Reklama

Reklama

49il

(seriál)
  • Jižní Korea 49일 (více)

Epizody(20)

Poté, co ženě do osudu vstoupí nehoda, objeví se smrtka a v kómatu jí dá druhou šanci na život. Má to ale háček. (Netflix)

Recenze (9)

Kimm2 

všechny recenze uživatele

Popravdě moc nechápu, že tolika lidem přišel seriál nezajímavý nebo nudný. Já naopak byla nadšený zajímavým příběhem, až jsem se nemohla odtrhnout aby mi neunikla ani minuta seriálu. Pokud to porovnám s jinými korejskými dramaty, kde mě hodně baví hlavní příběhová linka, ale rodinné záležitosti a zdlouhavé vedlejší scény často přeskakuji, je to rozhodně velká přednost. Postava Schedulera naprosto úžasná. (miluju jeho vyzvánění!) ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

49 days má mnoho silných stránek...krásnou hudbu, příjemné herce, originální zápletky, spoustu úžasných dialogů a další. Pak jsou tu ale ty stinné stránky...Některé situace jsou až moc dramatické (i na Korejce), občas musíte nad hloupým jednáním hlavní hrdinky opravdu kroutit hlavou a z toho se třeba pár minut nudíte. Opět si myslím, že by 16 epizod bohatě stačilo. Slabší 4*. ()

Reklama

Denila 

všechny recenze uživatele

Nádherný příběh - vlastně příběhy, emocí nabitý! Takové štěstí v neštěstí, moc se mi líbilo jak se odeběhlo od společnosti a začaly se více odhalovat vzpomínky a příběh unni. Moc jsem si oblíbila všechny postavy a šetřila si díly, ať to není tak rychle zamnou (samozřejmě až na ty poslední). Překvapující konec, potěšily mě i ty 4 díly navíc od klasických 16, zkrátka zase jednou nadmíru spokojená, ubulená a zamilovaná. Han Kang ♡.♡ ()

Aluminium 

všechny recenze uživatele

Som odchovaná na tvorbe Hwang Mi Ri, u ktorej sa podobná tématika vyskytuje dosť často a keď som objavila toto dielko, tak som sa potešila. Možno aj kvôli Jo Hyun Jae, ktorý tam hrá hlavnú postavu. Zo začiatku sa to vyvíja sľubne, ale postupne seriál skĺza do patetickej roviny, z ktorej sa už nedostane. Hlavná hrdinka je slabá a mne osobne dosť liezla na nervy. Druhá hlavná hrdinka je ešte horšia. V momentoch, keď nie je "posadnutá", je to s ňou na nevydržanie. Tak nesympatickú postavu som už dávno nevidela. Je to príliš prekombinované, ako keby nestačil ten fantasy nádych, museli z toho urobiť 6-uhoľník vzťahov, ktorý ani jeden nestál za nič. Jediné pozitíva sú Jo Hyun Jae :) a mladý "schedulder". Priznám sa, že nevydržala som pozerať všetkých 20 dielov. Videla som 11 a posledný, v ktorom ma dorazil ten koniec. ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Zdlouhavé. Zhlédla jsem to ve třech dnech, ale to jen proto, že jsem se toho "břemene" chtěla zbavit. Koho by nezajímalo, jestli umře nebo ne? Ale to je tak k její linii celé. Více mě zaujala linie té druhé, té, která půjčovala. A oblíbila si Andílka smrti, Schedulera, který koneckonců pěkně plakal. Přiznávám i já jsem jsem uronila slzu u posledního dílu, ale ani ne tak kvůli té v kómatu, ale kvůli té druhé a tomu, co našla v batůžku. Tak. Uvidíte, pokud kouknete. Jinak nic. Nesžila jsem se s nimi. Nesoucítila. Ani OST mě nezaujalo. Ale zanechalo to ve mně pocit rozčarování - za prvé konec byl na prd a za druhé jsem se musela zamyslet nad sebou. Chjo. Lepší 2*. Přeloženo. ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama