Phineas a Ferb ve filmu: Candy proti Vesmíru

• USA Phineas and Ferb the Movie: Candace Against the Universe

Phineas a Ferb se vydají přes celou galaxii aby zachránili Candy, kterou unesli mimozemšťané. (Disney Channel)

PetersCZ

Pořád zábavný, pořád plný vtipných gagů, ale trochu míň koherentní jako film a prostě ne tak skvělý. Zejména bledne v porovnání s prvním filmem, funguje to míň. Trochu vleklý ()

silentname

"Phineas and Ferb the Movie: Candace Against the Universe" je novým animovaným filmom od Disney, kde sa môžeme opäť stretnúť s našimi hrdinami Phineasom a Ferbom. A samozrejme aj s ich sestrou Candace, ktorá by chcela, aby ich mama konečne pristihla pri ich ohromných nápadoch. Začnem tým, že som v minulosti zvykol pozerať dobrodružstva Phineasa a Ferba. A vždy to bola riadna dávka zábavy. Postavy boli vtipné, jednotlivé epizódy energické, dostatok dobrého humoru a chytľavá muzika. A tento film ponúka presne to. Niektoré momentky sú síce trápnejšie, alebo sa snažia z nich vyždímať čo najviac sa dá, no väčšina fórov funguje. NIektoré potom prídu úplne odnikiaľ a fungujú. Dabing rovnako skvelý. Ashley Tisdale si to užíva naplno a dáva do toho maximum emócií. Je s ňou zábava. Animácie sú rovnako dobré ako pred rokmi, no možno by sa dalo skritizovať, že to nevyzerá o nič lepšie ako v minulosti. Ale zase sa to drží štýlu. Najväčším mínusom je asi len príbeh. Je to vysoko predvídateľné a vieme kam to pôjde. V prvom momente nám je jasné, že v tom bude nejaký háčik. A trošku to potom film spomaľuje. No na druhú stranu si to všetko vynahradíme skvelým "Free T-Shirt" finále, ktoré ma fakt pobavilo. Myslím si, že ak máte radi Phineasa a Ferba, tak si to užijete. Mne to určtie stačilo na pobavenie. Hodnotenie: B+ ()