Docela nijaký, divný a blbý, přesto mi 3x něco spadlo do oka - bránění bratra v klubu, klepání (to teda 50:50 s nevěřícnym smíchem), konec. Asi hormóny. A Crudup je nebetyčnej sympaťák.(15.6.2015)

I u tak dlouhé stopáže a velmi málo akce (o které to není ...) film drží pozornost zejména perfektními hereckými výkony, špičkově vykreslenými postavami a jejich psychologickými a silně emocionálními střety. Navíc dokonale provedený 70.kový "look" u mne zásadně zabodoval. Vysoce kvalitní film ...(24.3.2014)

Podobná tematika jako v Noc patří nám, ale Pokrevní pouto se mi asi zejména díky brilantně vykreslené retro atmosféře líbilo o něco víc. Mnohem výrazněji mě to vtáhlo do děje. Film je výborně obsazen, ze všech těch slavných tváří se mi ale paradoxně nejvíc zamlouval méně známý Billy Crudrup. Vytknul bych délku výrazně přes dvě hodiny a nepřehlednou honičku v autech.(5.6.2014)

• Malarkey

Občas se stane, že se dobří herci sejdou v nějakém tom poměrně dost průměrném filmu. Není to pravidlem, ale o to větší šok to bejvá. Koho by totiž napadlo, že tam, kde je parádní Mila Kunis a Marion Cotillard, bude zároveň i nuda tak strašná, že natírání plotu barvou je oproti tomuhle filmu učiněná extáze.(29.6.2015)

• Chrustyn

Drsná retro kriminálka o bratrech na opačných stranách zákona. Myšlenka slušná, obsazení lákavé, výsledek chabý. Amatérská režie, likviduje vše, co mohlo dělat snímek dobrým a ve výsledku nezůstává nic, čím by měl film diváka zaujmout. Existuje několik desítek (ne-li stovek) filmů na podobné, či dokonce stejné téma, které nabízí daleko více a hlavně přinášejí to, čemu se říká zábavná, nebo alespoň poutavá podívaná.(14.8.2014)

• - Mila Kunis musela kvůli své roli narozdíl od většiny ostatních filmů naopak přibrat. (R´Hell)

• - Snímka je remakom francúzskeho filmu Les liens du sang (2008), v ktorom zažiaril Guillaume Canet. Tentokrát si však nezahral rolu policajta, ale snímku priamo režíroval. Ide pritom o jeho prvú, ktorá bola kompletne v angličtine. (MikaelSVK)

• - Režisér Alfonso Cuarón přemluvil Clive Owena, aby si přečetl scénář. Proto je mu v závěrečných titulcích děkováno. (Hal_Moore)