poster

49il (TV seriál)

 • Jižní Korea

  49일

 • USA

  49 Days

 • USA

  Pure Love

  (neoficiální název)

Romantický / Fantasy

Jižní Korea, 2011, 20x60 min

 • Pethushka
  ****

  49 days má mnoho silných stránek...krásnou hudbu, příjemné herce, originální zápletky, spoustu úžasných dialogů a další. Pak jsou tu ale ty stinné stránky...Některé situace jsou až moc dramatické (i na Korejce), občas musíte nad hloupým jednáním hlavní hrdinky opravdu kroutit hlavou a z toho se třeba pár minut nudíte. Opět si myslím, že by 16 epizod bohatě stačilo. Slabší 4*.(20.9.2012)

 • Magi90
  ****

  Velice neobvyklý, ale zajímavý seriál, a podle mého názoru až moc dramatický. Trochu mi trvalo, než jsem si hlavní hrdinku oblíbila. Nejvíce se mi ale líbil herecký výkon Lee Yo-won, která zahrála veselou Ji-Hyun a smutnou, uzavřenou Yi-Kyung. A ještě, postava Schedulera - suprová :-) Na můj vkus je to zdlouhavé, mohlo to být kratší, dávám 4.(26.11.2012)

 • sara93
  *****

  Originální zápletka a talentované obsazení dělá seriál zábavným. Jednotlivé scény jsou zajímavé. V podstatě nemám seriálu co vytknout, ale když to porovnám s jinými K. seriály, tak mi tady něco chybí. Asi to bude ten K. humor. Nicméně nemohu říct, že bych se nudila nebo, že děj je nudný, protože mě seriál opravdu bavil a proto dávám slabších 5* (90%).(2.6.2017)

 • Zíza
  **

  Zdlouhavé. Zhlédla jsem to ve třech dnech, ale to jen proto, že jsem se toho "břemene" chtěla zbavit. Koho by nezajímalo, jestli umře nebo ne? Ale to je tak k její linii celé. Více mě zaujala linie té druhé, té, která půjčovala. A oblíbila si Andílka smrti, Schedulera, který koneckonců pěkně plakal. Přiznávám i já jsem jsem uronila slzu u posledního dílu, ale ani ne tak kvůli té v kómatu, ale kvůli té druhé a tomu, co našla v batůžku. Tak. Uvidíte, pokud kouknete. Jinak nic. Nesžila jsem se s nimi. Nesoucítila. Ani OST mě nezaujalo. Ale zanechalo to ve mně pocit rozčarování - za prvé konec byl na prd a za druhé jsem se musela zamyslet nad sebou. Chjo. Lepší 2*. Přeloženo.(27.8.2011)

 • Kimm2
  ****

  Popravdě moc nechápu, že tolika lidem přišel seriál nezajímavý nebo nudný. Já naopak byla nadšený zajímavým příběhem, až jsem se nemohla odtrhnout aby mi neunikla ani minuta seriálu. Pokud to porovnám s jinými korejskými dramaty, kde mě hodně baví hlavní příběhová linka, ale rodinné záležitosti a zdlouhavé vedlejší scény často přeskakuji, je to rozhodně velká přednost. Postava Schedulera naprosto úžasná. (miluju jeho vyzvánění!)(2.1.2012)