Bývalí mariňáci a současní zaměstnanci soukromé bezpečnostní firmy, Cross a Manning, jsou se svým týmem pověřeni dohledem nad vyklízením starého tajného vězeňského komplexu. Ten má být druhý den uzavřen a všichni vězni mají být převezeni do federálního zařízení. Musejí také dohlédnout na příjezd dvou záhadných vězeňkyň. Krátce poté je však objekt vězení napaden skupinou elitních žoldáků, která pátrá právě po oněch nově příchozích vězeňkyních...  Poté, co je odhalena totožnost obou žen, si Cross uvědomí, že se dostal do centra mnohem většího problému, než si vůbec dokázal představit. Samantha, jedna z vězeňkyň, je kurýrem z neamerické tajné služby a má v sobě implantát s tajnými finančními informacemi. Kdyby ovšem zemřela, informace se smažou... (TV Prima)

martins

Za mne jednoznačně nejlepší a zřejmě už asi definitivně poslední kvalitní Seagalovka za posledních 10 let. Není to samozřejmě Glimmer man a vůbec ne hity jako Přepadení v Pacifiku. Přesto jsem se po letech pobavil. Hlavně výborný záporák M. Parré. Proto dávám 3* ()

bmx6 odpad!

To jsem si zase naběhnul.Jak jsem si mohl myslet,že Steven Seagal může hrát v nějakém dobrém filmu.Zkrátka se v dobrým akčním filmu se svým pupkem už nikdy neobjeví.Seagala mám rád(teda měl jsem ho rád do té doby než mu narostlo obrovský břicho).Teď je to prostě děs.Souboje jsou mizerné.Vlastně všechno je tu mizerné.A Steve Austin taky děs.Tohle se dá nazvat jedině sračkou!!! ()

Horác

Bohužel jsem viděl v dabované verzi, kde prasátko Steven promlouvalo hlasem Soukupa. Nemotornost filmu tím byla ještě umocněna. Mnou udělené hodnocení považuji za milosrdně nadsazené. ()

MartinReno

V podstate nič nové pod slnkom,ale celkom som sa bavil.Pišta"Bravčová hlava"Seagal donekonečna vykráda svoju pózu,no a tentoraz trochu zábavnejšie.Neviem sa ale ubrániť pocitu,že nejako nešikovne sa snažil inšpirovať úspešnými Expendables. ()

hony23

Továrna na akční hrdiny se v Hollywoodu zasekla někdy před 20 lety, takže čím dál častěji dnes vídáme ve filmech partu gerontů, kteří si přes svůj pokročilý věk stále ještě dokazují, že na to mají. V tomto snímku můžem sledovat Stevena Saegala, který nám dává vzpomenout na svá nejlepší léta. Aikida už teda moc nepředvádí, neboť léta stravování v mekáčích se na něm neblaze podepsala, ale samopal stále ještě udrží. Samotný film je průmerným akčním béčkem, které nenadchne ani neurazí. ()

MUNRO

Nedokoukáno.Když tam ta šedesátikilová holčina vyřídila Austina a po něm to stoosmdesátikilové dvoumetrové tele,už jsem to nedal.I Bé-Céčkové filmy by měly mít své limity. ()

lopja

Ako nic excelentne. Ale cakal som uplne slabotu a myslel som ze hned prepnem. Ale dalo sa to celkom pozriet. Chybaju trosku efekty, lepsie spracovanie bitiek, ci lepsia kamera ale celkom pozeratelne. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

PeteBuck

Steven natočil aj horšie filmy. Tentokrát mu sekunduje Stone Cold Steve Austin, ktorý je asi tak herec ako Seagal (viac mu verím jeho herectvo, keď mláti iných wrestlerov v ringu a oplieskava si plechovky piva o hlavu). Celkom zábavná dvojka, ale scenár nič moc, námet nie najhorší, určite sa z neho dalo vystrieskať viac, ale je to preložené toľkými klišé a nelogickými hovadinami a zvládnutý tak naprd, že to proste nemôže byť ani priemer. Čo už, čiší z toho amaterizmus najhrubšieho zrna vo všetkom. Škoda. ()

