Vánoční polibek

(TV film)

Wendy Walton je nejlepší designérka v Bostonu....ale zatím to ještě nikdo neví. Wendy opustila práci v místním divadle, aby se stala asistentkou Pricsilly Hall, nejprestižnější designérky ve městě. Ms. Hall nutí pracovat Wendy dlouho do noci. Jednou pozdě v noci, když odchází z práce, uvízne ve výtahu s mladým a velice pohledným cizincem. Ještě než se stačí otevřít dveře výtahu, Wendy a její záhadný muž se políbí. Druhý den v práci spatří Wendy záhadného cizince před dveřmi kanceláře....Ukáže se, že to je Adam Hughes, bohatý filantrop a přítel Ms. Hall. Wendy musí připravit Vánoční party, které se uskuteční v domě Ms. Hall. Jak se blíží prázdniny, Wendy a Adam spolu tráví více a více času... Wendy si uvědomí, že se do Adama zamilovala. Má riskovat všechno na čem tak dlouho pracovala a říct Adamovi pravdu? A uvědomí si Adam, že pravá láska stojí právě před ním? Vánoční romance o tom, jak jeden polibek může vše změnit... (oficiální text distributora)

zdenny

Tento film má přídomek "vánoční", ale vánočním filmem je jen proto, že se zde o Vánocích jen mluví. Jinak se jedná jen o romanci, která je již stokrát přehraná. Která by nebyla tak sterilní, kdyby nebyla tak moc "kanadská" a která ba snad byla přijatelnější, kdyby v ní účinkovali sympatičtější herci. ()

Kacounek

Mám slabost pro vánoční příběhy, ale tohleto přehnali. Hlavní "hrdina", co se stále snažil vypadat jako dumající, vypadal slušně řečeno jako Ken, ale dá se to říci i výstižněji... ()

velkyvezir

Další variace na Popelku... každopádně na začátku, když se ten výtah začal cukat a Adam neváhal a políbil Wendy, hned mne napadlo: "Když do pekla, tak na betálným koňovi." :-D ()

lucijelucije

Je velmi tenký let mezi vymyšlenou pohádkou a neskutečným příběhem, který působí jako neokázalá fraška. A vánoční polibek je bohužel ukázka toho, jak děsivě to může dopadnout, když se do takového filmu pouští někdo, kdo neumí dotáhnout svou práci do konce. Herci příliš přehrávají, vánoční tématika je tady až nesnesitelně kýčovitá, a herci jedna katastrofa za druhou. Přirovnala bych to ke sladkosti, která vás svým vzhledem nadchne, ale když ji ochutnáte, cítíte jen tupou hořkost. Jo, takže za tu malou melancholií nějaká ta hvězda =) ()

jasanka

Naprosto kýčovitý a předvídatelný romantický film, který místy připomínal tento žánr z německé produkce. Scénář občas příšerný. A přesto jsem neměla nejmenší problém dokoukat Vánoční polibek do konce. Fandila jsem hlavní hrdince, ale musím uznat, že nejlepší výkon jasně podala herečka představující šéfku/snoubenku, protože větší "filmovou mrchu" jsem už nějaký čas neviděla. Celkově průměrný vánoční romantický film, jako dělaný na toto období a poklidný večer. ()

Olík

Svátečně naladěné vyprávění o tom jak prostá dívka z podhradí cestou na bál narazila na krásného prince, jehož srdce patřilo zlé princezně, u které dívka sloužila a která se stala její sokyní v lásce. Neškodně naivní pohádková látka oděná do současného kabátu s romantickou klišovitostí, televizním herectvím, předvídatelným příběhem a nedokonale navozenou vánoční atmosférou. ()

MickeyStuma

Televizní vánoční červená knihovna klasicky plná jednoduché romantické naivity. Takřka pohádkový děj svým zpracováním a atmosférou spíše osloví divačky, což se už u takových filmů bere jako samozřejmost. Pro pánskou část diváků bude zákonitě tristní, předvídatelný a plný klišé. Vánoční duch ze snímku vyzařuje skvěle. Laura Breckenridge v roli zamilované Wendy je rozkošná, Elisabeth Röhm v záporné roli jako nafrněná Priscilla uvěřitelně odpudivá a mezi nimi Brendan Fehr v roli Adama, který je prostě a skutečně až naivně svůj. Na vánoční čas pro klidný odpočinkový televizní čas po náročném předvánočním stresu se něco takového prostě hodí. ()

