karelhura

Civale jsi pračurák, až fyzicky nevolno je mi z tvého chování. Měl jsem vás za zábavnou partu. Hodnocení změněno a upravený komentář 15.3.2017. Opět jsem ty 4 dršky vzal na milost, v kovidovém marasmu alespoň kecy o filmu i když těch dobrých je poskrovnu 5.12.2020 ()

Cain(cz) odpad!

Každá epizoda je metafyzickým rozjímáním nad podstatou jsoucna. Po odplynutí vyřčených myšlenek, mnohdy v němém úžasu dlouhé hodiny hledím do prázdna, zatímco mne z úst vytékají stroužky slin. Původně jsem chtěl mainstreamově hodnotit plným počtem, avšak posléze jsem si uvědomil, že tím bych urazil podstatu disputací, které poukazují na materiální pokleslost světa nejen toho filmového. A tak ve jménu zde nově utvářeného proudu nihilismu dávám s vděkem odpad. A nyní mne omluvte, tak jako po každé epizodě, sepíši výběr těch nejhlubších myšlenek z aktuální epizody nejen vlastními výkaly na páchnoucí zdi své komnaty. :D CainPulo leta páně 16.10.2017 ()

Losos

Jediné co mi brání dát plný počet je neustálá Civalova snaha někoho vyhazovat z naprosto marginálních důvodů ()

Bennnnyy88

MZ Live sleduji dlouhodobě a vždy se skvěle bavím. Hodně povedený je jubilejní 100 a 150 díl . Ale Hladovo zamrznutí v díle 162 už nikdy nic nepřekoná. ()

Mike_Doe

Veľmi zaujímavá partička filmových recenzentov/kritikov/fanúšikov/VHS-károv/DVD-čkárov/atď. Hlavní protagonisti sú páni Sloboda a Rybár ktorí obsažne a často trefne komentujú celú škálu filmov od Oskarových skvostov, cez priemerne počiny, až po tzv. XYZ-movies. Pán Cievka by bol pozerateľný (aj s tou prehadzovačkou), ak by sa viac zameral na komentovanie obsahu filmov a neinzultoval hlúpymi narážkami kolegov. BTW: na Vianoce som si doprial radosť knižným vydaním Encyklopédie akčného filmu. ()

Boy.Osaka

V reálu asi dost nesourodá partička filmových nadšenců nicméně v této podobě nejlepší nejen filmový podcast na české scéně. Vědomosti, vtip, nekorektnost má to naprosto vše. Doufám, že to klukům vydrží ještě nejmíň 20 let. ()

obregon

Pořad reflektující komerční kinematografii v podání nepříliš sympatických individuí, z nichž polovina trpí vadou řeči. Vcelku takový bizárek, ale přesto se občas rád podívám. ()

foolofatook

Dokonale vyvážená slitina punku, vulgarismů, divných historek a řečových vad podepřená nezpochybnitelnou erudicí. Nejlepší a nejzábavnější pořad o filmech. ()

Mindf_ck

Chlapský pokec o filmech se vším dobrým i špatným. Někdy hodně vtipné, někdy otravné jako sviňe. Oceňuji široký průřez názory na filmy (pokud Cival všem neřekne, že jsou čuráci a ať jdou do piči) a tím na co čumí Rimsy, zároveň i věková rozmanitost potěší i když to občas bolí, ty vole. Na druhou stranu je fakt, že neustále omývání Logana, trajektů a mývalů (? nebo čeho) už lehce nudí, ale asi to je něco jako tratemark MovieZone. A pokud dojdou vtipy, tak vždycky může Cival říct, že Rimsy vylizuje řitní žlázy drobným živočichům. Pokud mají halo, halo to znamená, že to jsou youtubeři, že jo? ()