Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lukoboss
  ***

  Těžce vydřený 3*! Retro stylizace s výpravou je parádní, to se musí nechat, herci taky slušní, ale příběh a poutavost vcelku nijaká, už teď skoro nevím, o čem to pořádně bylo. Přišlo mně to chvílema nesourodý (možná kvůli 3 scénáristům) a takový mdlý. Ano, to je to správný slovo - nebylo to vyloženě nudný, ale spíš nemastný, neslaný a tudí mdlý. Tím pádem tomu nepřidává ani napálená stopáž, mohlo to být klidně kratší.(16.7.2014)

 • ondrula
  **

  Ve filmu je zcela všechno podřízeno plytkému ústřednímu tématu - vztahu bratrů, z nichž je jeden kriminálník a druhej policajt. Bohužel se tím vytratil veškerý potenciál filmu a divák je odsouzen ke sledování nezáživných proměn a gradace bratrských vztahů. Do toho občas Clive Owen šikanuje svojí ženu, bezdůvodně střílí do lidí a bezradně čumí na ohavnou Milu Kunis. Ve filmu je všechno vyvedeno věrně jako v 70. letech (auta, účesy, hadry, nábytek...) a tvůrci to dotáhli do takové dokonalosti, že je film dokonce i stejně blbej a nudnej, jako byly kriminálky před 40 lety. Ve filmu jsou naprosto neuvěřitelný scény, kterými scénáristi asi chtěli eskalovat napětí mezi postavami; policajt tak například účelově pošle do vazby nebezpečnýho magora a pak začne nevybíravě pronásledovat a obtěžovat jeho ženu, která ho hystericky odmítá, ale poté, co jí znásilní, se do něj zamiluje (jako ze života), na konci se všichni strašně diví, že po nich mezitím propuštěnej magor jde a chce je oddělat. Nebo scéna, v níž se čerstvě z kriminálu propuštěnej Owen nakvartýruje do bytu svýho policejního bratra a aniž by zatím stihl něco provést, dostane policejní bratr nevídanou nabídku od svýho šéfa, že buďto pošle Owena do prdele anebo poletí z práce.(25.7.2014)

 • chelseaman22
  **

  Bratři jak se patří! Jeden je mizerný polda a druhý střílí Taliány v obchůdcích produkujících do světa mražené polotovary. Policista musí zabásnout přítele své bývalé, aby se k němu bývalá vrátila, což následně propuštěný bývalý (ano, je to zmatené) nese dosti nelibě. Na stranu druhou, zlý bratr obcuje s Milou Kunis a Marion ergo je jasné, že fešné holky letí pouze na muže drsné (asi konečně navštívím tatérské studio a nechám si na rameno aplikovat delfína s merunou na čumáku). Nebýt to tak syrově rozvleklé, tak to mohla být skvělá podívaná. 40% Celosvětový výdělek k 10. 4. 2014: $42,472(10.4.2014)

 • VanTom
  ****

  Mnohokrát viděná rozepře dvou bratrů na rozdílných stranách zákona zde nezískává žádný nový rozměr, ale přesto dokáže zaujmout a závěrečná katarze i zapůsobit. Přes jistou 'střípkovitost' a plochost se totiž důkladné, v pomalém tempu dirigované seznámení s vypjatými rodinnými vztahy nakonec dostane pod kůži, také díky povedené sedmdesátkové retro atmosféře a ozdobnému triu Marion, Mila a Zoe navrch.(7.7.2014)

 • Rob Roy
  ***

  "Rodinná" gangsterka s pěknou retro atmosférou. Občas uspěchaná a samozřejmě nepřinášející nic nového, ale pokud jste fandové žánru, tak neurazí. Clive Owen a Billy Crudup až překvapivě dobří, ostatní známé tváře jsou do počtu (Cotillard byla obsazena asi jen proto, že to je režisérova manželka). Sedmdesátkový jukebox nikdy nezklame.(2.4.2014)

 • - Natáčení probíhalo v New Yorku. (wohna)

 • - Režisér Alfonso Cuarón přemluvil Clive Owena, aby si přečetl scénář. Proto je mu v závěrečných titulcích děkováno. (Hal_Moore)

 • - S hlavní mužskou rolí byl od začátku spojován Mark Wahlberg. Z důvodů pracovního vytížení roli odmítl. (Conspi)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace