Epizoda 1 (S02E01) (epizoda)

Thriller / Krimi / Drama

USA, 2019, 48 min

• Frajer42

Pilot se nese v běžném rytmu pilotů - tedy stojí za hovno. Seznámení s postavami na počátku první série jako divák pochopím. Seznámení na počátku druhé série mi přijde poněkud bezvýznamné. Na cestu do duše některého sériového vraha se bohužel nedostalo, protože divák musel sledovat raději nudný soukromý život hlavních aktérů. Pokud se hlavní hrdina hodlá roztřást při každé píčovině, tak to se tedy z ohledem na jeho profesi nemáme nač těšit. Obrovská ukecaná nuda a těžký stereotyp. Snad se s příchodem dalších dílů roztočí kolečka na podstatně vyšší otáčky.(24.8.2019)

Invaze osazenstva Fringe do úřadu a panikařící Holden. Fincher si hlídá každý detail a chybí už jen sérioví vrazi. Chcete Mansona, dostanete Mansona.(17.8.2019)

Start do druhé sezóny hodnotím v podstatě neutrálně. Nedočkal jsem se ničeho, co by mě nadchlo, nepřišlo ale taky nic, co by mě přímo zklamalo, jen to na mě všechno působilo jaksi nevýrazně. Asi bych to přirovnal k potenciálně skvělému jídlu, které by nebylo dostatečně okořeněno.(9.9.2020)

Solidní návrat v excelentní formě...(26.8.2019)

Holden je pěkně v prdeli - všechny ty rozhovory, vřelý objetí s výhrůžkou smrti od Kempera, a ještě mu nadřízenej na rovinu řekne, že je kokot a může za jeho odchod do "důchodu". Ani se mu nedivím, z toho bych taky byla v prdeli. No a to by bylo tak všechno pro tenhle díl - klasickej úvod do začátku série, kde se nic neděje. :D Hodnocení: tentokrát máme jenom 9 dílů, tak snad bude druhá série aspoň pořádně našlapaná sakra/10(28.8.2020)