Skvělý pořad, který moderoval moudrý a vtipný pán. ČT několikrát reprízovala vyprávění o Vánocích a nedávno zopakovala dalších jedenáct dílů, před pár lety i další dva. Jeden díl naše vyvážená a především veřejnoprávní televize nevysílá, neboť se v něm objevila Jiřina Švorcová. Existenci tohoto dílu dokonce ČT tutlá i na svých stránkách. Zřejmě tam stále pracuje onen človíček, který slouží jakémukoliv režimu do roztrhání těla, jehož předchozím políčkem do tváře pravdy bylo vystřižení Waldemara Matušky z Chalupářů po Matuškově emigraci.(27.12.2012)

Prijemna spomienka na ceskoslovensku herecku elitu a skutocne Celebrity, kym este zili : Mensik, Bohdalova /este zije ..../, Obermaierova ...... 93 %(16.7.2013)

Zcela náhodou jsem při současné repríze dopoledne zahlédl, že dávají tento pořad, který mi v minulosti unikl. A musím říci, že je to parádní talk show, nebo-li velice příjemné povídání o životě našich známých herců s kvalitním komentářem a výborně kladenými otázkami pana Horníčka. Kéž by takové pořady a takoví páni herci byli i dnes.(8.12.2011)

Pani herci.(18.7.2016)

Milé povídání a vzpomínání v časech, kdy se ještě většina našich bardů mohla sejít v plné síle a návzajem si a divákům sdělit to své.. Místy však sráží kvalitu upjatost a konzervovanost vypravěčů zvláště v pozdějších vydáních pořadu k půlce osmdesátých let.!!!(20.9.2011)