Brenda Starrová

Brenda Starr

Brenda Starr

Dobrodružný / Komedie / Romantický

USA, 1989, 93 min

Pro Timothyho Daltona je to zajímavý odběh od Jamese Bonda mající ´Povolení zabíjet´, kterého natočil ve stejném roce. Lehce ztřeštěná komedie o splynutí reálného života s komiksem z období někdy 30.- 40. let se nese na poli dobrodružství a krimi, takže žánru, které bylo ve své době velice populární. Tady to jde však více do crazy, ale spíše na škodu. Chybí tomu lepší ucelený nápad a průzračnost. Po výtvarné stránce je však výprava a kostýmy fantastická. Trefit se do designu komiksu není jednoduché, ale tady se to opravdu povedlo. Komiks ´Brenda Starr´ v Americe údajně skutečně vycházel, ale pro českého diváka bohužel zůstává zcela neznámým. Škoda, možná by to řeklo mnohem víc. Snímek tedy nijak moc neuchvátí, ale jako nenáročná oddychovka postačí.(8.4.2017)

• Prubner

Díval jsem se na to samozřejmě jenom kvůli Brooke, která je (respektive byla) fakt kus. Ale jinak jsem u filmu dost trpěl, na mě to bylo moc naivní a infantilní.(31.7.2009)

• Tommassi3

"Poslouchej !! Je těžké sehnat bezbarvé silonky, tak je, prosím tě, zkus nezničit !!" ;)(2.11.2016)

Milá, celkom pozerateľná blbovina. Brooke Shields je naozaj ´´skvelá´´, no určite nie po stránke hereckej.(16.3.2011)