Mukade

segalove súboje stoja za shit, ako je uňho posledných 10 rokov "dobrým" zvykom. Tento jeho súčasný štýl boja (resp. strih), ním objavený Štýl Lenivého Deda, má preňho tú výhodu, že takto nás bude môcť obšťastňovať aj do svojich sto rokov. Ináč v tej taktickej veste po kolená na tej jeho vychudnutej postave, vyzeral fakt k sežraaní :))) ()

chochi18

Je to smutne ako Seagal padol az na dno. Tento najnovsi pocin nieje vynimkou. Jedinym plusom vo filme, co stal zato boli tie dve pekne čiňanky a jedna zlomena ruka po Stefanovom "fighte "... Inac film stoji za hovno. Kameraman trpiaci parkinsonovu chorobou, 150kg Seagal navleceny do vesty ako vykrmena korytnacka, diery v stenach skor ako vystrel, suboje ako posledne Seagalovky na hovno - klasika strih, šušľaci Stefan s Austinom, ... ()

Lakenzi

Tak jsem se konečně dostal k tomu, abych si pustil tento film. Říkal jsem si nezklamal a nebylo to nejhorší. Po včerejším shlédnutí Package, The ale musím konstatovat, že jak herecké výkony, tak hlavně akční scény byli lepší, než v Maximum Conviction. Steven na to asi pořád má, je to v něm ale chtělo by, aby do toho dal ještě něco víc. Nějaké to kilo dolů by taky neuškodilo. Příběh docela dobrý, je to taková oddychovka, ke které se ale už víckrát nevrátíte. 5/10. ()

Lares4

Fascinuje mě,že lidi na tuto komentář lezou lidi,kteří Seagala nesnáší.Podle mě hodnotí každej film ze Seagalem kvůli tomu,že tam hraje a nehodnotí kvalitu filmu.Ano toto sice není žádná špička ale spíše průměr.Ale rozhodně to není odpad.Ono je těžký bejt hvězda ve filmu s horším scénářem,nebo režií.Ty herci za to nemůžou.Seagal je a bude vždy pro mě bude hvězda akčních filmů 90 let.Tato doba mu hold nepřeje.Když teda nepočítám některé dost dobré filmy např:Lovec policajtů.Steven ma hold smůlu,ale pořád to je pro mě mistr s velikym M.Ono samotnej 7 dan. o něčem svědčí.A jako herec je taky dobrej. ()

njuska

Film jsem musel asi po 5 minutách vypnout. Proč? Půjčil jsem si na víkend několik BéDéček, a první, které jsem dnes odpoledně vložil do přehrávače mě tak nasralo, že jsem ho v zuřivosti málem rozlomil. Jedná se o český dabing. Od mých mladých let jsem zvyklej, že v češtině dabuje Seagala Jiří Štěpnička, z čehož se stal (logicky) jakýsi daberský úzus. V Naprosté sebedůvěře dostal režisér českého dabingu zřejmě nějaký mozkový zkrat, či trpí nějakou imbecilitou... neb přiřadil k Seagalovi dabéra s velmi výrazně odlišným a výjimečným typem hlasu - Pavla Soukupa, který notabene "ostříleného, akčního hrdinu - protřelého tvrďáka ze speciální jednotky" dabuje uši rvoucí spisovnou češtinou alá paní profesorka českého jazyka, či televizního studia Brno. Nechutný! :-/ ()

rpt

Ve stručnosti. Běžný film se S.S. - vždy vyhraje a je nepřemožitelný. Kdo od filmu očekává akčnost,boj a napětí tak jej určitě zaujme. Hodnotím středem, 3* ()

tuctovychlap

duo Steve(n) naznačilo (ne)kvality filmu..ale - dalo sa..na Oscara ani náhodou, no videl som už aj horšie snímky..našťastie som nečakal dojímavý záhul s romanticky vyzerajúcimi metrosexuálmi v medzinoží uplakaných seba-samých-nachádzajúvšich intelektuáliek..55 % a *** navrch.. ()