atmosféra hoven.(25.9.2018)

 • freddy
  ****

  Beethoven se dočkal již sedmého filmu, tentokrát se jedná o film vánoční, a je to kupodivu velice příjemná a zajímavá podívaná, která je dobře promyšlená, a na kterou se dá podívat, aniž by člověk musel kroutit hlavou, jak hluboko tato série již klesla. A na diváky filmu dokonce čeká jedna velká premiéra, Beethoven zde vůbec poprvé promluví lidským hlasem, a tvůrci toho dokonale využili. Jinak zde jde o to, že elf ze Severního pólu nedopatřením zapřáhne sobí spřežení a po cestě se mu povede ze Santových saní vypadnout a ztratit i Santův kouzelný vak na dárky, který shodou okolností najde sobecký podvodníček, který začne tyto dárky (hračky) prodávat a vydělávat na nich. A je na Beethovenovi a jeho přátelích (lidských i psích), aby Santův vak našli a zachránili Vánoce. Já jsem z výsledku absolutně nadšený, takový zajímavý film jsem totiž opravdu neočekával (zvlášť když si uvědomím, jak postupně série o Beethovenovi klesala na kvalitě), a i z toho důvodu uděluji nadprůměrné čtyři hvězdy.(20.1.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace