La cara oculta

• Kolumbie La cara oculta (více)

Mona-Lisa

Nic nečíst, nic nezjišťovat. Jen zapnout a čekat, co bude. První hodinu mi vířily hlavou různé scénáře, ale pointa nakonec byla úplně jinde. Pod konečný čin jedné z postav se podepisuju a zachovala bych se naprosto stejně. ()

Saur.us

Hitchcockovské mystérium, na které si musíme, stejně jako u Hitchocka, velmi dlouho počkat. V tomto případě přečkat nekonečnou hodinu červené knihovny, kterou mě zkracovala a zpříjemňovala roztomilá (a dost často nahá) M. García. ()

THE_Joko

Kedže som si pred projekciou nepozrel video ani galeriu, bol pre mna príbehový zvrat naozaj prijemne prekvapenie. Kto by mal chut 1/2 dňa študovat o čom tento film je, ani to nekukajte. Takže za mna super. ()

mackey

Od Los Ojos de Julia jsem nebyl u "hororu" takhle nadšenej. Vcelku jednoduchá, ale nesmírně silná a hlavně tísnivě uvěřitelná zápletka s přesahem do psychiky diváka. brrr. Tleskám ve stoje. ()

Rokle

Mrazivý thriller o tom, že není radno si dělat z někoho prdel nebo taky na to můžete šeredně doplatit. Španělé setsakramentsky umějí a po "Zatímco spíš" tu servírujou další skvostnou lahůdku. 90% ()

Eluin

Je to v zásadě příběh o lásce a zradě, jen zasazený do velmi zajímavých a nečekaných okolností. Ale působivý je velmi. Jen matně vzpomínám, kdy jsem v poslední době viděl něco tak dobrého. Asi už dlouho ne. ()

hororwatch

Naprosto perfektní záležitost. Úžasně zahrané Quimem o kterém jsem si nejdříve myslel, že hraje toporně, což naprosto dokonale zapadalo do klišovité verze o vrahovi. Cokoliv dalšího bych řekl, by byl spoiler čili kurevskej hřích. Rozhodně doporučuji každému milovníkovi dobrých thrillerů. ()

boul

Po dlouhé době pěkné překvapení, pořád to říkám, že ze Španělska je jedna z nejlepších produkcí. Dobrý thriller stejně tak jako tělo kolumbijské Garcíi.. 90% ()

fr3ak

Jsem rád že jsem na tento film narazil náhdodně a neviděl žádný trailer. Proto, pokud náhodou narazíte na tento komentář, berte to jako varování a jakýmkoliv ukázkám se vyhněte, připravíte se jinak o velké překvapení, na které ve filmu narazíte až někdy v polovině (do první poloviny film uspěšně klame tělem). Dál nic prozrazovat nebudu. Pro mne velké překvapení a další důkaz že Španělsko v poslední době drží otěže tohoto žánru pevně v rukou. Velmi doporučuji! Tak co tupá Ameriko, kdy bude remake?... ()

fila.tes

Pravda, že začátek je trochu zdlouhavý a celkem bez žádného dějového spádu, nicméně diváka čeká později strhující zážitek, díky kterému se mu film vryje do paměti na hodně dlouho. ()

hEROic

drama okorenene sklicujicim pribehem a atmosferou... vyborny napad, jehoz zaklad je vsak prilis brzy odhalen, cimz zbytecne padla vetsina napeti... prvni pulka romantarna, druha cekani na neco, co vite, ze prijde... skoda, ale i tak necelych 75% ()

Pan_Dom

Další pecka španělské filmové produkce, skvělý námět, velmi slušní herci, zpracování, kamera.. Snímek je navíc po celou dobu doprovázen hudbou, jež dodává filmu patřičnou noblesu. Když tyto všechny aspekty sečtu, nemůžu ohodnotit jinak než pěti hvězdami. ()

Lyžař

Tak tohle umí opravdu pouze Španělé. Mrazivý snímek. Tady se dá použít spousta věciček jako: "Kdo s čím zachází...", nebo.......no ale to je přeci jedno. Se vztahy se musí zacházet se vší opatrností. A tady se to jenom potvrdilo. Scénář: *****; Režie: *****; Herci: *****; Hudba: ??? (hudba, která neruší, ale dokonale doplňuje atmosféru) ()

Luk Skywalker

Toto komorní drama má originální námět a hlavní roli v něm hraje kryt (dle mého názoru zcela divně umístěn, ale budiž, čili druhý anglický název je výstižný). Sice je přes půl hodiny romantika jak blázen, ale druhá polovina to zachraňuje až na ten konec, to mohl být přece jen lepší. Ale dnes je málo filmů s originálním námětem, tak trochu přidám a dávám 4 hvězdy. ()

owwidius

Konecne hodnotenie fohto filmu u mna kolisalo ako sinusoida. Ci vlastne ako cosinusoida :D Najprv 4, pak 3, potom ze fuh, mozno tie 3 budu len s odretymi usami, ale potom sa to veeelice prijemne 'zvrhlo', az som teda kukal a vobec to necakal. Uplne v pohode by som dal aj len ze 4, napriklad mi vobec neprisli presvedcivi herci (vravim, hlavne ta prva polka) a zelal by som si, aby tento scenar zreziroval napr Fincher (napr zaverecna scena s dirigentom super, ale viem si predstavit z nej vydolovat aj viac). Takze zaverecnych 5 brmbolcov je malinko optimistickych, ale je to podmienene tym, ako ma film rozbabral a nakoniec veeelmi prijemne potesil. Scenar/napad je veeelice podareny, len hlavne absolutny zakaz pozerat trailer predtym!!! [#108/2013] ()