La cara oculta

• Kolumbie La cara oculta (více)

ozeki

Originální nápad španělsky mluvících autorů, kteří si vyhráli s každičkým záběrem a kteří atmosféru budovali pomaloučku, polehoučku, nechává nahlédnout do těch nejtemnějších koutů našich duší. Je super, že se film na konci nesníží k nějakému doslovnému vysvětlení, jak je tomu dost často zvykem v Hollywoodu. Ústřední trojice podává přesné výkony a děvčata jsou navíc, i přesto že se vývoj určitých jejich partií pozastavil na 1.stupni základní školy, velice sympatická. Film mi byl doporučen a vím, že s ním v budoucnu budu nakládat stejným způsobem. ()

Perth

Obrovská míra romatiky, ze které se vám chvílemi bude chtít zvracet je nutné zlo vedoucí k neuvěřitelné smršti: dramatu o hlouposti a stinné stránce lidské mysli. ()

ex.it

První polovina slabší, ale ta druhá pak stojí za to. Musím přiznat, že posledních patnáct minut jsem ani nedýchala a střídavě jsem si měnila svou představu o tom, jak to skončí. Uf, po dlouhé době hodně dobrý kousek! ()

Katcat

Tak tohle byl jeden z nejlepších thrillerů, jaký jsem kdy viděla. Napínavý, poutavý příběh, jen tomu něco málo chybělo... Ale stojí za to vidět!!! 4* ()

Romi1010

Ktorý normálny človek nechá svojmu milovanému človeku zo srandy, alebo na postrašenie správu, že ho opúšťa? V tomto momente ma film stratil. Postavy boli mne úplne cudzie, čiže nijako som s nimi nesúcitil a len tak som sa prizeral na ich trápenie, ktoré mi bolo ukradnuté. Ešte musím podotknúť jednu nelogickosť, dievčatá, ktorá z vás si zoberie cudzieho opilca, ktorý sa pred barom pobil k sebe domov? Kľudne mi píšte správy mám plno nezadaných kamarátov, ktorí si radi vypijú. ()

Ivo

Snad jen malá technická poznámka: je možné mít z jedné strany zrcadlo a z druhé průhledné sklo, no ale je zhola nemožné z jedné strany snadno slyšet přicházející zvuk a z opačné vůbec nic ... Postavit právě na tomto fyzikálním nesmyslu větší část zápletky je takové trošku ... vachrlatoso ... ()

bararich8

Šíleně rychle to uteklo a mělo neokoukanou zápletku a i nečekaný závěr. Jinak bych si dokázal představit, že by to napětí a celkově potenciál šel využít ještě o něco lépe.Herecky fajne ;). Příjemně osvěžující, 4* ()

chrispe

Škoda toho puštěného traileru, člověk pak přijde o mnohá překvapení. Ale i tak film překvapivý byl, zejména motivacemi postav k tomu, co udělali, či neudělali. Nějak jsem v sobě nenašla pro jejich jednání pochopení a dost možná právě proto se mi film zdál méně uvěřitelný, nebo ještě lépe řečeno nudný. Kromě znechucení a lístosti nad lidským jednáním ve mě snad žádnou jinou emoci nevzbudil, natož abych pochopila, jak moc se postavy milovaly, když to byl evidentně jejich hnací motor. Přiznávám, měla jsem velká očekávání a ta se nesplnila. ()

AloeB

Trailer údajně spoiluje hlavní pointu celého filmu a tak jsem rád, že jsem si tento film pustil tradičně naslepo a pak jen koukal. Sice jsem dějové zvraty a konání postav vždy bezpečně předpověděl, ovšem až na jeden zásadní prvek, který pro uchování tajemství diváka neprozradím, jsem za něj ale rád, protože učinil film zajímavějším a jakkoliv se na krásnou Fabrianu a pohledného Adriana krásně koukalo, Belén je Belén a dala filmu nejen větší duši, ale i marné očekávání španělské trojky. Což ale samozřejmě nevadí, protože pravé kvality filmu jsou úplně někde jinde a nelze udělat nic jiného, než chválit tvůrce za originální a zajímavý námět přes který člověku vlastně ani nevadí, že se ve filmu odehrávajícím se z 90% v Kolumbii není vidět ani jedna bílá čára. ()

