Komentáře uživatelů k TV pořadu (8)

• igi B.

Ejhle je >elity< šoupissnicu... Hurá do tuctu! Špinavci... %-[.. - - - - - (Na půl oka, nočně mocně opigito, nasrat... , hovnocení šťastně 7., komentchcát zde znechucený popůlnočně novoročně jako tuctový první - 1.1.2012)(1.1.2012)

• Jacinda

Tradiční sračka(1.1.2012)

• kingik

Konec dobré televizní zábavy v Čechách. 20%(1.1.2012)

• TheNine

Přehlídka televizní trapnosti. Ale narozdíl od ostatních stanic alespoň nějaká snaha. V jedné scénce jsme byli upozorněni, že Silvestrovské večery jsou každý rok chudší. To je pravda. Ovšem nějaký krok vpřed jsem nepocítil. Nic inovativního, jen ty samé napuchlé, botoxové tváře a Ewa Farna. Dialog pamatováček: "Máme tu taky EBEN!" Hodnocení 36%(1.1.2012)

• Paity

Ať žijí podobné silvestrovské zábavné pořady v TV. Ať mám proč dávat ty odpady a jiné "chuťovky" jako hodnocení.(5.8.2013)

• Olík

Tři dvacetiminutové předěly mezi hlavními zábavnými programy (Zázraky přírody, Všechnopárty a Do roka a do dna) a jeden pětiminutový navazující na samotný přechod roku pracovně nazvané Silvestr 2011 startuje!, Silvestr 2011 pokračuje!, Silvestr 2011 graduje! a Silvestr 2011 – Jdeme do Finále!. Pod konferenciérským vedením Terezy Kostkové nešlo ani tak o plnohodnotnou „staroroční „ zábavu jako o nenáročný přechod mezi nosnými sloupy silvestrovského programu veřejnoprávního kanálu, založený s výjimkou jedné „scénky“ dua Háma & Wehrenberg a klavírního souboje Brzobohatý vs. Brousek především na zpívaných vložkách umělců jako Nagy, Farná, Chinaski, Zagorová, 4Tet a mnohých dalších.(2.1.2012)

• lubospoti

Prakticky jakýkoliv "novodobý" televizní Silvestr stál za starou bačkoru. Přesně za tu, kterou si televizní divák natáhne na nohy, posadí se před bednu a očekává tu správnou estrádu. A v takové správné estrádě nesmí chybět žádná z tuzemských "celebrit", žádná "superstar" se svým playbackovým číslem a ta správná porce trapných fórků. No a až to člověk všechno přetrpí (společně s oschlými chlebíčky před televizí), tak si může o půlnoci konečně otevřít šampaňské, dát pusu mámě a spokojeně si zalézt do postele s pocitem, že jsme si ten Silvestr letos zase pořádně užili. Navíc postupem času bylo poznat, že televize na podobných estrádách čím dál víc šetří.(17.2.2016)

• m4xp4yn3

Tradiční každoroční žumpa nebo-li více než důstojná oslava českého buranství. Velkolepá přehlídka přízemního humoru a regionálně významných, zato však zasloužilých umělců. Prskavky, flitry, větry, zvětralá šampaň a odpočítávání. Jen absence Petra Novotného zamrzela.(1.1.2012)