Vyznamenaný veterán z Vietnamu Frank Vega (Danny Trejo) se vrací domů. Společnost ho však zavrhne a on zůstává bez práce i bez lásky. O čtyřicet let později se díky incidentu v autobuse, kdy se zastal starého černocha, kterého terorizovali dva skinheadi, stane místním hrdinou. A lidé ho znovu začnou oslavovat. Jenže jeho štěstí se znovu ztratí, když je zavražděn jeho nejlepší přítel Klondike a policie nejeví žádný zájem věc řešit, a tak se vydává pátrat po zabijákovi na vlastní pěst. (HBO Europe)

frankiiee

nic som necakal, nic som nedostal, lacne becko, ktore si clovek pustit moze, ale najde sa len malo takych ktorych moze skutocne zaujat.... ()

JenomDominik

,,tak tohle byl můj nejlepší den v životě" řekl vousatý veterán, po tom co rozbil hubu největšímu gangsterovi ve městě, ještě k tomu je oblíbený protože rozbil hubu dvěma "hulvátům" v autobusu a stal se hitem YouTube a kdo ví, třeba byl i na nově :D příjemný film, až na pár chyb... Nechápal jsem že ho znali všichni na ulici a řvali na něj ,,heej jsi nejlepší, rozbil jsi jim držku! " ale jakmile přišel někde do gangu tak na něj čuměli jak na debila a kdo že to vlastně je... Jinak to ale nebyl vůbec špatný film, komedie to sice není ale pár vtipných hlášek se najde. 4* (70%) ()

Svadbos

Niektoré scény boli vyložene trápne. A pamätajte si: do akejkoľvek krčmy v Amerike prídete, už pri vchode dostanete do držky. ()

montel

Když byl Frank Vega (Danny Trejo) mladý nastoupil dobrovolně do Vietnamu, kde čekal že se jen ohřeje. Nakonec se vinou zranění vrací domů do Los Angeles po dlouhých sedmi letech a chystá se nastoupit do policejního sboru. Kvůli zranění z války jej však policie do svých řad nepřibere a Frank je tak bez pořádného vzdělání a nutné praxe donucen 40 let prodávat hot dogy. Život se mu obrátí naruby v momentě, kdy se v autobuse vypořádá s dvojicí delikventů. Jeho hrdinský čin se okamžitě dostává na internet a z Franka je tak hvězda. Když mu po pár týdnech zemře maminka, nastěhuje se do jejího domu a k sobě vezme svého jediného kamaráda z války. Ten je bohužel zabit při loupežném přepadení a protože policie si v tomto případě neví rady, vezme Frank spravedlnost do svých rukou...Drsná oddychovka a solidní béčko, které se v dnešní době už moc netočí. Netušil jsem, že ještě uvidím hrát Dannyho Treja takového frajera. 60% ()

Hrobař

Dám 4 dobře jsem se bavil, ale neviděl jsem předtím trailer, který nesl předzvěst velký akční pecky. Takový divadlo se však nekoná, akce tu je spíš míň než by se dalo čekat, nicméně to nevadí, Trejo je sympaťák, občas zahláškuje a celý to je natočený v duchu černobílejch béček. Asi už nejsem tak přísnej. Ale nečekat nic a dostat solidní podívanou je příjemný překvapení. Doporučuju i ostatním trailer vynechat ! ()

Agnostik

Co víc si přát?Kvalitní oldschoolová jízda z hlavním hrdinou a také outsiderem,bývalým veteránem z Vietnamu,kterému život na stará kolena přinese nečekané situace a dostane se tak do koloběhu msty jak za smrt kamaráda,tak nevyhlášené a otevřené válce proti podsvětí aby potkal i jistou romanci.Navíc legendární Danny Trejo zde předvádí naprosto nečekané a přitom své osobité umělecké vystoupení.Naprosto nechápu tak nízké hodnocení i přes určité nedostatky viz.jisté naivní momenty přimhouřím oči a u mě jasných 75%!Výborně Danny! ()

Paokara odpad!

Trapnost,průser hanba blít!!!opět jsme se vrátili o 30 let zpět...chyb jako máku,škoda o tomto vůbec něco psát! ()

Mark1983

Pohodovej průměr,kterej mě zabavil od začátku do konce.Navíc v tomhle filmu má Trejo i docela dobrý hlášky,takže jsem zcela spokojen. ()

chytri

Tak tohle je asi nejdrsnější důchodce, s ledvinkou kolem pasu a s ponožkama až ke kolenům :-) Krásná ukázka staré školy plná skvělých hlášek. Trejo je prostě od pohledu kliďas :-) Dá se říci, že za málo peněz hodně muziky. ()

medveed

Osvěžující jednohubka, kde se mísí akce s humorem. Samozřejmě, že to má jednoduchý (předvídatelný) děj i zápletku, ale jako fanouška borce jménem Dany Trejo, mě moc bavilo sledovat počínání hlavního hrdiny. Je to prostě "Bad Ass" a umí hrát! 80% ()

Al90

Takove pohodove,odpocinkove becko,Danny je tu sympatak,avsak v nekterych soubojich pusobi trosku smesne,predevsim scena s tim hromotlukem u nej doma :)) pro nedelni podvecer dobra oddychovka :) ()

Snakefinger odpad!

UNO STIPIDO GRANDE. Tohle je opravdu samotné dno žumpy. Danny Trejo hraje jako v polospánku, nosí tričko motherfucker nebo co to bylo, koženkovou ledvinku, kde mám někdy pocit že hraje v tomto škváru hlavní roli, stupidní dialogy, totální amatérská kamera a k tomu banda vybrakovaných neherců z ulice. ()

Dubansky

Šlo to. Prostě jednohubka. U mne autobusová honička spíše připomínala trojku Terminátora - hudební náznaky a průjezd proskleným vstupem, než Rudé horko... ()

Davule

Danny Trejo pobíhá po městě a mlátí lidi. Béčková akční oddechovka, kde si člověk nemusí namáhat závity. ()

LucillaP

Mstitel s ledvinkou, který po městě jezdí zásadně autobusem? Jo, je to úlet, ale Trejovi jako vysloužilému veteránovi to klidně i věříte. Film je průměr, kromě charismatického hlavního sympaťáka, je to bída. Vedlejší role mizerně obsazené (Perlmana mi bylo líto, zasloužil si víc prostoru), scénář pěkně zatahá za uši. Čekala jsem větší jízdu, nadhled ... Bohužel, tohle vážně ne. ()

FauSSt

Trejo moze robit reklamu na kosacky a potazmo si zahrat malu rolicku zaporaka, ale urobit z neho hlavnu a kladnu postavu je nieco tak neprirodzene ako Babisova cestina.... ()