DAPDO

Zajímavej scénář, kde druhá půlka jasně převyšuje tu první. Se závěrem se mohlo ale daleko víc vyhrát a propracovat ho. Kouknout se na to dalo, ale podle mě zbytečně nadhodnocený. ()

Di Tecka

Pro mě 4 a půl hvězdičky, zajímavý námět. Film, který ve mně zanechal zvláštní pocit sklíčenosti.. rozhodně bych si to nechtěla zažít. Jen bych tam nakonec zavřela JEHO ;-) ()

onlavu

Herecké výkony nic moc, ze začátku, jak říká uživatel verbal "červená knihovna", ale pak ke konci to začne být opravdu alespoň trochu zajímavé. Námět je zajímavej, docela mystery, avšak hůře zpracovaný, škoda. ()

Gardenboy

Veľmi dobrý Španielský thriller. Začínajúci ako romanca, potom ducharina a nakoniec fantastický zvrat a perfektná dramatická jazda až do konca. Ani ten rozjazd mi nevadil - lepšie som sa vžil do situácie postáv. Záver mierne prehnaný, málo realistický, ale budiž, rejža to tak chcel kvôli mladému publiku. A ja kvôli tomu uberám jednu hviezdu. ()

filipes.lu

A Španělé nám opět ukazují, že umí. Umí výtečně. Tak jako jsem se první půl hodinu vztekal nad stylem vyprávění alá Rosemunda, tak pak už to jede tempem rychlíku Praha-Děčín. Málilinkato škoda, že film je trochu předvídatelnej (nemluvím o hlavní pointě, na tu jsem nepřišel a možná to bude i tím, po přečtení zdejších komentářů, že jsem šel do filmu bez traileru), a dá snadno odhadnout, jak bude pokračovat...ale stejně...ten pocit nemožnosti úniku a snažit se spolupracovat s nepřítelem...uff...film mě donutil přemejšlet nad tím, jak bych se asi zachoval já a nedošel jsem k žádnýmu závěru. No musí to bejt prostě strašný. U mě za plnej počet, i když objektivně bych měl být asi na čtyrech, ale nemůžu si pomoct. To, jak to zpočátku vypadalo, jak porno pro romantiky, tak to skončilo psychologickou bombičkou. P.S. Ta Belen byla tůze krásná. Ani se Fabianě nedivim, že, že nic...:) P.S.2: Miluju dramatický konce za zvuku orchestru.P.S.3: Horor to opravdu není z procenta! ()

Onas

Bunker se rozjizdi pomalu, jako prumerna ducharinka, ze by to clovek skoro vypnul. V polovine se to ale zlomi v neco uplne jineho a ve vysledku hodnoceni vystoupa na solidnich 76%. ()

Franc1s

Nooooo, zajímavej kousek! Ani nevím jak jsem na tenhle film narazil, ale už na trailer se dalo koukat :) Nebudu prozrazovat nic o ději, protože čím mín toho člověk před tímhle filmem ví, tím líp! Kdybych se totiž nedíval na trailer, tak to snad bude ještě větší zážitek než ted. Prvních 20minut taková rozehřívačka, ale potom začne to pravé mrazivé drama. Rozhodně doporučuji,ale nekoukejte fakt na trailer, protože v něm je to hlavní tohodle filmu odhaleno. Proto 8/10 ()

Mastersn

Po druhém shlédnutí musím přehodnotit na 100% protože si to film opravdu zaslouží,jak již zde někdo zmínil,nenalezl jsem zde žádné nelogičnosti.Nic není třeba vysvětlovat,vše krásně do sebe zapadá,příjemná mrazivá atmosféra kterou velkou mírou dokresluje nabušený soundtrack,sympatičtí neokoukaní herci,žádná hluchá místa,nic nechybí ani nepřebývá.Pro mě osobně thrillerový skvost a naprostá dokonalost.Někteří mají asi jiný názor ale pustit si La Cara Oculta v noci je skvělý nezapomenutelný zážitek. ()

Aleix

Tak z počátku vcelku vlahý rozjez a čekání na to odkud ta příšera vyleze a ono hele ,žádná tam nebyla a přesto jsem spekuloval jak to dopadne. Vcelku zajímavé pojetí , jen si myslím že konec byl zbytečně otevřený a mohl ukázat co se s hlavními hrdiny stalo dál... ()