pepa3rd

Lehká vánoční romance, které ovšem ani vánoční sledování nepomohlo od pocitu přeslazení a klišé. Nulová snaha o inovaci by se dala nazvat snahou o klasiku, kdyby ovšem navodila alespoň příjemnou vánoční atmosféru. Hlavní problém tkví v tom, že vše je pojaté příliš jednoduše a neurčitě a i Vánoce, jako by tu byly zasazeny jen tak mimochodem a trochu křečovitě, škoda. 40 % ()

chrispe

Já, jakožto divák u vánočních filmů velmi - opravdu velmi - nenáročný (rozuměj -> většinou mi stačí zvuk rolniček, koledy či vánoční písně, světýlka spolu s vánoční výzdobou a ne příliš stupidní děj), jsem byla docela spokojená. Je to průměrný film a taky vykrádačka všeho možnýho od Vánoční koledy přes Popelku k těm největším romantickým klišé. Ale co, člověk se na tohle v předvánočním čase rád podívá. ()

Zenithgirl

Trochu mě mátl dabing, přišlo mě, že některé věty nezapadají do kontextu a nedávají smysl, takže bych ráda viděla film s titulky. Film na mě působil celkově dobře, pěkná předvánoční atmosféra, mezi herci to jiskří. Dokonce mám chuť si přečíst Vánoční koledu a podívat se i na zmíněné vánoční filmy. ()

haWranka

Extrémní kýč s plochými charaktery a neskutečně slizkým hlavním hrdinou. Na druhou stranu, atmosféra Vánoc je pěkná. Myslím, že kdybych se na tenhle film dívala v prosinci se svařákem v ruce, dala bych o hvězdičku víc. ()

web-dat

Normálně bych se na tento film nedíval, radši si dal černou hodinku se svým tabletem a e-knihou. Ale žena se na to chtěla dívat. Před filmem jsem zjistil, že tu není ani jedno hodnocení. Dávali to dnes 18.12.2011 v TV Barandov ejhle, jak zkončil film hned je tu 22 hlasů. Ale zpátky k filmu. Film bohužel nemá čím překvapit. Tuctová romatika s divím se Fehrovi, že bere podobné pitomosti. Kdyby se zaměřil na akční filmy, hodně by u to prospělo. Bohužel filmy do kterých leze jsou poslední dobou samé DRAMA/Romantika a jeden shit za druhým. Film se tváří velmi vážně, přičem hned na první dojem působí velice lacině. Kameraman je podle mého feťák, a vůl. Aby z 90% záběrů zabíral hrudník herců, místo jejich tváře je dost imbecilní a o to víc laciněji to působí. Na prd je, že během úvodních 3 minut můžete film vypnout, protože znáte celou pointu filmu, kdo se do koho zamiluje a kdo si koho vezme. Prostě humus ... jedinou hvězdičku dávám za Fehra ... ale když bude dál brát tyhle role zkončí jako filmová troska. ()

Pulper

Čtyři hvězdičky za pěknou, i když mrchu, Elisabeth Röhm a překrásnou kočičku Lauru Breckenridge, do které jsem se okamžitě zamiloval. V takových filmech koneckonců skoro o nic jiného než vzhled hlavních zúčastněných nejde. Souhlas, že "pan pravý" ála Ken je hnusák. Nic proti Brendanu Fehrovi, ale ani jeho herecký výkon mě, narozdíl od dvou zmíněných dam, nezaujal. ()

DadysGirl

Vánoční kouzlo je mocné... A tak dokáže i průměrnou komedii udělat o stupínek lepší... Sympaticky obsazený film, plný romantiky, vánočních stromků a šťastných náhod... A pro fanoušky Bones - ano hlavní mužskou roli hraje Jarred Booth :) a moc hezky se na něj kouká! ()

Havala

Vánoční romantická trapárna, sice pěkné herečky a atmosféra, ale nic extra navíc od toho nelze čekat. Pořád raději starší klasiky. Nebezpečně se to blíží Rosamundě. ()

lobo87

Vianočný film pre nežnejšie pohlavie. Čo je pozitívne, že film má akurátnu stopáž a nezačne príliš nudiť, ale niektoré herecké výkony, rečnícke perly a slabý vizuál nepustia. Keď už vianočný romantický film, tak by to malo hriať teplými farbami, snehom, arómou Vianoc... 45% ()