Reklama

Reklama

Recenze (17)

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Osobní roviny skvěle rozehrané, nový vychytralý boss, Ford a jeho panické stavy a lehce šokující finále. Dvojka obratně pokračuje tam kde jednička končila a fakt, že mezi nimi jsou 2 roky, zde není vidět ani trochu. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pilot se nese v běžném rytmu pilotů - tedy stojí za hovno. Seznámení s postavami na počátku první série jako divák pochopím. Seznámení na počátku druhé série mi přijde poněkud bezvýznamné. Na cestu do duše některého sériového vraha se bohužel nedostalo, protože divák musel sledovat raději nudný soukromý život hlavních aktérů. Pokud se hlavní hrdina hodlá roztřást při každé píčovině, tak to se tedy z ohledem na jeho profesi nemáme nač těšit. Obrovská ukecaná nuda a těžký stereotyp. Snad se s příchodem dalších dílů roztočí kolečka na podstatně vyšší otáčky. ()

Reklama

janesX 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Asi najslabší diel z doterajších jedenástich. Snaží sa to byť za každú cenu cool, oukej .. ale väčšina dialógov pri tom pôsobí veľmi neprirodzene, jak keby vám doslova čítali každú vetu z knižky (nie každá kapitola v každej knihe sa stopercentne vydarí). Ďalšia vec je, že za 50 minút sa nestalo nič, celý čas sa prešľapovalo na jednom mieste, len samé blá blá blá.. Tento diel by sa vošiel do desiatich minút, aj to by už nudilo. Dáfam si definitívne pauzu, možno a asi (a zrejme) takú, nenávratnú. 45%. ()

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Holden je pěkně v prdeli - všechny ty rozhovory, vřelý objetí s výhrůžkou smrti od Kempera, a ještě mu nadřízenej na rovinu řekne, že je kokot a může za jeho odchod do "důchodu". Ani se mu nedivím, z toho bych taky byla v prdeli. No a to by bylo tak všechno pro tenhle díl - klasickej úvod do začátku série, kde se nic neděje. :D Hodnocení: tentokrát máme jenom 9 dílů, tak snad bude druhá série aspoň pořádně našlapaná sakra/10 ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama